• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Маркетинг ККЦЗ

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:27 поподне

« претходна тема - следећа тема »

lazarlazar

Ja narucio majicu i sal pre 10 dana i nije stiglo jos uvek a isti dan narucio iz red star sopa i stiglo posle dva dana uz uredno obavestenje na mejl.

shumar4life

I ja sam isto naručio pre 15 dana, jos nije stiglo.. Tako da znas da se ne nadas da ce skoro
Kilometri svi zbog tebe predjeni,stvorili su pricu o najvecoj ljubavi

Banesto

Pre 2-3 nedelje sam narucio Najk dres i stigao je za 10ak dana, a u mejlu potvrde porudzbine je pisalo da je posta u kolapsu i da ce u najboljem slucaju stici za 7-10 dana. Inace dres je sto se tice kvaliteta 10 u glavu za onaj retro sto je isto u ponudi, kao i za sve one replike koje je klub prodava od kako ima ugovor s Najkom

ognja

Апр 29, 2020, 13:22 поподне #43 Last Edit: Мај 07, 2020, 14:39 поподне by ognja
Цитат: Banesto  Апр 29, 2020, 10:39 пре поднеPre 2-3 nedelje sam narucio Najk dres i stigao je za 10ak dana, a u mejlu potvrde porudzbine je pisalo da je posta u kolapsu i da ce u najboljem slucaju stici za 7-10 dana. Inace dres je sto se tice kvaliteta 10 u glavu za onaj retro sto je isto u ponudi, kao i za sve one replike koje je klub prodava od kako ima ugovor s Najkom

Ja danas naručio. 2990 RSD, odlično što si napisao, da znam kad da oćekujem. Verovatno krajem sledeće nedelje.

Pre dva dana dres stigao. Kvalitet ok, logo evrolige i grb dresa su zalepljeni, nije vezeno. Ali nisam nezadovoljan, ok je.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Gospodin covek

Malo mi je neverovatno da posle toliko godina u Evroligi mi i dalje nemamo pravog tehnickog sponzora. Ako dobro razumem, mi ugovore potpisujemo sa distributerima i nekako se dovijamo da dobijemo opremu. Zato i dresova nema u prodaji.

E, sad, s obzirom da znamo kako Evroliga funkcionise i da je jedini nacin da se izdvojimo od regiona to da sto vise koristimo ogroman marketinski potencijal koji imamo, ovo je jedna od stvari koje bi morali da resimo. I sto je najbolje, ja vidim vrlo lepo resenje.

Da li je nekom iz kluba palo na pamet da oreko FK-a stupi u kontakt sa Makronom, koji pored sto radi odlican posao za FK, radi i vrlo lepe kosarkaske dresove za italijanske timove. To onda otvara niz mogucnosti, prodaju dresova u sopovima FK-a, akcije za ljude koji kupe oba dresa (i FK i KK) i brojne druge stvari. Siguran sam da bi mogao da se nadje neki dogovor uz posredstvo FK-a, neki aneks ugovora.

Da li neko zna nekoga iz kluba kome bi mogao ovo da predlozi?

Cox

Pozdrav ljudi, dobio sam retro dres i dosta sam razocaran izgledom dresa. Kvalitet nije toliko los koliko je polozaj grba i logoa evrolige dosta nize nego sto bi trebalo i kako stoji na original dresu i onom koji stoji na sajtu shopa. Ako je neko od vas kupio dres molio bih da napise da li je i vama tako da bi ih pozvao i zamenio dres. Pozdrav

Banesto

Цитат: Cox  Мај 05, 2020, 14:24 поподнеPozdrav ljudi, dobio sam retro dres i dosta sam razocaran izgledom dresa. Kvalitet nije toliko los koliko je polozaj grba i logoa evrolige dosta nize nego sto bi trebalo i kako stoji na original dresu i onom koji stoji na sajtu shopa. Ako je neko od vas kupio dres molio bih da napise da li je i vama tako da bi ih pozvao i zamenio dres. Pozdrav

