• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

[E6] - NBA LIGA 19/20

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 19:53 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Ivo.CZBG

Imam samo jednu dilemu ili trilemu oko sastava. Ne znam da li da ostane Entoni u ekipi ili da upadne Markus Moris Sr a tu je i Ibaka u prici, i on i Entoni stoje u prvom timu. Otkad se vratio Gasol ne znam sta da mislim. Da nema Gasola lagana odluka, bio bi to neki DD i nekih 30+ poena. Entoni prosecan iako zna da nekad donese 30-40 a Moris se vratio iz povrede ali je protiv Filadelfije odigrao jedan od boljih meceva sezone pa cak mozda i jos jedan protiv isto njih ako se dobro secam, na jednom duelu protiv file je doneo skoro 50 poena, sad je pitanje koliko ce igrati ako ode rezultat gde ne treba pa na kraju odigra 20ak minuta dok Entoni igra bez Mekoluma i uvek je tu negde od 32-37 minuta. Moris je pre povrede doneo dva odlicna rezultata, oko 40 i oko 50. Mozda lik ima veci upside od Entonija koji nije toliko cesto znao da eksplodira ali ne bih da sad izbacujem nekog i da menajm pa da na kraju ispadne greska pa da zalim. Neka ostane Entoni, juce je imao samo sutersko vece sa 20+ poena, danas neka odigra malo i odbrane i da predje tih 23 poena i bice ok.
POČIVAJ U MIRU BRATE NAŠ! MICHAEL OJO #50

Ivo.CZBG

Dinvidiju nabili projekciju za danas na 38, evo ima covek 8 za poluvreme, fali mu jos samo 3 i bice 3 i 8 :D Sutira 1/7, kako bi ih sve poizbacivao iz tima, bolje ja sutiram sa sve onom prljavom loptom na basketu :D

Ipak ubacujem Morisa, ali umesto Ibake. Ibaka moze da pokida danas samo ako ga izbacim tako da mi je svejedno :D Za sada su NY i Fila oba puta igrali neizvesne meceve i Moris bi donosio odlicne poene, ne igra par igraca NY-u pa cu da ipak probam sa njim. Torontu se vraca i FVV a tu su i svi ostali pa ne bih da eksperimentisem sa Ibakom, imao je 17 i 20 fantazi poena u poslednja dva, dosta od njega.

Necu pratiti vise nista do sutra, sutra skidam neke tekme pa gledam pa tek onda dolazim da kukam na forum ;)

Ivo.CZBG

Јан 19, 2020, 05:31 пре подне #42 Last Edit: Јан 19, 2020, 05:35 пре подне by Ivo.CZBG
Dobro pa sam bacio pogled na lavina pa video da je doneo 65 poena pa da ni ne gledam nista sutra nego da nesto pametnije radim. Covek ispalio preko 30 suteva. Tejtum imao 24 fantazi poena na par minuta do kraja i na kraju 42???

Pomirim se sa cinjenicom da ga sere i jos povrh svega mu ne igra prvi pik dejvis i kazem sam sebi jbg brate, cestitas i picis dalje i onda poslednjeg dana ga usere jos vise, ako je to ikako moglo. Sa 1880 projekcije nakon odustajanja dejvisa on dodje do skoro 2000 poena danas jer mu svi igraci doneli 40 50 60 poena a igra svih 15 u prvom timu, hahah. Tacan skor na kraju 1996.60. Sa dejvisom bi imao 2100, poboljsao bi svoj najbolji rezultat za 300-400, lagano.

Najveci rezultat do sada bio u okviru 1700 a prosek prvenstva za 7 kola 1650 i sad kad igra sa mnom 2000, kao i atlanta, pre duela sa mnom imali 1450 i 1350 i onda 1800 sa mnom. Ajde bostone mozes ti to, sledece kolo 2500 poena i miran si :D

A meni sa druge strane useri zivi. Tauns bolje da se nije ni vracao, imao 20 na poluvremenu i na kraju 22. Tig doneo skoro vise od janga, hahah, znao sam i pre meca da ce tako nesto ispasti.

Prosle kalendarske godine nestvarna scena da imam prvo 11:1 u sezoni 18/19 i onda 16:0 u ove dve lige sto igramo sto je 27:1. Taj jedan poraz od straxa kada me je dobio 60 razlike a nismo mogli menjati igrace pa je meni izostalo 6, dzordz 3, janis 1, bledso 1, tompson 1, a njemu niko i na kraju izgubih tih 60 razlike. Ove godine za tri nedelje vise poraza nego prosle cele i to od timova koji nikad nisu imali vise poena od mog tima u jednom kolu, bitan je tajming :D

Najavio sam sve ovo jos posle prvih par dana kada sam video alexanderovih 20 skokova, huerterovih 15 i fulcovih 11 za tripl dablove, ponavljam ovo sto puta da se ne zaboravi :D Ne verujem da ce ikad vise to ponoviti i doneli ljudi po 50 poena svaki.

