• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Одбојкашки клуб

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:05 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Кипар

Цитат: Beni  Мар 25, 2021, 03:36 пре поднеБоша се породила пре који месец и с обзиром да за који дан пуни 33 мислим да је то то што се тиче ње.

На позицији техничара мислим да има солидних решења типа Александра Ћировић, Мила Ђорђевић која игра за нас, Ана Јековић, Даница Раденковић...

Осим Маје ове године се опрашта и либеро Силвија Поповић и надам се да ће је на сличном нивоу заменити Теодора Пушић које је прошла нашу школу и узела 4 дупле круне са Кецман, Стевановић, Бјелицом... иначе та генерација је покупила последње трофеје нашег ЖОК а пост траје добрано 7 година.

@Кипар слободно реци да су Лајковац и Уб па и ТЕНТ страначки пројекти који ће трајати док год државу воде ови што воде... такође сланинарима и сам знаш ко је председник. Уопште се не секирам да ће сви они завршити као Поштар, Ужице и Визура.
Aна Јековић је средњак, вјероватно мислиш на Ану Јакшић.
Ма Војводина ће постојати увијек. И треба.
Без њих нема јаке српске одбојке. Богу хвала, па је и у одбојку ушао неко финансијски јак.

Blinke

Мар 25, 2021, 19:17 поподне #101 Last Edit: Мар 25, 2021, 19:24 поподне by Blinke
https://odbojka-volleyball.com/nikola-rosic-na-celu-crvene-zvezde/
Mislio sam da ova sekcija ne moze da padne na nize grane al dovodjenje grobara je previse!
Sramota

Кипар

Мар 25, 2021, 20:54 поподне #102 Last Edit: Мар 25, 2021, 21:02 поподне by Кипар
Цитат: Blinke  Мар 25, 2021, 19:17 поподнеhttps://odbojka-volleyball.com/nikola-rosic-na-celu-crvene-zvezde/
Mislio sam da ova sekcija ne moze da padne na nize grane al dovodjenje grobara je previse!
Sramota
Срамота је шта пишеш пошто ништа не знаш.
Никола Росић је звездаш, а каријеру је као дијете почео у Партизану. Чак иде и на наше утакмице.
Не смета ти 20 година учаурена управа која не мрда курцем, муља, урушава клуб и доводи га до ивице испадања, али ти зато сметају момци са визијом, прослављени спортисти који су видјели како се то ради напољу и још ће чак да убаце свој новац у клуб.
Не бламирај се. Искрен савјет.

Blinke

Цитат: Кипар  Мар 25, 2021, 20:54 поподнеСрамота је шта пишеш пошто ништа не знаш.

Никола Росић је звездаш, а каријеру је као дијете почео у Партизану. Чак иде и на наше утакмице.
Не смета ти 20 година учаурена управа која не
Не смета ти 20 година учаурена управа која не мрда курцем, муља, урушава клуб и доводи га до ивице испадања, али ти зато сметају момци са визијом, прослављени спортисти који су видјели како се то ради напољу и још ће чак да убаце свој новац у клуб.
Kakav to zvezdas?i od kad?na koje to utakmice je isao?Poceo i igrao za partizan,setio se u 40 godini da navija za Zvezdu?!Ubacio svoju lovu u kluba hahahaa,sve se bojim da nije politicka igrarija.[/quote]

Red hart

Цитат: Blinke  Мар 25, 2021, 21:23 поподнеKakav to zvezdas?i od kad?na koje to utakmice je isao?Poceo i igrao za partizan,setio se u 40 godini da navija za Zvezdu?!Ubacio svoju lovu u kluba hahahaa,sve se bojim da nije politicka igrarija.
Jel ti znaš nešto o njemu ili ne, sem da je igrao u Partizanu? Čovek iznad lepo napisao, očigledno je upućen u temu, ti odgovaraš nesuvislim kontrapitanjima.

Ковинац

Цитат: Кипар  Мар 25, 2021, 20:54 поподнеСрамота је шта пишеш пошто ништа не знаш.
Откуд то да убаци своје паре у клуб? Мислим, где он види свој интерес у томе? И да ли је Никола завршио каријеру, нисам видео нигде ту вест?

Иначе Никола је рођени брат наше бивше играчице Нине Росић.

Надам се да ће Ана Аврамовић више неће бити у клубу.

Надам се да ће Никола уз своје сараднике успети да издигне клуб на виши ниво и да врати славне дане наше прошлости у Шумицама!

Кипар

Ма поред овакве Војводине и улагања у њу, тешко ћемо бити шампиони у наредним годинама. Али небитно, треба клуб да нормално послује, да направи неку стратегију и визију за будућност, да се зна шта је циљ, да не касне плате дјеци по 3 мјесеца ( и то какве плате од 30 хиљада)
Треба здраво да се послује, а не као до сада.
А и да будеш шампион, ништа ти не значи кад си канта за пуњење у Лиги Шампиона ако уопште уђеш у њу.
Ја бих волио да опет будемо расадник репрезентативаца, да довлачимо талентовану дјецу и пробамо да урадимо што се урадити може.
Први задатак треба да буде нови тренер мушке екипе. Садашњи очито не зна посао када од 7 пристојних екипа у лиги није могао да буде испред једне.

