• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Душевна бања

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 19:54 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Шуба

Цитат: EmptyClip  Дец 01, 2020, 16:53 поподнечух ја од неколико људи то да се сачека годину две. конкретно за нови сад, ја не видим аргумент за пад цене у скорије време. иде ко алва. јеботесунце за кредит од 90 иљада банци треба вратиш 125.

едит:
е јес и лимани. ал џабе, губи се све то, доста маторих новосађана продаје станове, готово је са тим новим садом, ово сад је нов и све ће више да се мења.

Ide ta dzentrifikacija jako :))

Vrhunski rostilj kod medicinske...

Ajmo cigani info...jel paketi tj posiljke iz Rusije podlezu carini na posti?

Некс

Купићу себи флашу Вињака и 5-6 пива и две порције мешаног и сешћу кући за рођендан, пустићу Синове Мањаче и убићу се ко пичка...

Ernan Krespo

Цитат: Stanis  Дец 01, 2020, 17:50 поподнеJa ću kad sve ovo prođe uplatiti neko lepo putovanje sa dragom, a tamo ću se opijati svaki dan i trošiti pare kao da sutra ne postoji

Ko je Drago?

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Chalut

Bice u Beogradu kvadrat 5000€. Ne skoro ali ce biti.

Некс

Па оће кад се преко грађевине опере више пара него гаћа у Београду сваке године.

bari91

Цитат: Фити  Дец 01, 2020, 17:10 поподнеПосерем ти се по сред Земуна, загорац ;)
Vidi ga ovaj, pretvori zafrkanciju u vredjanje...

To ti da radis tamo po sred tvoje vuko**bine. ;)
Daleko je tebi Zemun, stradace gace dok stignes, ne igraj se...

A to "zagorac" mogu sad da ti oprostim kao neuspeli pokusaj duhovitosti, iduci put ces da dobijes nazad istom merom. To mi tako nalazu moji predci iz Gvozdenog puka. ;)
BORA KOSTIC ZVEZDINA ZVEZDA!!!!!

Bela

Za one koji vole vina. Izvinjavam se što vam ovako upadam, ali da ne bude posle da ljudi nisu znali :D

Metohijsko vino ponovo je u prodaji, može se kupiti sad u petak, od 15 do 20h, zgrada SDCZ, u prostorijama Zvezdine revije.

No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.

Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Шуба

U Novom Sadu bi cene nekretnina uskoro trebale da krenu u opadanje, sto zbog krize koja ce tek da nastupi, jer se pred sam udar krize vise trosi nego uobicajeno sto je paradoks...a onda i zbog toga sto ce sve top lokacije manje vise biti zauzete. Nece biti strmoglav pad, ali ovakvo vestacko stanje nece vise biti odrzivo.

Ned Stark

Gde smo sve bili mi zbog nje,sta sve radili mi zbog tebe.

Фити

Цитат: bari91  Дец 01, 2020, 18:37 поподнеVidi ga ovaj, pretvori zafrkanciju u vredjanje...

To ti da radis tamo po sred tvoje vuko**bine. ;)
Daleko je tebi Zemun, stradace gace dok stignes, ne igraj se...

A to "zagorac" mogu sad da ti oprostim kao neuspeli pokusaj duhovitosti, iduci put ces da dobijes nazad istom merom. To mi tako nalazu moji predci iz Gvozdenog puka. ;)

Што моје није зафрканција, а твоје јесте?

Истина, јесте далеко. Треба изаћи из Београда и доћи до паланке.

А ово за претке... Свака част. Немој се љутиш. Јер ко се љути...
Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!

Vlada 89

Fiti,šta imaš protiv nas Vojvođana?

:trouble:

Nemoj da ti banemo Vasil,bari 91 i moja malenkost...
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

атинаултрас

Дец 01, 2020, 19:14 поподне #15012 Last Edit: Дец 01, 2020, 19:16 поподне by атинаултрас
Цитат: Шуба  Дец 01, 2020, 18:53 поподнеU Novom Sadu bi cene nekretnina uskoro trebale da krenu u opadanje, sto zbog krize koja ce tek da nastupi, jer se pred sam udar krize vise trosi nego uobicajeno sto je paradoks...a onda i zbog toga sto ce sve top lokacije manje vise biti zauzete. Nece biti strmoglav pad, ali ovakvo vestacko stanje nece vise biti odrzivo.

Bas ovo je jedan od razloga sto su cene i otisle u nebo.
Tih top lokacija (iako su meni sve samo ne to) je sve manje i one zadaju te visoke cene. Nezamislivo do pre par godina je bilo dati 2000e za stan u Radnickoj ali je sada normalno jer takvih lokacija slabo ima.

Pre tri godine niko nije hteo na Telep, pa su tamo recimo oko H.Pinkija cene bile 700-800e, ali kako sve manje dobrih lokacija ima sada je tamo 1500.

Bulevar Evrope odjednom od skoro "periferije" je stigao do skoro pa top lokacije. 1700e.

Urbani deo grada se bas siri.
Ni suvo zlato, novac, svo blago, ništa ko Zvezda nije mi drago!

Фити

Цитат: Vlada 89  Дец 01, 2020, 19:14 поподнеFiti,šta imaš protiv nas Vojvođana?

:trouble:

Nemoj da ti banemo Vasil,bari 91 i moja malenkost...

Одакле ти то да имам? :)

Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!

Vlada 89

Vidim nešto prozivaš drugi po veličini grad severne pokrajine,pa ono...

Фити

Помешао си ме с неким. :)

Torh

Земун је најлепши део Београда.

Некс

Цитат: Torh  Дец 01, 2020, 19:28 поподнеЗемун је најлепши део Београда.

Јеси посетио Дедиње некад?

Vlada 89

Цитат: Фити  Дец 01, 2020, 19:21 поподнеПомешао си ме с неким. :)
Питаћу те када се оствари Емптијев план ,већ се кренуло са геополитиком,враћамо старе територије,препознали су и они то...

bari91

Дец 01, 2020, 19:48 поподне #15019 Last Edit: Дец 01, 2020, 19:58 поподне by bari91
Цитат: Фити  Дец 01, 2020, 19:06 поподнеШто моје није зафрканција, а твоје јесте?

Истина, јесте далеко. Треба изаћи из Београда и доћи до паланке.

А ово за претке... Свака част. Немој се љутиш. Јер ко се љути...

Zato sto si ti to tvoje zavrsio sa - "zagorac".
A ja ono moje nisam zavrsio sa recimo "siptar", samo sam konstatovao da je odredjeni deo grada teska vuko**bina u odnosu na Zemun. ;) O cemu mozemo da pricamo i iz zafrkancije, a i ozbiljno, kako god (...mislim, k'o da je stvarno bitno ko gde zivi)... Dakle, "epitet" je dobio odredjeni deo grada, ne ljudi koji zive u njemu. Eto to je razlika, ako i dalje ne kontas, gde si presao liniju. ;)

Trebao si da stanes kod svaka cast. Posto nisi - te decije fore, ljuti kruti, to se igraj sa blizom rodbinom... ;)
BORA KOSTIC ZVEZDINA ZVEZDA!!!!!