• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Маркетинг ККЦЗ

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:27 поподне

« претходна тема - следећа тема »

ДЕЛИЈЕ

Jeste malo duži klip,ali vredi pogledati.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Neca2001

Treba redovno izbacivati ovakve klipove, 10min je sasvim dovoljno i treba ih objaviti odmah po zavrsetku utakmice dok su utisci jos uvek svezi. Video je odlican, nadam se da ce nastaviti redovno sa njima jer je steta da nas klub nema kvalitetan sadrzaj i ozbiljan kanal na YouTube.

ДЕЛИЈЕ

Мар 11, 2020, 15:36 поподне #22 Last Edit: Мар 11, 2020, 17:31 поподне by ДЕЛИЈЕ
Цитат: Neca2001  Мар 11, 2020, 11:15 пре поднеTreba redovno izbacivati ovakve klipove, 10min je sasvim dovoljno i treba ih objaviti odmah po zavrsetku utakmice dok su utisci jos uvek svezi. Video je odlican, nadam se da ce nastaviti redovno sa njima jer je steta da nas klub nema kvalitetan sadrzaj i ozbiljan kanal na YouTube.
Polse svakog meča u EL izađe klip od po 5-6 minuta.
Inače,ovi klipovi su krenuli da se prave od 1.meča polufinala PO ABA lige i zaista su fantastični.

ДЕЛИЈЕ

Još jedan video posvećen našem rođendanu i meču sa Makabijem.

Banesto

Nisam video da je napisano, preuredili su i sajt kkcz store, sad izgleda mnogo profesionalnije i ozbiljnije, valjda ce dodati jos artikala kako vreme bude prolazilo, u ponudi je i novi retro dres ali nazalost bez opcije imena i broja na ledjima

https://kkczstore.com/

Smoke on the water

Bilo bi fino da RSB snimi neki trening nasih kosarkasa ili sa nekim igracem intervju u periodu dok nema utakmica.

SymphonyX

Bilo bi interesantno da marketing ekipa odradi intervjue sa našim legendama.

To je inače jedna od stvari koje me najviše nervira, tvrdnja prekoputaša kako oni imaju svemirske legende koje su igrale za njihov klub i kako mi nemamo nikoga. Verujem da mnogo ljudi i nema pojma kakve su sve legende ponikle u našem klubu ili bili navijači istog.

Počevši od očeva košarke na ovim prostorima, Aleksandra Geca, Nebojše Popovića, profesora Nikolića, Bore Stankovića i Srđana Kalembera, pa preko Kapičića, Ducija i Moke (kakav god da je), pa do novijih velikana Obradovića, Rakočevića čak i Stojakovića koliko god da se kratko zadržao kod nas...

Imamo mnogo razloga da budemo ponosni i to je nešto što treba da naučimo od drugih, jer oni svoje legende veličaju gde god mogu i tu su stvorili iluziju u koju čak i mnogi zvezdaši nažalost veruju, da je Zvezda fudbal a partizan košarka... E pa nije!

Reflektor

Samo preskociti Trifu, ako ima imalo razuma

ДЕЛИЈЕ

Мар 28, 2020, 18:04 поподне #28 Last Edit: Мар 28, 2020, 18:07 поподне by ДЕЛИЈЕ
KK Crvena zvezda želi da izrazi veliku zahvalnost našim prijateljima iz Kine, školama koje već godinama sarađuju sa našim klubom, i koji su nas dirnuli pažnjom i brigom u trenucima kada je naša zemlja i ceo svet pogođen pandemijom virusa COVID-19.

Četiri škole sa kojima je KK Crvena zvezda razvila u prethodnom period izuzetno blisku saradnju, obavestili su naš klub da u Beograd, KK Crvena zvezda šalju više desetina hiljada maski, zaštitnih rukavica, zaštitnih odela...

KK Crvena zvezda ovom prilikom želi javno da izrazi ogromnu zahvalnost svima koji nas nisu zaboravili u ovim trenucima : Školama "Loudi Youqian Sports Co.,Ltd" iz grada Loudija, "BoostEnergy" iz Kunminga, "Universe Sport Skill Center"iz grada Šenžen.

Sa svim školama KK Crvena zvezda ima potpisane protokole o saradnji u okviru kojih je naš juniorski pogon dva puta već gostovao u Kini u maju i septembru 2019.godine i izazvao veliku pažnju tamošnje javnosti I ljubitelja košarke, o čemu je klub detaljno izveštavao u prošloj godini. Takođe, osim gostovanja juniora, veliki broj dece i trenera dolazio je iz Kine u Beograd na treninge, obuku i školovanje, takođe i letnje kampove KK Crvena zvezda, a kruna ove saradnje u narednom periodu bio bi odlazak seniorskog tima KK Crvena zvezda i još jače veze kluba sa kineskim prijateljima!

KK Crvena zvezda još jednom izražava ogromnu zahvalnost na pažnji, brizi i pomoći naših prijatelja iz Kine, i radujemo se novim zajedničkim projektima i utakmicama kada prođe opasnost od epidemije virusa COVID - 19.

KK Crvena zvezda

* Video podrške i slike naših prijatelja iz Kine iz prošle godine tokom gostovanja juniorskog tima crveno-belih, ali i tokom prikupljanja pomoći možete pogledati ovde

Robbie Fowler

Treba ovo i na temi o Koroni, bar ja mislim
Ко Звезду мрзи добије курац брзи!
Svi u inbox saljite!!!!!

daco82

Da li ima negde da se kupi majica, čini mi se od prošle sezone, što su nosili igrači, maskirni print sa crvenom, sivom i crnom bojom?

ljubakg

Цитат: daco82  Мар 29, 2020, 11:11 пре поднеDa li ima negde da se kupi majica, čini mi se od prošle sezone, što su nosili igrači, maskirni print sa crvenom, sivom i crnom bojom?

Nema nigde da se kupi, jedino da nahvatas nekoga iz kluba...

Vlajkoman

Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

Километри

Исто питање само за ретро дрес. Јесу ли кк и евролига грбови шивени или нешто друго?

ljubakg

Цитат: Километри  Апр 09, 2020, 10:45 пре поднеИсто питање само за ретро дрес. Јесу ли кк и евролига грбови шивени или нешто друго?

Nisu siveni ni evroliga ni grb, ako su ti potrebne slike - poslacu ti.
Meni je stigao jutros, iskreno nisam odusevljen, ocekivao sam vise, verovatno bi dres bio mnogo lepsi da ima broj i prezime igraca, sto sam ih i pitao, ali ti dresovi su 5990 dinara.
Inace, kao sto sam i pretpostavio, dresove sije jedna nasa firma...
i obavezno porucite broj veci dres.

Километри

Пошаљи кад будеш у прилици. :)

ДЕЛИЈЕ

Sutra u 20h snimak meča sa Fenerom kad smo ih pobedili.
Svaka čast za KK.

shumar4life

Radi li store tokom vanrednog stanja. Naručih danas majicu, pa me zanima da l isporučuju
Kilometri svi zbog tebe predjeni,stvorili su pricu o najvecoj ljubavi

Banesto

Цитат: shumar4life  Апр 14, 2020, 18:51 поподнеRadi li store tokom vanrednog stanja. Naručih danas majicu, pa me zanima da l isporučuju

Da, samo ce ti stici sa zakasnjenjem zbog preopterecenja poste

северна страна