• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Играчки кадар Црвене звезде

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:26 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Rabotnik

Обратите пажњу, код првог куцања, како се Лојд радује...
Очигледно, изузетно добра енергија међу играчима, прави тим!
Честитке момци на одличној утакмици!!!!

00 Деки

Цитат: undefinedDavidovac nije ispoštovao akciju krajem treće deonice koju je samo minut ranije na tabli nacrtao njegov trener. Trebalo je de preuzme odgovornost, ali je dodao loptu Lengstonu Holu (koji je šut promašio), zbog čega je Obradović bio besan.

- Ja sam pozvao tu akciju za njega. Nervira me kad ne uzme to što sam za njega zamislio. On je naš projekat, naš plan i nervira me kad beži od lopte. Nije od plašljiv čovek, presudio je danas, a fali mu malo bezobrazluka. Mislim da je morao da uzme loptu i da završi umesto Hola - rekao je Obradović.

Misdongarde

данас у 00:20 #2522 Last Edit: данас у 00:23 by Misdongarde
Предобра хемија влада међу играчима, за уживање је гледати како цела екипа скаче на сваки поен и како се подржавају. Чекам само да заплешу на клупи ко у НБА, само што ће код нас то бити чисте емоције не онако извештачено.

т и м ч и н а
и
м
ч
и
н
а

Са све Теријевим легендарним смајлијем 🔋 !!!

Косјерац

MohikanacDzek

Jel stigao Brajant u BG, prosao lekarske ?

estella roja

Даме и господо, уживајте колико год можете у партијама тренутно убедљиво најбољег стрелца ЕЛ, Џордана Лојда. Притом брату дугују још једну против Асвела где је исто комотно могао на 20+. Какав играч..

Ned Stark

Sledeće sezone da bira klub komotno. Kakav zajeb svih tih velikih klubova,a i Valensije pre svega.
Gde smo sve bili mi zbog nje,sta sve radili mi zbog tebe.

Nine33

Ovaj novi pipač vrha table je opasan igrač. Godinama smo plakali za ovakvim.
Цитат: Red  Авг 20, 2016, 17:49 поподне
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.

Звезда ле!

Цитат: Smoke on the water  данас у 00:11Šta je bilo sa Dobrićem? Bez minuta večeras. Trenerska odluka ili se desiko nešto u međuvremenu? Mislim da je trenerska odluka i da sam ga video na kraju meča kako slavi pobedu  ali eto ako neko zna nešto više neka podeli. Nadam se ja sve u redu.
И ја сам то приметио и хтео сам да питам, ја мислим да је то Салетова одлука и мислим да је све у реду са Добрићем.

Звезда ле!

Цитат: MohikanacDzek  данас у 01:03Jel stigao Brajant u BG, prosao lekarske ?
И мене то занима, јел зна неко?

baloteli1986

Bice ovo na kraju dugacak mix da se napravi film bez dva po mecu se ne racuna
https://youtu.be/tIFXxbyiPys

neverforgetbari

Braco, nama tek stize u pogon brat Johnny...cisto da se ne zaboravi ;)

Косингас

Обрајант стиже данас у Београд
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Stanis

Da li možemo za Lojda reći da je najkompletniji stranac koji je ikada igrao kod nas? Dobar je napadač, igra u napadu mu je raznovrsna. Opasan je i u prodoru i u šutu. Dobro i lopte deli.
Sasvim pouzdan defanzivac.
Možda jedan od naših kompletnijih igrača u poslednjih 15 godina generalno rekao bih.