• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Рад управе клуба

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:41 поподне

« претходна тема - следећа тема »

ДЕЛИЈЕ

Сеп 16, 2020, 13:50 поподне #720 Last Edit: Сеп 16, 2020, 14:02 поподне by ДЕЛИЈЕ
Цитат: Vatrogasac  Сеп 16, 2020, 13:31 поподнеNejasno potpuno.Tako znaci zbog mera predostrosnosti mozemo da otkazemo i sezonu u EL recimo.Cim se u jednom timu neko bude pojavio sa virusom otkazace se utakmica?
Ne vidim zasto je Igokea bezbednija od evroligasa.Tamo nema mera predostroznosti?
Turnir je otkazan jer ima zaraženih i u Lokomotivi i u Uniksu.
Te dve ekipe su onda otakazale učešće,tako da se taj turnir neće ni održati.
https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/zvezda-ne-ide-u-moskvu-otkazuje-se-gomeljski-kup/365947
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Vatrogasac

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Сеп 16, 2020, 13:50 поподнеTurnir je otkazan jer ima zaraženih i u Lokomotivi i u Uniksu.
Te dve ekipe su onda otakazale učešće,tako da mislim da se taj turnir neće ni održati.
Ne mogu da nađem sad vest o tome,ali ako nađe nek okači.
Pa nema CSKA,mogla je da se odigra prijateljska bar sa njima ili ako je ostao jos neko ko nema zarazenih
Ali ajde da kazemo da je previse zarazenih i da je moralo da se otkaze

Kako svi koji se bave kosarkom zamisljaju da ce ovo da funkcionise na kad se vec u pripremi sve zivo otkazuje?To mene vise buni od svega

Nemanja01

Pa neće valjda da se ide u Moskvu samo zbog jedne prijateljske utakmice?

D-Rose

Poljska liga do sad ide bez problema, prosireni italijanski superkup takodje, Cesi isto...to su za sad i jedine lige koje su usle u zvanican deo sezone. I dace Bog da se takvo stanje i nastavi.

Vatrogasac

Цитат: Nemanja01  Сеп 16, 2020, 14:04 поподнеPa neće valjda da se ide u Moskvu samo zbog jedne prijateljske utakmice?
Pa jel su sve ekipe zarazene tamo sem nas i CSKA?
Mogli smo da igramo sa Eesom kad smo vec bili tamo onu prijateljsku,zar ne?Ili su i oni zarazeni?

Цитат: D-Rose  Сеп 16, 2020, 14:06 поподнеPoljska liga do sad ide bez problema, prosireni italijanski superkup takodje, Cesi isto...to su za sad i jedine lige koje su usle u zvanican deo sezone. I dace Bog da se takvo stanje i nastavi.
Da ali evo dva takoreci evroligaska turnira,jedan prekinut drugi otkazan.Zarazeni izgleda nismo samo mi i CSKA

Nemanja01

Pa i u Efesu su bili zaraženi, to sam juče pročitao. A za Moskvu, pa valjda su svi bili zaraženi sem nas i CSKA. A samo bi let koštao više nego što ta prijateljska može da donese.

D-Rose

Ova dva zvanicna Evroligina turnira su igrana. Otkazuju se i obicne prijateljske na dnevnoj bazi, najvise po Francuskoj koliko sam uspeo da ispratim. Jebi ga, to je stvarnost i mora da se gura kroz to. Svakako nije za ocekivati da ce svi igraci u svim ekipama da se pridrzavaju mera stopostotno. Najveci problem ce verovatno i biti putovanja i utakmice u inostranstvu. Mislim da domaca prvenstva mogu da idu manje-vise bez mnogo muka.

Vatrogasac

Izgleda da je Covic pronasao vakcinu za koronu   :prvak:

северна страна

Цитат: Vatrogasac  Сеп 16, 2020, 14:09 поподнеPa jel su sve ekipe zarazene tamo sem nas i CSKA?
Mogli smo da igramo sa Eesom kad smo vec bili tamo onu prijateljsku,zar ne?Ili su i oni zarazeni?
Da ali evo dva takoreci evroligaska turnira,jedan prekinut drugi otkazan.Zarazeni izgleda nismo samo mi i CSKA

Брате Ватрени ти тераш по свом, а ја стварно не капирам шта хоћеш да кажеш?

Како да играмо са Ефесом кад је код њих пар заражено? И зашто би ишли у Москву кад је су скоро све екипе отказале учешће, неки због случајева короне, а ПАО јер не може у Москву.

Ово су пријатељске утакмице, нико није обавезан било где да иде и могу да се откажу и дан пре, па и на сам дан утакмице.

За сезону постоје неки протоколи, зна се кад се тестирају, кад може и у којем случају да се откаже меч, али ће се избегавати то, него ако има неки заражени, он иде у карантин, остали играју нормално, јер мора да се игра, а пријатељске не морају наравно, зато се тако лако и отказују. Не видим сличности ових турнира са званичном сезоном ЕЛ. Чак ни ови турнири које ЕЛ организује су прошли без икаквих проблема. Турнири у Валенсији и Каунуасу. Чак је било и публике. То су турнири које организује ЕЛ директно, а све ово остало су друге организације.

redwish

Samo da pozelim Nebojsi Covicu zdravlja i barem jos duplo ovoliko godina na celu kluba.

nick79

Ja sam dugo godina bio ovde zaštitnik Nebojše i Filipa čovića. Prošle godine nakon one čuvene Nebojšine izjave, rekao sam da neću ići na utakmice dok su on i Lazić u klubu. Ali ipak, kada čovek realno pogleda šta se dešava u drugim klubovima u okviru našeg SD, šta se dešava kod ustaša prekoputaša, samo mogu da poželim da ostane još dugo na čelu kluba pa makar ja gledao utakmice na TV-u a ne uživo, kao što sam navikao.

