• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Рад управе клуба

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:41 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Red hart

Цитат: Citizen  Дец 30, 2019, 18:19 поподнеNismo onda trebali ni derbi da igramo godinama, pretpostavljam da je ovo 79 godište pa bi trebalo da se sećaš čega je sve tu bilo
Kažete, ako bude problema, napustiti parket. Bravo. A kuda onda sa tog parketa? Kako iz te svlačionice? Teleportom? Je l treba igrači da noće u svlačionici i strepe da neka nadrogirana milogorska budala ne uleti sa pištoljem?
Jel i ovako bilo u derbijima? U što bi voleo ti da odeš dole pa da to od kad sletiš banda zajebava i preti, pa da te čekaju na terenu deca ministra unutrašnjih poslova. Pa da ti se unose u lice milogorski PANDURI, neću da pominjem povrede i psovke, oni koji treba da te brane. Jel bilo to na nekom derbiju?
Uostalom ako ne pratiš politiku kako si napisao, zašto se uključuješ u raspravu? Da pratiš znao bi da ti isti koji nas treba da brane biju sveštena lica, bacaju suzavce na ljude ispred crkve itd. I od njih da očekuješ da će biti časni i pošteni? Od oca onog Nusredina ili kako god koji prvo izađe na teren i kao smrad pljue nekog, a posle se u medijima kune da to nije radio iako postoji snimak.

ДалиборРС

Да се раније излазило због усташких оргијања не би до 90-их ни дошло. Требало је све ово пресјећи у коријену, али ни сад није касно. Пуна подршка управи и нашем народу.

Citizen

Цитат: Red hart  Дец 30, 2019, 18:27 поподнеKažete, ako bude problema, napustiti parket. Bravo. A kuda onda sa tog parketa? Kako iz te svlačionice? Teleportom? Je l treba igrači da noće u svlačionici i strepe da neka nadrogirana milogorska budala ne uleti sa pištoljem?
Jel i ovako bilo u derbijima? U što bi voleo ti da odeš dole pa da to od kad sletiš banda zajebava i preti, pa da te čekaju na terenu deca ministra unutrašnjih poslova. Pa da ti se unose u lice milogorski PANDURI, neću da pominjem povrede i psovke, oni koji treba da te brane. Jel bilo to na nekom derbiju?
Uostalom ako ne pratiš politiku kako si napisao, zašto se uključuješ u raspravu? Da pratiš znao bi da ti isti koji nas treba da brane biju sveštena lica, bacaju suzavce na ljude ispred crkve itd. I od njih da očekuješ da će biti časni i pošteni? Od oca onog Nusredina ili kako god koji prvo izađe na teren i kao smrad pljue nekog, a posle se u medijima kune da to nije radio iako postoji snimak.

Bilo je svega i svačega na ovim prostorima zadnjih 30ak godina, prebijanja navijača, šamaranje igrača, trenera, ubistvo košarkaša, polovine stadiona na terenu, masovnih tuča na tribinama, prebijanja sudija i čega sve ne

I sada treba da se čudimo što neki Nesrudin laže

Molim vas

Baraba

Interesantno da ti je prva asocijacija na ubistvo Brkić, a ne Jagoda...
you don't need a weatherman to know which way the wind blows

ognja

Posle konferencije koja je trajala preko 50 minuta mogu se izvuci sledeci zakljucci:

1. Suntrlic mora da prica sa Bokanom jer Covic ne zeli. Osim toga, Suntrlic nije imao razloga da bude na konferenciji, jer nije rekao nista pametno niti se covek za bilo sta pita. On je obicna popuna rostera u upravi, sportskim zargonom receno.
2. Buducnost je garantovala bezbednost. Crnogorska policija je garantovala bezbednost. Zvezda u to nije verovala i trazila je garancije od aba lige. Nije ih dobila i nije se putovalo na utakmicu.
3. Crvena Zvezda se pita zasto je problem odloziti utakmicu. Verovatno nije problem ako postoji legitiman razlog. Tu je sporenje, po nama postoji, po njima ne postoji. Medjutim, legitiman razlog ne moze biti ni politicki miting Mila Djukanovica, pa je opet odlozeno tada. Ok. Dvostruki arsini.