Sve poteze koje si odradio, a da nisu oni najlogicniji kada stavimo najbolje pikove u prvi tim, su te sjebali, mikal, hejs, bulok i jos neki valjda, svi doneli od 7 do 10 poena. Moji takvi potezi donosili 25-35 ali jebes poteze u fantaziju kad prvotimci ladili jaja.

Nista ljudi moji, da ne smaram vise. Kao sto sam i rekao, ono sto je moguce se polako ostvaruje a to je da popusis svako kolo sa drugim rezultatom kola, ovo kolo cu imati 200 poena vise od treceg rezultata, i na kraju mozes imati ubedljivo najvise poena a biti poslednji na tabeli na primer. Meni je dovoljno da to znam i da ne preterujem vise sa fantazijem, namestim u ponedeljak za sve dane i malo bacim pogled kako stoji rez i to je to. Zivi bili ;)

dejanbgd

Sad vidim da sam dvaputa prijavio Kevin Love za odsustvo u utorak.
Greška.
Znači nemam +2 nego +1.

dejanbgd

Dobi me Indijana. Baš gusto bilo. Srećom pa sam video sinoć da izbacim jednog igrača, inače bi pukla bruka.
Koštalo me izostavljanje De Rozana pre neki dan. Bio na slavi i zaboravio da podesim ekipu to veče. Odmah kazna od 45 poena.
Bravo Indijana.

Sad tiranin Ivo sa projekcijom preko 2K, skidam gaće.

Satiru povrede definitivno.
Pre neko veče 12 igrača mi je bilo povredjeno u obe ekipe zbirno. Idi bre..

Nemam širinu rostera u Bostonu trenutno, biće žestoka borba za 5 mesto na kraju sezone.

Sa razvojnim timom sam mnogo konkurentniji i biće protiv Delawera krljanje.

Dosta me vuku ovi pozadinci iz Vašingtona u proteklom periodu, pa trojka iz Bruklina, rezervisti iz Toronta... Ajmo Maine..

dejanbgd

Ma pušite ga i Kajri i Džimi večeras.

Jebote, daj neko da mi odogra iz prvih 5-6 rundi.

Evo pogledah:

1.runda Jpkić - zdrav
2.runda Irving - OUT
3.runda Embid - INJ
4.runda Batler - OUT
5.runda De Rozan - zdrav
6.runda Grifin - INJ
7.runda Murray - INJ

dejanbgd

Јан 24, 2020, 23:21 поподне #46 Last Edit: Јан 26, 2020, 07:43 пре подне by dejanbgd
MAINE RED CLAWS

Ponedeljak NERLENS NOEL - OUT
Sreda, PATRICK MC CAW - OUT

+2

Бановић

blanco

Atlanta Hawks
27.01.20.

Clint Capela +1

dejanbgd

Јан 29, 2020, 18:00 поподне #49 Last Edit: Јан 30, 2020, 11:08 пре подне by dejanbgd
BOSTON CELTICS. +1

RICHARDSON UTORAK INJ

MAINE RED CLAWS +2

NTILIKINA  SREDA - DNP
KURUCS SREDA - DNP

blanco

Atlanta Hawks
Myles Turner 29.01.20.
+2

College Park Skyhawks
Kelly Olynyk
Jahill Okafor 28.01.20.
+2

Бановић

NY: Garry Harris +1

Westchester: Belinelli +1, Cauley-Stein +2, Hollis-Jefferson +3

dejanbgd

BOSTON CELTICS +3

Subota:
Dion Waiters - DNP
Rui Hachimura - DNP

Бановић

NY: Kris Dunn +2

Westchester: PJ Washington +4

blanco

Atlanta Hawks
03.02.2020.

Marcus Smart +1
Tristan Thompson +2

dejanbgd

Феб 04, 2020, 19:07 поподне #55 Last Edit: Феб 06, 2020, 08:24 пре подне by dejanbgd
MAINE RED CLAWS
Ponedeljak +1

MYKHAILIUK DNP

BOSTON CELTICS
Sreda +1

Jeremy Grant DNP

Бановић

NY +2
Westbrook x2

Westchester +5
Kevin Knox
Tyler Herro
Belinelli
Saric
PJ Washington

Бановић

Dupli OT u Atlanti umalo da me kosta pobede. Dobar mec Dejane, bilo je napeto do zadnjeg duela.

dejanbgd

BOSTON WEEK 17 I 18

+3

De Rozan OUT 10.februar
De Rozan OUT 11.februar
Rozier OUT 13.februar

Бановић

Westchester
Mike Scott +1

New York
Deandre Ayton +1
Deandre Ayton +2