• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ФМП

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:28 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Vatrogasac

Partizan igra odlično i nema FMP tu šta da traži.Ni mi ih ne bi dobili sada

kavali985

Partizan igra sistemski, kao Unicaja, Valensija, gde 12-ti igrač sa klupe odigra 15min a glavni igrači 25. Ostali svi po 20min. Nema umora, trošenja, problema sa faulovima. Nema problema ako nekom ne ide šut jer im ionako svi igrači na proseku od 7-8 poena.

Petkovic Miroslav

Ajde da vidimo. Ne bih se bas slozio sa vama, ocekujem gust mec. Sta je sa Uskokovicem? Centri Rit i Tejic mogu sigurno da im ispariraju defanzivno.

ДалиборРС

Неће судије дозволити изненађење.

Косингас

Ја сам очекивао да згроме Цедевиу али ето побједише уз помоћ судија.

Видјећемо, мали је узорак али дјелује да играју 3х боље ЕК бар од како је почела друга фаза ЕКа.

Уништили су Виртус и Тренто, а против ЦедОли им је поклоњена незаслужена побједа.
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Fidel@

Цитат: jagodina navija za zvezdu  Јан 18, 2020, 13:26 поподнеAjde da vidimo. Ne bih se bas slozio sa vama, ocekujem gust mec. Sta je sa Uskokovicem? Centri Rit i Tejic mogu sigurno da im ispariraju defanzivno.
Nasmija me slatko
Hvala ti
Volio bih da si u pravu ali...

Petkovic Miroslav

Цитат: Fidel@  Јан 18, 2020, 17:55 поподнеNasmija me slatko
Hvala ti
Volio bih da si u pravu ali...
Meni je on dobar defanzivno, dobro skace, cvrst je, ne dozvoljava lake poene.. Pocetak sezone je igrao dobro, prethodnih nekoliko utakmica nisam gledao.. vise me plasi celava grobarcina u nasem timu, sta je sa Uskokovicem?

Celtic

Đorđević će izgleda pod blokadom da igra.

Petkovic Miroslav

Steta, ipak su forumasi bili u pravu. Lagana pobeda, groblje je 2x pravilo ogromnu seriju. Nedopustivo.

ognja

FMP je u zestokom padu forme, a groblje je u zadnje vreme u top formi.

Ocekivano ali ipak sam razocaran nikakvim otporom FMP-a.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Bojdo

Јан 18, 2020, 20:59 поподне #50 Last Edit: Јан 18, 2020, 21:01 поподне by Bojdo
Ne znam stvarno ko bi iz ove ekipe mogao u Zvezdu. Nosilac igre niko, čak ni ozbiljna rola nije izvjesna,  ali razmisljam o tome ko bi kao neki specijalista mogao da participira.

Onaj Turčin ima solidan sut, ali sve ostalo mu je na tankom nivou, nisam siguran da bi bio u stanju da priblizno kvalitetno iznese Dobricevu ulogu.

Radanov i dalje kritičan sa sutom, pogotovo kad je pritisnut i kad ispred sebe ima odbranu koja je po kvalitetu iznad abaligaskog prosjeka i kad nema prostora da prodire, tada je zaista u napadu vrlo tanak.

Djordjevic možda.

Jovanovic je maksimalno izvlačio rezultate na bazi timskih principa, to je maestralno radio i treba mu na tome skinuti kapu.
Luki je pot uticajem grobarskog lobija!

sinisa

Jedino Djordjevic,ostali u ovom trenutku daleko od Zvezde.

Celtic

Цитат: Bojdo  Јан 18, 2020, 20:59 поподнеNe znam stvarno ko bi iz ove ekipe mogao u Zvezdu. Nosilac igre niko, čak ni ozbiljna rola nije izvjesna,  ali razmisljam o tome ko bi kao neki specijalista mogao da participira.

Onaj Turčin ima solidan sut, ali sve ostalo mu je na tankom nivou, nisam siguran da bi bio u stanju da priblizno kvalitetno iznese Dobricevu ulogu.