Posle svega ne zavaravajte se, bice odluceno da je bilo uslova za utakmicu, da Zvezda nije dosla i da se registruje utakmica sa 20-0 za domacine. Ocekujem i novcanu kaznu.

Mene je licno sramota. Ne zbog poteza Zvezde i Covica. Sramota me je kao sto je sram svakog casnog coveka u ovom trenutku. Izmanipulisani smo do granica zdravog razuma. Svi lazu i svi petljaju. Niko nije ni dobronameran ni iskren. Po ko zna koji put vec, mi smo pucali sebi u noge. Zasto? Da bi se dokazao neki moral?

Mozda je ovo i dogovor. Ako jeste, znajte da iz tog dogovora stetu ima samo Zvezda i da je taj dogovor nacinjen da bismo bili sklonjeni sa trona.

Ovo nije Zvezda koju ja zelim.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Марко

Зашто смо финале плејофа играли 2018. године када су нашим играчкма у хотелу претили?

Зашто смо играли 4. утакмицу 2019. године када су у трећој пљували играче, тукли навијаче, погодили председника скупштине?

Сумњам да се много клуб питао око овога.

milan79

Цитат: Марко  Дец 30, 2019, 19:28 поподнеЗашто смо финале плејофа играли 2018. године када су нашим играчкма у хотелу претили?

Зашто смо играли 4. утакмицу 2019. године када су у трећој пљували играче, тукли навијаче, погодили председника скупштине?

Сумњам да се много клуб питао око овога.

Jedno je kad klub loveći rezultat pokrene razne nesportske aktivnosti. Iskaze realnu mrznju. Drugo je lada se sad ta energija prelila na čitavo društvo i gde je dovoljna jedna iskra da sve zapali
Koliko je stvarni dug Celzija kad imas 20 komanija, preko kojih krijes podatke. A sta mislis, ako tenkovi udju u Harkov, nece mu nista naci u vezi finansija!

Miki81

Цитат: ognja  Дец 30, 2019, 19:05 поподнеPosle konferencije koja je trajala preko 50 minuta mogu se izvuci sledeci zakljucci:

1. Suntrlic mora da prica sa Bokanom jer Covic ne zeli. Osim toga, Suntrlic nije imao razloga da bude na konferenciji, jer nije rekao nista pametno niti se covek za bilo sta pita. On je obicna popuna rostera u upravi, sportskim zargonom receno.
2. Buducnost je garantovala bezbednost. Crnogorska policija je garantovala bezbednost. Zvezda u to nije verovala i trazila je garancije od aba lige. Nije ih dobila i nije se putovalo na utakmicu.
3. Crvena Zvezda se pita zasto je problem odloziti utakmicu. Verovatno nije problem ako postoji legitiman razlog. Tu je sporenje, po nama postoji, po njima ne postoji. Medjutim, legitiman razlog ne moze biti ni politicki miting Mila Djukanovica, pa je opet odlozeno tada. Ok. Dvostruki arsini.

Posle svega ne zavaravajte se, bice odluceno da je bilo uslova za utakmicu, da Zvezda nije dosla i da se registruje utakmica sa 20-0 za domacine. Ocekujem i novcanu kaznu.

Mene je licno sramota. Ne zbog poteza Zvezde i Covica. Sramota me je kao sto je sram svakog casnog coveka u ovom trenutku. Izmanipulisani smo do granica zdravog razuma. Svi lazu i svi petljaju. Niko nije ni dobronameran ni iskren. Po ko zna koji put vec, mi smo pucali sebi u noge. Zasto? Da bi se dokazao neki moral?

