• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Маркетинг ККЦЗ

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:27 поподне

« претходна тема - следећа тема »

darko pancev

Цитат: Шапчанин  Авг 24, 2020, 20:38 поподнеПа убациће се након што буде сликање. Дрес није представљен. У чему да се сликају? Тренинг мајици?
Претпостављам да ће након ЕЛ медија деја бити сређено на званичном сајту. Стандардна прича. Уосталом, ни тим није комплетиран.
Prosao Medija dan pa opet na sajtu kad udjes na tim izadje ti 5 igrača u rosteru!
Sever celi sada se veseli

Biancorosso

Biće brate, tu su fotke, ne gori nigde.

Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!
http://www.youtube.com/c/biancorosso013

Vatrogasac

Danas sam pretraživao ovaj sajt,znam da tamo kače slike sa medija deja,nisam mogao da nadjem slike
Jel može direktan link na pp?

северна страна

северна страна

DelijaBn

Цитат: северна страна  Сеп 06, 2020, 16:39 поподнеPASOŠ KK CRVENA ZVEZDA
Uz kupovinu sezonske ulaznice svaki kupac dobija na poklon holder pasoš - Crvena zvezda republika, dok će za sve ostale njegova cena iznositi 1.500 RSD. Prilikom predstavljanja novih pojačanja imali ste priliku da vidite kako pasoš izgleda, a sudeći prema komentarima koje smo dobili ideja kreativnog tima Crvene zvezde mts naišla je na oduševljenje svih Zvezdaša. Na ovaj način svaki navijač je u mogućnosti da kupovinom pasoša direktno pomogne klubu.
Kupovina pasoša takođe donosi brojne privilegije. On sadrži i prostor za pečate, kao i svaki pasoš, a svaka kupovina u Fan Store-u KK Crvena zvezda mts nosi jedan pečat. Kada sakupite pet pečata ostvarujete pravo na 10 odsto popusta u zvaničnoj radnji kluba, a nakon 10. kupovine dobijate popust od čak 20 odsto, dok vas nakon 15. kupovine očekuje i poklon.

Kako je za nas u Republici Srpskoj?

Косјерац

sindje

северна страна

estella roja

Питао је неко, ево да се помене.. Апдејтовани сви играчи + убачене слике уз комплетне биографије. Све то лепо изгледа.

http://kkcrvenazvezda.rs/team/kk-crvena-zvezda-mts/

VuleJ

Evo pade mi na pamet, kada smo vec pomenuli na temi za upravu kluba. E sada ne znam da li je i za ovu temu, ako nije, onda prmijestajte gdje mislite da jeste.

Uglavnom, kada su prenosi u pitanju, za ABA ligu imamo Arenusport, za EL imamo Sportklub i ovu tv od Evrolige, ako se ne varam. Znaci, za EL je pokriven svaki navijac Zvezde sto kroz SK sto kroz taj EL tv koji moze da se plati, dok za ABA ligu to nije slucaj. Naime, ABA liga je jos pokrivena preko Klik Sporta koliko mi se cini gdje korisnici MTS-a za 50 dinara mogu da gledaju utakmicu. E sada, da bi se pokrio preostal segment, moglo bi da se uvede ZvezdaTV koja prenosi utakmice i koja ce biti nesto skuplja od ovih 50 dinara po utakmici. Iskreno, ne znam koliki je taj segment koji je preostao. Ako se ne isplati onda princip moze da se prenese na FK gdje postoji samo Arena koja prenosi tekme i Klik Sport i tu je dosta veci uzorak ljudi koji ganjaju strimove.

Kako bi to funkcionisalo? Pa, moze mjesecna pretplata kao netflix,deezer,spotify... ili mozda jos bolje za pocetak, a to je da se preko clanske i sezonske (kao princip sa Klik Sportom gdje koristis broj telefona) ode na sajt Zvezde, udje se na tab za tekmu, ukuca se broj clanske/sezonske i placanje preko kartice. Na taj nacin podstices takodje prodaju clanskih/sezonskih. S tim sto bih sezoncima cijenu po tekmi spustio za 50%.

