• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Фудбалска репрезентација

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 19:34 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Косјерац

Тони

Играч и тим деценије?

За мене најбољи Бане Ивановић. Преко 350 утакмица за Челси, узео скоро све што је могао (Лига шампиона, Лига Европе, три Премијер лиге, три ФА Купа, по један Лига куп и Комјунити шилд), играо са Србијом на два Светска првенства и генерално за мене већи део деценије био један од најбољих десних бекова у Европи.

Вероватно бих ставио Коларова на друго место, а Тадића на треће. Видића бих изоставио јер је најбоље ствари урадио у претходној деценији, као и Станковића из истог разлога иако је 2010. узео ЛШ са Интером.

Тим деценије: Мустафа - Ивановић, Коларов, Суботић, Видић - Матић, Нинковић, Тадић, Тошић, - Пријовић, Митровић

Кад правиш тим деценије, схватиш колико је тешко наћи играче за напред, поготову по крилима. Ја Тошића не могу да смислим, али је човек био међу најбољим играчима у Русији, играо редовно ЛШ, давао голове и у репрезентацији...а Нинковића сам ставио јер мислим да је урадио више од Љајића, Костића и сличних.

Nameless

Nameless

Тони

Belgrano

Феб 25, 2020, 14:07 поподне #5 Last Edit: Феб 25, 2020, 14:30 поподне by Belgrano
Opa, meni je prelep dres ali verovatno se mnogi nece sloziti 8)

00 Деки

Какве везе ова зелена боја има са нама?
И ова нијанса плаве?

ant007

Meni je dres užasan.
Flourescentno žuta ocila na beli krst i sve to na teget štitu... Bože me sačuvaj.

Vatrogasac

mostarac

Fin dres, ali kakve su ovo boje na grbu,čije je ovo?

Romaj

Друлић

Феб 25, 2020, 18:01 поподне #11 Last Edit: Феб 25, 2020, 18:37 поподне by Друлић
26. marta. Norvežani ozbiljni favoriti da se vrate na EP još od Solšera i Tore Andre Floa, dva domaćinstva imaju.

Edit- Tako je Romaj. Pobednik duela Norveška-Srbija će biti domaćin u finalu.
Terziću odlazi, uprava napolje! 24.10.2019.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 16:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Romaj

Ako kojim slučajem pobedimo onda smo domaćini pobedniku meča Škotska - Bugarska 31.marta?

Vlada 89

Шкотска-Израел играју

Да,домаћини смо
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Belgrano

Цитат: Vlada 89  Феб 25, 2020, 20:35 поподнеШкотска-Израел играју

Да,домаћини смо

Ali pred zatvorenim tribinama opet.

Beograd

Цитат: Belgrano  Феб 26, 2020, 11:38 пре поднеAli pred zatvorenim tribinama opet.

Cekaj sto su zatvorene tribine? Izgleda nisam ispratio situaciju kako treba.

Bik Koji Sedi

Феб 26, 2020, 15:24 поподне #16 Last Edit: Феб 26, 2020, 15:26 поподне by Bik Koji Sedi
Dres je lep, ja sam zadovoljan.

Nego, nisu Hrvati ludi sa kockicama, gde god da se pojave svaki padobranac operisan od sporta i geografije zna da je to Hrvatska.

Za nas bi bilo bolje da promenimo boju dresova u ljubičastu, jebote ko još ima ljubičasto od svetskih reprezentacija?
Taman u bojama jedne od srednjovekovnih zastava iz Dušanovog doba.
Ljubičasto-zlatna, da budemo unikat u picku materinu.
I da umesto ovih ocila sa loptom tu bude srednjovekovni dvoglavi orao na grbu.

Цигани господа

Цитат: Beograd  Феб 26, 2020, 12:05 поподнеCekaj sto su zatvorene tribine? Izgleda nisam ispratio situaciju kako treba.
Zbog povika i parola Kosovo je Srbija! Sta reci, a ne zaplakati. Uefa zadnjih godina vodi goru politiku prema nama nego Britanija u celokupnoj nasoj istoriji.

Vlada 89

Феб 27, 2020, 11:26 пре подне #18 Last Edit: Феб 27, 2020, 17:05 поподне by Vlada 89
Nismo kažnjeni

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

marniko82

Imam neki jak utisak da brat Gobelja rešava Halanda u 5. minutu (uz samo žuti karton), Suduva-style, i da prolazimo dalje.