Mozda je ovo i dogovor. Ako jeste, znajte da iz tog dogovora stetu ima samo Zvezda i da je taj dogovor nacinjen da bismo bili sklonjeni sa trona.

Ovo nije Zvezda koju ja zelim.
Apsolutno se ne slažem sa tobom.
Prvo nema od čega da te bude sramota.
Drugo ti kao da ne znaš kako smo dočekani prošči PO i kako te je sin ministra policije pljuvao po parketu. Šta misliš, da li bi sada bilo drugačije? Ne bi buraz, bilo bi još gore. Nemoj da se zavaravaš.

I totalno je legitimno što smo tražili od ABA lige da nam garantuje bezbednost.

Gde smo to mi sebi pucali u noge?
Sve ludaci... aaaaa   ZVEZDA!!!

Ujedinjenje ili smrt. Živela Srbija

ognja

Цитат: Miki PN  Дец 30, 2019, 19:52 поподнеApsolutno se ne slažem sa tobom.
Prvo nema od čega da te bude sramota.
Drugo ti kao da ne znaš kako smo dočekani prošči PO i kako te je sin ministra policije pljuvao po parketu. Šta misliš, da li bi sada bilo drugačije? Ne bi buraz, bilo bi još gore. Nemoj da se zavaravaš.

I totalno je legitimno što smo tražili od ABA lige da nam garantuje bezbednost.

Gde smo to mi sebi pucali u noge?

Mozda nisi citao moje danasnje upise, ne zameram, bilo ih je dosta a i ova situacija zamara svakoga.

Prvo, licni osecaj mi je sramota. Ne mogu da ti opisem. Ako ti nemas takav osecaj, to je ok, nije to sad neko moranje, vec moj licni stav. Nebitno...

Verovatno bi bilo isto, mozda jos gore. Ti se onda pokupis i odes. I time omogucis da pobedis za "zelenim stolom".

Pucanj u noge upravo iz razloga sto nismo otisli, izgubili smo utakmicu, dobicemo i kaznu, nista nismo dobili i na kraju se iz cele price nece desiti nista. Samo ce se igrati naredno kolo. To je sve. Izvukli smo duplo golo.

NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Miki81

Ja ti kažem da neće da pobede za zelenim stolom. A i da pobede nije to ništa što treba da me zabrine.

U svakom slučaju, ti se oećaš sramno ja ne i to je to.

Mislim da je pametno odigrano i to je to. Misle da mogu na nama da drve patku, e pa neće da može.
Sve ludaci... aaaaa   ZVEZDA!!!

Ujedinjenje ili smrt. Živela Srbija

Vlax

Prvi sam koji ne gotivi Covica, ali za ovo danas on nije kriv. Politiku u sport, odnosno u kosarku, nije uveo on. I sigurno da su o ovome danas odlucivali ljudi u vrhu drzave, tako da je njegovo bilo da uradi kako je odluceno.

IggY79

Дец 30, 2019, 23:30 поподне #31 Last Edit: Дец 30, 2019, 23:34 поподне by IggY79
Цитат: ognja  Дец 30, 2019, 19:58 поподнеMozda nisi citao moje danasnje upise, ne zameram, bilo ih je dosta a i ova situacija zamara svakoga.

Prvo, licni osecaj mi je sramota. Ne mogu da ti opisem. Ako ti nemas takav osecaj, to je ok, nije to sad neko moranje, vec moj licni stav. Nebitno...

Verovatno bi bilo isto, mozda jos gore. Ti se onda pokupis i odes. I time omogucis da pobedis za "zelenim stolom".

Pucanj u noge upravo iz razloga sto nismo otisli, izgubili smo utakmicu, dobicemo i kaznu, nista nismo dobili i na kraju se iz cele price nece desiti nista. Samo ce se igrati naredno kolo. To je sve. Izvukli smo duplo golo.