Mislim da je ovaj princip dobar, ne samo za Zvezdu nego i za televizije kao SK i Arena, jednostavno oni koji imaju SK ce gledati na SK, oni sa Arenom na Areni i to se nece promijeniti jer ljudi svakako placaju pakete i nece dodatno kupovati ni Klik Sport ni pretplatu za ZvezdaTV. Tako da bukvalno Arena i SK nista ne gube, cak dobijaju to da ne moraju konstantno da gase ilegalne prenose.

ЦЗВ

КликТВ, на којем се налазе Арене, може да гледа било ко, не само МТС корисници.

Такође, Арена добија паре од КликТВ-а, зато и имају право да пуштају стримове са Арене. Ништа они ту не губе.

Поред тога, клуб нема могућност да узима пренос, ако нека ТВ станица откупи ТВ права за лигу.

VuleJ

Цитат: ЦЗВ  Сеп 17, 2020, 22:51 поподнеКликТВ, на којем се налазе Арене, може да гледа било ко, не само МТС корисници.

Такође, Арена добија паре од КликТВ-а, зато и имају право да пуштају стримове са Арене. Ништа они ту не губе.

Поред тога, клуб нема могућност да узима пренос, ако нека ТВ станица откупи ТВ права за лигу.

Vidis, nisam znao to za Klik TV i Arenu.

Bezveze bas sto ne moze citav segment Zvezdasa, kao i stranaca koji navijaju za Zvezdu da se pokrije nekako.

Romaj

Сеп 17, 2020, 23:09 поподне #113 Last Edit: Сеп 18, 2020, 00:12 пре подне by Romaj
Ja planiram da uzmem onaj EON paket od 800 dinara koji je bez ugovorne obaveze. Tu su svi Sport klubovi i onaj kanal gde ide reprezentacija u fudbalu.

https://sr.eon.tv/paketi/eon-sport-paket/

czvnovi

Ne igra na Novoj Sport repka nego Nova S

Vojislav86

Цитат: Vojislav86  Сеп 27, 2020, 11:42 пре поднеBrayski, imas li info kad maske opet biti dostupne???

Samo da javim da sam se snasao. Stupio sam u kontakt sa shopom mailom. Maska mi je stigla za dan. Hvala

clark1888

Иначе, уз апсолутно све похвале за маркетинг за све што раде све ове године и уз похвалу за идеју пасоша за ову годину, има словних грешака на пар страница у пасошу, ситно, али има, и верујем да нису многи приметили, али мени је то професионална деформација и јбг запало ми је за око 😁
Апсолутно "про боно" и волонтерски нудим своје QA услуге за било коју следећу акцију или кампању, да осигурамо да се такви мини пропусти више не понављају  :ziveli:

tragicar

Окт 13, 2020, 13:24 поподне #118 Last Edit: Окт 13, 2020, 13:26 поподне by tragicar Reason: .
Velika velika pohvala za Marketing Kluba zbog vizualnog brendiranja Hale Pionir u nasim klupskim bojama. Izvukli su maksimum od dvorane, jos da je grad kojim slucajem stavio crvene umesto ovih plavih stolica posle renoviranja, to bi bila perverzija od dvorane. Koliko god to bilo nekome mozda nebitno, verujte ima psiholoski uticaj na protivnika, iako mali, ali ima ga. Parket u crvenoj boji 👌🏻

I sto su jos jednom celu svetu pokazali kako se postuje bivsi igrac koji je preminuo. Vidi se bas da se trudimo za A-Licencu, po svim aspektima.

Srce mi je puno kad vidim nas Klub sa takvom organizacijom, za koju nam moze da zavidi 90% EL Klubova.
ROTER STERN BELGRAD

Biancorosso

Kad smo kod Pionira, evo i jedna sjajna fotka Baskijaca sa prethodnog meča :)

Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!
http://www.youtube.com/c/biancorosso013