Meni je bilo kao na slici na sajtu

Cox

@Banesto Hvala na informaciji. Pozvacu ih ujutru da zamenim dres

северна страна

Biancorosso

Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!
http://www.youtube.com/c/biancorosso013

Nemanja01

Ovaj crveni duks je nešto najbolje ikada, a o akciji sa 13000 na 5000 da ne pričam. Radi li store da odem sutra da uzmem? Znam da nisu baš ažurni što se tiče dostave, tako da bih sam to da prebrinem.

Milandscz

sindje

северна страна

sindje

Hvala na odgovoru. Ova sadasnja replika ima jednu zvezdicu viska iznad grba u odnosu na original iz 2017/18. Cini mi se da je ovo pre neki hibrid 😁

Slican takav sam kupio na nekoj dobrotvornoj aukciji nedavno. Kao Stimcev dres. Ima njegovo prezime, ovaj dezen a grb sa dve zvezdice!?  A od EL ili ABA loga ni traga ni glasa. I jos L velicina. E ako Stime stane u L, mislim se...

Bice da ima dosta kojekakvih verzijs u opticaju 😉

Nemanja01

Nesrećni marketing KK-a... Odem do Pionira po crveni Najkov duks, kažu da su ga rasprodali prvi dan kad im je stigao, a to je bilo pre 2 meseca. MOŽDA bude od ponedeljka, ali nisu sigurni u to, a isto ne znaju ni je l će ostati na sniženju. Tuga ili smejurija?

северна страна

Цитат: Nemanja01  Мај 13, 2020, 13:40 поподнеNesrećni marketing KK-a... Odem do Pionira po crveni Najkov duks, kažu da su ga rasprodali prvi dan kad im je stigao, a to je bilo pre 2 meseca. MOŽDA bude od ponedeljka, ali nisu sigurni u to, a isto ne znaju ni je l će ostati na sniženju. Tuga ili smejurija?
Не желим нешто да их браним јер генерално слабо ради тај део маркетинга везано за артикле у шопу, али не треба заборавити да је за тих 2 месеца која помињеш било ванредно стање и цела ситуација која ти је позната и да увоз није био могућ, тако да не знам ни како би могли да набаве то. Ако је распродато пре ванредног стања, логично да сад још нема.

Banesto

Meni je danas stigao taj crveni duks, grb je šiven kao i logo mts-a, malo je duzi ali to je i normalno posto je kosarkaski, sve pohvale

Nemanja01

Цитат: северна страна  Мај 13, 2020, 13:48 поподнеНе желим нешто да их браним јер генерално слабо ради тај део маркетинга везано за артикле у шопу, али не треба заборавити да је за тих 2 месеца која помињеш било ванредно стање и цела ситуација која ти је позната и да увоз није био могућ, тако да не знам ни како би могли да набаве то. Ако је распродато пре ванредног стања, логично да сад још нема.
Apsolutno postoji razumevanje za to, ali onda označiš na sajtu da ga trenutno nema i da je rasprodat ili makar na instagram stranici koju već imaš da bi kačio kad god hoćeš novine i takve stvari koje nisu za sajt.
Цитат: Banesto  Мај 13, 2020, 14:02 поподнеMeni je danas stigao taj crveni duks, grb je šiven kao i logo mts-a, malo je duzi ali to je i normalno posto je kosarkaski, sve pohvale
Kad si ga naručio? Možda bolje i ja onlajn da ga naručim dok stoji ta cena, a ne da čekam da dođe u prodavnicu, pa nema popusta?

do kraja zvezdi verni

Kako se naručuje iz KK shopa. Ja sam zadnji put naručivala šampionske majice prošle godine ali izgleda da je sada  drugačije. Na sajtu fan store ne vidim nigde da treba da se registrujes kao prošli put. Može pomoć?