ДалиборРС

Ви из управе немој да се зајебавате са психичким здрављем навијача. Доста нам је што све друге секције пропадају због олоша, ви сте нам једина нада ове године. Омогућите некако онлајн продају улазница док не буде публике да тако помогнемо клуб. На нама је да будемо ту, а ви знате шта вам је чинити. :ziveli:

vlada

Цитат: ДалиборРС  Сеп 17, 2020, 14:41 поподнеВи из управе немој да се зајебавате са психичким здрављем навијача. Доста нам је што све друге секције пропадају због олоша, ви сте нам једина нада ове године. Омогућите некако онлајн продају улазница док не буде публике да тако помогнемо клуб. На нама је да будемо ту, а ви знате шта вам је чинити. :ziveli:

Ne znam kako je organizovana ova sezona sto se tv prava tice? Pretpostavljam Arena sport. Recimo, klub bi mogao da napravi i online platformu 'plati pa gledaj'. Makar i simbolicno da kosta, samo da je zadovoljavajuceg kvaliteta. Verujem da bi ljudi to koristili, a ne da se nerviraju sa linkovima koji kasne ili trokiraju.

VuleJ

Цитат: vlada  Сеп 17, 2020, 16:37 поподнеNe znam kako je organizovana ova sezona sto se tv prava tice? Pretpostavljam Arena sport. Recimo, klub bi mogao da napravi i online platformu 'plati pa gledaj'. Makar i simbolicno da kosta, samo da je zadovoljavajuceg kvaliteta. Verujem da bi ljudi to koristili, a ne da se nerviraju sa linkovima koji kasne ili trokiraju.

Ovo sam ja za FK mislio da predlozim. Vidio sama da je Barselona uradila nesto slicno, tipa imas premium koji placas do 10 evra (ne znam tacno koliko je) mjesecno i gledas tekme preko toga i imas ono klasicno prvi mjesec besplatan. Isti princip kao netflix, deezer, spotify i ostalo. Izvinjavam se za off, ovo je vise za marketing temu nego za upravu.

njuma_njuma

FK je u ono nesretno vreme imao ovu opciju, mogao si sa SMS-om da platis i dobijes kod za gledanje. Neko je ovde od admina pisao da je smesno mali broj uplata bio za gledanje. Doduse ni slika nije bila neka.
Овде су најбољи падали
Овде су најбољи стварани
Овде зидови још причају
О хуку Севера који не престаје
Приђи чућеш бубњева звук
Армије која сложно грми
Овде зидови вечно ће причати
О љубави између ње и нас!

vlada

Цитат: VuleJ  Сеп 17, 2020, 16:45 поподнеOvo sam ja za FK mislio da predlozim. Vidio sama da je Barselona uradila nesto slicno, tipa imas premium koji placas do 10 evra (ne znam tacno koliko je) mjesecno i gledas tekme preko toga i imas ono klasicno prvi mjesec besplatan. Isti princip kao netflix, deezer, spotify i ostalo. Izvinjavam se za off, ovo je vise za marketing temu nego za upravu.

Pa moglo bi to da radi. Nevezano za koronu, ima masa nas koji smo 'preko' pa se dovijamo na raznorazne nacine da odgledamo basket ili fudbal. Vredi razmisliti o tome, ali odosmo u offtopic.

северна страна

Цитат: vlada  Сеп 17, 2020, 17:50 поподнеPa moglo bi to da radi. Nevezano za koronu, ima masa nas koji smo 'preko' pa se dovijamo na raznorazne nacine da odgledamo basket ili fudbal. Vredi razmisliti o tome, ali odosmo u offtopic.
Питање је колико је тако нешто изводљиво због тв права. Посебно за ЕЛ. Свакако ЕЛ има то у понуди, гледање преко нета свих утакмица евролиге.

ДалиборРС

Мени би довољно било да направе специјализоване карте са сваку утакмицу и пошаљу их мејлом у пдф-у. Могле би стајати и слике навијача на столицама, поготово то важи за сезонце. Једна трибина да буде прекривена кореографијом можда? Можда и да пуштају навијање преко разгласа као што то већ неки раде. Већ сад залазимо дебело у маркетинг, па ћу овдје стати.

vlada

Цитат: северна страна  Сеп 17, 2020, 17:53 поподнеПитање је колико је тако нешто изводљиво због тв права. Посебно за ЕЛ. Свакако ЕЛ има то у понуди, гледање преко нета свих утакмица евролиге.

Ma EL mi konkretno nije bila nikad problem, imam na Nettvplus-u SK, a oni prenose EL. Vise mi je zbog ABA. Ali slazem se, moze biti problem sa tv pravima.

Baptista

Ne znam koliko je tema al brisite ako ovde nije mesto.

Veceras vrtim kanale i zastanem na Utisku nedelje,kad tamo neka mala slina zapenila da opljune po gazdi.

Izguglam ja da vidim ko je, kad ono pripadnik sekte i veliki postovalac lika i dela Tegija, Sase Pavlovica i Sergeja.

Iako se nisam uvek slagao sa tvojim odlukama,hvala ti gazda sto ih polivas vec godinama i u njima budis frustracije.