Radanov i dalje kritičan sa sutom, pogotovo kad je pritisnut i kad ispred sebe ima odbranu koja je po kvalitetu iznad abaligaskog prosjeka i kad nema prostora da prodire, tada je zaista u napadu vrlo tanak.

Djordjevic možda.

Jovanovic je maksimalno izvlačio rezultate na bazi timskih principa, to je maestralno radio i treba mu na tome skinuti kapu.

Ako ćeš da sudiš po današnjoj utakmici onda tu retko ko treba da igra i u FMP. Činjenica je da je ekipa u velikom padu forme ali ovogodišnje partije su pokazale da nekoliko igrača mogu da konkurišu za naš dres na ovo ili sledeće leto.
Naravno, presudno će biti kakve će Zvezdan imati ambicije sledeće sezone i koje takmičenje će igrati.

sinisa

Po meni Radanov moze mozda odbranu igrati i fizikalijama odgovoriti nekim zadacima,ostalo katastrofa,ja ne vidim napredak,kad pogodi sut meni izgleda slucajno.
Uskokovic nazaduje,ni blizu evroligaske Zvezde,jedino Djordjevic da bude jedan od na primer tri centra.
Lazarevic toliko bio povredjen,pa mogao je bar sut vjezbati,a njemu sut gori.
Ne znam,ja tu nista ne vidim,nije na osnovu ove utakmice..

Petkovic Miroslav

Цитат: Celtic  Јан 18, 2020, 21:50 поподнеAko ćeš da sudiš po današnjoj utakmici onda tu retko ko treba da igra i u FMP. Činjenica je da je ekipa u velikom padu forme ali ovogodišnje partije su pokazale da nekoliko igrača mogu da konkurišu za naš dres na ovo ili sledeće leto.
Naravno, presudno će biti kakve će Zvezdan imati ambicije sledeće sezone i koje takmičenje će igrati.
Slazem se. Ne daj boze da sutra igramo EC mi vec tu iz FMP-a mozemo da povucemo 3 pa mozda i 4 igraca ( Radanov, Jeremic, Djordjevic, Rit..)

Delija sa Severa

NIsam nezadovoljan izdanjem FMP. ONi su samleli Buducnost, forma im je bila na vrhuncu i sada polako ide na dole, mozda tempiraju formu za KRK ili su povrede kljucnih igraca uzele maha, za druge strane Jsd je vec duze vreme u BG, ne izlazi iz njega, imaju dosta vremena za trening a to je u uvom momentu izuzetno vazno, fizicki dominiraju, videcemo kada se mi podignemo kako ce biti, nesto nisam siguran da ce nas onako nadskakati.
Uglavnom, vreme radi za FMP, to su jako talentovani i vredni momci i nadam se da ce nam izbaciti nekoliko igraca u naredne 2 godine za prvi tim Zvezde.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

mrconsular

Standardna prica..kada limenke dobiju, onda je pola tima plus trener kvalitet za EL Zvezdu, pa se onda prica zasto bacamo pare na Moa kada moze Rit, pa zasto se placa Bili, kada eto moze Jeremic prangija stara, i tako..

Kada mladici puknu zestoko, sto je potpuno normalno za mladu ekipu u duelu sa naspanovanim i iskusnim timom u formi koji je u all-in sezoni, onda niko nije za Zvezdu, svi imaju izrazite mane, niko nece nikada biti igrac, i tako...

Realno, ocekujem pola FMP-a u Zvezdi u jednom momentu...da li da krpe roster u EL i cekaju sansu pod svetlima Arene, ili da ravnopravno konkurisu u EK, ili, ako EKA zatvori prolaz ABI do elite, sto da ne, i u FIBI LS...evro trofej je evro trofej..ali, to je vec posebna tema..

nikola81

Šta je to bilo sa izjavom Jovanovica na KZŠ, nisam slušao ?
U kom kontekstu je pominjao "zamorčiće" ?

Ikac

Da li je neko gledao KZŠ posle utakmice ? Vlada Jovanovic je izjavio da oni postaju neki zamorcici da se stvari lome preko njih! Da li neko zna sta se desava tamo ?

ДЕЛИЈЕ

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...