• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ФМП

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:28 поподне

« претходна тема - следећа тема »

aragorn

Patrijarh Pavle: "Budimo ljudi, iako smo Srbi..."

rille83

Koliko govno moras biti pa da 7sec do kraja resavas utakmicu (sudija) umesto da pustis decu da to sama rese?!

Sve vam bre jebbem zivo vise!
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!

Delija sa Severa

Јан 04, 2020, 22:49 поподне #2 Last Edit: Јан 04, 2020, 23:43 поподне by Delija sa Severa
Dobra igra u nastavku i pobeda FMP. Prvo poluvreme je bilo bas mucenje, nista nismo mogli pogoditi. Vratio se Lazarevic, bas sam se obradovao ali propustio je zaista mnogo. Ostali sve kao i po obicaju, nisu igrali Tejic i Djordjevic, steta.
Edit: Ispravljeno  :o
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

miki96

Јан 04, 2020, 22:56 поподне #3 Last Edit: Јан 04, 2020, 22:58 поподне by miki96
Igrali bez Đorđevića i Tejića, nadoknadili -13... na kraju 88:79.

Radanov 20 poena i 6 skokova
Rit 19 poena
Pot 13 poena i 8 asistencija

Цитат: Delija sa Severa  Јан 04, 2020, 22:49 поподнеOstali sve kao i po obicaju, nisu igrali Tepic i Djordjevic, steta.

Pu pu... Ne daj Bože da taj ikad igra u Fmp-u :D

Petkovic Miroslav

МilosМilos

Koliko i kako je igrao, kako deluje?

Petkovic Miroslav

Nazalost ne stizem da gledam fmp u poslednjih par utakmica. Statistika kaze 15 minuta, 3 poena(trojka) i 2 skoka uz asistenciju. Sasvim zadovoljavajuce

sindje

Da je veliki trenerski mag Miloje znao odbraniti zadnji napad na +3 protiv COlimpije, i da sudije nisu pogurale Megu protiv FMP-a, sada bi FMP imao pobedu vise a COlimpija poraz vise i bilo realno da se i mi i FMP ubacimo u plej of...

mr nono

Када истиче уговор Јовановића са ФМП-ом?

Vatrogasac

Sta predstavlja ovo potpisivanje ugovora Nemanje Popovica sa FMPom?

Vlajkoman

To i mene zanima, ja sam mislio da dečko ima potpisan ugovor sa nama a da igra na pozajmici u Fmp-u..
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

Red_Sarajevo

Pa valjda seniorski ugovor potpisao, jer je krajem decembra napunio 18. A juniorski ugovor je vjerovatno imao sa Zvezdom.

Косингас

Слобода разбила гробсрску филијалу Младост. Пажин опет запажен са 15 поена.

Не знам да ли је Тадија Тадић на позајмици из ккп, има фине бројке у Слободи. Често је у врху по кошгетерском учинку.
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

kavali985

Igraju li sutra Tejic i Djordjevic i kakvo je generalno stanje sa povredama?

Celtic

Цитат: kavali985  Јан 11, 2020, 21:50 поподнеIgraju li sutra Tejic i Djordjevic i kakvo je generalno stanje sa povredama?

Tejić igra. Nedostaju Uskoković i Đorđević. Umesto njih Momirov i Šešlija.

Delija sa Severa

Цитат: Celtic  Јан 12, 2020, 11:21 пре поднеTejić igra. Nedostaju Uskoković i Đorđević. Umesto njih Momirov i Šešlija.
Povrede ili taktika?
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

miki96

Taktika?
Koja može da postoji taktika ako umesto moćnog Đorđevića igra Šešlija?
Jedino ako misliš na "taktiku".

Napred momci, idemo zajedno u plejof, nek se plaše Cedevita i Budućnost za svoje mesto!

Celtic

Đorđević je povredio leđa još protiv Mege a Uskoković ima temperaturu.

Baptista

Pogledao sam sad utakmicu protiv Igokee. Vrlo losa partija FMPa. I pored te lose partije i cinjenice da su gotovo ceo mec gubili, do zadnja 4 minuta delovalo je da fali jedna odbrana i jedan napad ne bi li usli u egal zavrsnicu.
Kriminalnu utakmicu je odigrao Pot. Uspeo je u jednoj, nama, totalno nebitnoj utakmici da me izbaci iz takta.
Nista bolji od njega nije bio ni Seslija, kojem su Gagi MVP i Lesic radili sta su hteli. U napadu je standarno omasio 2 zicera i uspeo par puta da ne ugura beka ispod kosa.
Rit veceras najbolji.
Radanov ocigledno da i pored dobre sezone i dalje kuburi sa samopouzdanjem. Veceras je bio vrlo tanak. Posebno upada u oci to sto je uvek gledao da izbegne sut i ode na prodor.
Raduje to sto deluje da Lazarevic nije izgubio previse na snazi i atlecizmu, mada je sut i dalje upitan.

Влада

Pitanje za upucenije: iz kog razloga svi prospekti potpisuju direktno ugovor sa Fmp-om a ne sa nama.. Poslednji u nizu Nemanja Popovic, potpisao visegodisnji ugovor sa Fmp-om..
Po mojim informacijama jedino Radanov, S.Djordjevic i Lazarevic imaju ugovor sa nama..
Zvezda je život , sve drugo su sitnice.