Ognja brate, stvarno te mnogo cenim ali koji ti je qrac? Je l realno da ti od toga što smo izgubili utakmicu ništa ne možeš videti?
Pa šta ako smo izgubili? Pa sta ako nas kazne, ako i ne uzmemo titulu? Pa šta? Je l to kraj sveta?!
Je l ti kapiraš šta se tamo dešava? Je l razumeš da su neke stvari veće od sporta?
Ognja brate, u trenutku kada je Crna Gora na ivici, kada može doći do ozbiljnih sranja, treba da gostuje Zvezda, tim koji kod milogoraca budi čistu mržnju. Da li ti razumeš koliko to može biti opasno? Da li razumeš da jedan, samo jedan pogrešan potez tamo bi mogao dovesti do teškog sranja.
Je l ti vredi pobeda nečije krvi? Je l ti vredi titula nekog novog Jagode? Je l ti vredi košarka ako će ti igrače čuvati naoružani policajci?!
Brate, koji ti je qrac?
Kažeš, ako bude nešto, povučeš se i dobiješ za zelenim stolom. Da te podsetim ovogodišnje pete utakmice finala, kad su se povukli sa parketa. Je l ti zaista misliš da su tek tako mogli da napuste grad? E sad samo to isto stavi u konotaciju onoga što se tamo dešava. Pa zamisli rulju koja mrzi. I policiju koja te isto tako mrzi a treba da te štiti. Kako ćeš iz Morače ceo?

aцасссс

Politika, je nas uvukla u sve ovo, onda oni mogu i moraju da izvrse pritisak i na ostale "nase" klubove pre svega na Partizan da budemo na istoj strani i da uslovimo aba ligu.

Ako je BIA onda moze i Ostoja da ne cuti, valjda je njihov covek.
MRZIM PARTIZAN!

sindje

U citavoj ovoj situaciji oko naseg (ne)odlaska u Podgoricu, grobari su ponovo izdominirali svojim podlastvom, dvolicnoscu i mrznjom. Kako klub, tako i njihovi navijaci.

Cisto da ne zaboravimo ko su najveci dusmani, iako je konkurencija velika ovih dana. Ali franjevci su i dalje neprikosnoveni.

Sundance_Kid

Цитат: sindje  Дец 31, 2019, 09:25 пре поднеU citavoj ovoj situaciji oko naseg (ne)odlaska u Podgoricu, grobari su ponovo izdominirali svojim podlastvom, dvolicnoscu i mrznjom. Kako klub, tako i njihovi navijaci.

Cisto da ne zaboravimo ko su najveci dusmani, iako je konkurencija velika ovih dana. Ali franjevci su i dalje neprikosnoveni.
Zato treba izaci iz ABA i igrati domacu ligu pa kad Partizan pocne opet da otima traziti da se igra regionalna liga jer tamo nece moci toliko da otimaju. Treba opet obrnuti krug.
...onda sam uzeo Koromana, Milijasa i Lazetica i rekao sta je ovo, jesu ovo treninzi za srcane bolesnike ili sta je to...

NNLice

Нисам неки врхунски политички аналитичар или тако нешто, тако да нећу износити неке своје теорије. Што се мене тиче, морали смо отићи на утакмицу. Ови што спомињу пљување, ово, оно - да ме не мрзи направио бих вам постер (meme или како с то већ каже) где наша деца из енклава на Космету поручују нашим играчима да издрже. Пљување? То је сад нека велика трагедија? Па шта онда рећи за 4, 5 и 6. фудбалску лигу? Је л знате какве су тамо тензије и са чиме се играчи суочавају на 40% гостовања? Па колико смо ми судија у пиониру пљували, гађали ко зна чиме, али ништа што би нанело и лакшу телесну повреду. По мени, ово је био врло слаб изговор Човићу, ако је ово једини разлог (извештај наше државне безбедности) испали смо велике кукавице, осрамотили се и нећемо никад више никоме моћи да пребацимо за нешто јер ћемо бити исти као сви.

IggY79

Цитат: NNLice  Дец 31, 2019, 10:23 пре поднеНисам неки врхунски политички аналитичар или тако нешто, тако да нећу износити неке своје теорије. Што се мене тиче, морали смо отићи на утакмицу. Ови што спомињу пљување, ово, оно - да ме не мрзи направио бих вам постер (meme или како с то већ каже) где наша деца из енклава на Космету поручују нашим играчима да издрже. Пљување? То је сад нека велика трагедија? Па шта онда рећи за 4, 5 и 6. фудбалску лигу? Је л знате какве су тамо тензије и са чиме се играчи суочавају на 40% гостовања? Па колико смо ми судија у пиониру пљували, гађали ко зна чиме, али ништа што би нанело и лакшу телесну повреду. По мени, ово је био врло слаб изговор Човићу, ако је ово једини разлог (извештај наше државне безбедности) испали смо велике кукавице, осрамотили се и нећемо никад више никоме моћи да пребацимо за нешто јер ћемо бити исти као сви.
Meni je neverovatno da možete ovakve stvari da pišete. Da ste toliko odvaljeni od realnosti, toliko okrenuti svom mikrosvetu da apsolutno ne možete da pogledom obuhvatiti više od 'sramota, izgubili smo, sprdaće nas'.
Ko pominje pljuvanje? Zašto relativizujete? Ispred te hale se vode protesti, ljudi su širom zemlje na ulici, tuku se sa policijom. Jedna varnica je dovoljna. Zašto da ta varnica bude Zvezda?
Utakmica se ne gleda samo u fotelji. Gledaju se i u kafiću. Pa eto samo zamisli šta može da se desi.
Hajde samo malo napravite otklon od samog sporta, pogledajte širu sliku i shvatite da je naš potez možda nekom tamo spasio život.

NNLice

Цитат: IggY79  Дец 31, 2019, 11:21 пре поднеMeni je neverovatno da možete ovakve stvari da pišete. Da ste toliko odvaljeni od realnosti, toliko okrenuti svom mikrosvetu da apsolutno ne možete da pogledom obuhvatiti više od 'sramota, izgubili smo, sprdaće nas'.
Ko pominje pljuvanje? Zašto relativizujete? Ispred te hale se vode protesti, ljudi su širom zemlje na ulici, tuku se sa policijom. Jedna varnica je dovoljna. Zašto da ta varnica bude Zvezda?
Utakmica se ne gleda samo u fotelji. Gledaju se i u kafiću. Pa eto samo zamisli šta može da se desi.
Hajde samo malo napravite otklon od samog sporta, pogledajte širu sliku i shvatite da je naš potez možda nekom tamo spasio život.

Први болд: Варница за шта? Шта то може да се деси, а да се није већ десило (посматрано у контексту ових дешавања у Црној Гори)?
Други болд: Ја сам први који не живи у микросвету у то буди уверен. Ако ти је оно изговор, онда скоро ниједан дерби никад не би требао да буде одигран, не само код нас, него многи дербији у свету (Грчка, Италија, Аргентина...). Шта рећи за утакмицу квалификација за евро 2000 између Југославије и Хрватске, па онда сад поново, па утакмице са Албанијом, итд... Врло патетично што се мене тиче. Овај фазон

Александар95

Подсетите се свих најбитнијих догађаја кошаркашког клуба у години која је иза нас.

Ретроспектива догађаја у 2019. години: КК Црвена звезда

IggY79

Pa to što je tebi patetično što neko ne želi da stavlja glavu u torbu zbog tvog dvosatnog užitka je tvoj problem.
Obaška to što ti poređenja sa derbijima nemaju veze sa vezom. Ovde je situacija u čitavoj zemlji napeta i nema veze samo sa napetošću između dva kluba.
Realno, boli nas kita što postoji šansa da neko nastrada, bitno je da se igra, da se ima šta gledati uz pivo i kikiriki.