Кипар

Мар 25, 2021, 23:39 поподне #107 Last Edit: Мар 25, 2021, 23:42 поподне by Кипар
Цитат: Blinke  Мар 25, 2021, 21:23 поподнеKakav to zvezdas?i od kad?na koje to utakmice je isao?Poceo i igrao za partizan,setio se u 40 godini da navija za Zvezdu?!Ubacio svoju lovu u kluba hahahaa,sve se bojim da nije politicka igrarija.
Ја бих волио да стварно кажеш одакле та прича да навија за Партизан?
Који ти је извор информације?
Одмах да кажем, мој извор је Никола Росић. :icon_svi:

Бошко 996

Кипар

Цитат: Бошко 996  Мар 26, 2021, 00:13 пре поднеI ti svima verujes, hahahahah
Батали фестивал, дођи на кафу. 😂

Beni

Цитат: Кипар  Мар 25, 2021, 23:39 поподнеЈа бих волио да стварно кажеш одакле та прича да навија за Партизан?
Који ти је извор информације?
Одмах да кажем, мој извор је Никола Росић. :icon_svi:

Мислим да сам негде наишао на фотку где је био са сином који је носио Звездин дрес. Такође Нину сам видео против Олимпијакоса у ЛШ са оцем.

Треба пустити човека да крене радити а не пљувати пре него што је кренула нова сезона.

@Кипар ако се не варам претходних година је пар директора промењено-Весна Читаковић, Бојовић, Мрђа ако сам неког заборавио допуни... али госпођа Ана ће доживотно владати.

kiki

Vesna je sada u Užicu, čitala sam da se žalila kako današnje devojčice ne znaju sve igračice koje su svetske i evropske prvakinje :isuse: i da joj je teško da im objasni da moraju da znaju sve da igraju, a ne "ja sam primač" i to je  to. Cenim da radi sa 13-ogodišnjakinjama, hoće taj drkoški stav u tim godinama :mrgreen:. I šokirana je da Užice, sa takvim genetskim potencijalom, praktično nema dobre igračice. I Maleševićka se dole vratila, drži neki kamp za decu sada na leto, valjda će se uključiti i redovnije u te treninge. Generalno nam slabo sportisti, naročito žene, ulaze u trenerske vode nakon kraja karijere, što je ogromna šteta. Ne moraju da vode seniorske timove, mnogo je tu odricanja i putovanja, ali klince mogu.

Da li će Rosić biti zadužen i za muške i ženske timove, ne znam kako je to podeljeno? Ok je da, hajde da kažem, sportski sektor bude odvojen, ali vrh bi morao da bude zajednički i da se podjednako guraju obe strane.

Vojislav86

Цитат: Beni  Мар 26, 2021, 05:24 пре поднеМислим да сам негде наишао на фотку где је био са сином који је носио Звездин дрес. Такође Нину сам видео против Олимпијакоса у ЛШ са оцем.

Треба пустити човека да крене радити а не пљувати пре него што је кренула нова сезона.

@Кипар ако се не варам претходних година је пар директора промењено-Весна Читаковић, Бојовић, Мрђа ако сам неког заборавио допуни... али госпођа Ана ће доживотно владати.

Ima negde na netu, inmo je intervju u Savremenoj gimnaziji gde ga klinci pitaju koji mu je bio prvi klub. Kaze Oartizan, ali navijam za Zvezdu. Inace, mala digresija, mislim da je prosle godine najebao od korone medju prvima.

Blinke

"Kad se rodiš odlučiš se za koga navijaš, kad odrasteš znaš za koga nikad nećeš igrati. Ako to ne znaš kakav si ti zvezdaš"

Vatrogasac

Proslavljeni as Nikola Rosić novi je generalni direktor Odbojkaškog kluba Crvena zvezda, pošto je dobio jednoglasnu podršku Upravnog odbora. Doskorašnja direktorka Ana Avramović će, prema rečima Rosića, ostati njegov savetnik.

"Imamo dva cilja. Da ekonomski ozdravimo Zvezdu i da joj vratimo takmičarski sjaj, a to znači da Zvezdu vratimo u Evropu", rekao je Rosić na svečanoj promociji nakon što je obrazložio motive upliva u funkcionerske vode.

"Odbojka je moj život, volim je najviše na svetu i želim da joj dam još više u budućnosti".

A zašto baš Crvena zvezda?

"Karijeru sam započeo u Partizanu, ali svi koji me poznaju, znaju koliko ja i moja porodica volimo ovaj klub. Ovo je ispunjenje mog sna i sna mojih ukućana. Moja sestra Nina je bila deo najvećih Zvezdinih uspeha".

Dobro, nazad na nove zadatke. Prvo o igračkom kadru i dilemama koje on izaziva.

"Razmišljamo i o igračima iz inostranstva, ali imam druge ideje. Crvena zvezda je uvek imala dosta igrača iz svoje škole, želim da se okrenemo mlađim kategorijama. Prvo mladi igrači, pa tek onda iskusni kada budemo u prilici da se borimo za titulu", odgovara Rosić.

Logičan nastavak - priča o mladim igračima. Ima tu Rosić šta da kaže.

"Kao mlad dečak oprobao sam se u seniorskim vodama i znam koliko je važno da mladi igrači imaju dobre uslove. Želimo da napravimo prepoznatljiv sistem kod nas i šire, da damo primer drugim klubovima i izbacujemo repezentativce. Zna se koliko je Zvezda velikih imena izbacila. Napravili smo jak upravni odbor za ispunjenje ciljeva - da se Zvezdi vrate slvni dani".

U tom Upravnom odboru i Milan Vujko...

"Podjednako je bitno imati dobru ekipu na terenu i van terena. Došao sam na poziv Dragana Kilibarde, veliki sam zvezdaš, prisutan sam u džudo klubu Crvena zvezda, i Grafičaru. Mislim da ćemo moći da napravimo velike uspehe na domaćim terenima i što pre na evropskoj sceni"

Mocart

Кипар

Дјелује океј прича за сада, видићемо у будућности.
Мора држава на неки начин да помогне овим мањим спортовима.

Beni

Мар 26, 2021, 15:30 поподне #116 Last Edit: Мар 26, 2021, 15:36 поподне by Beni
Више постова у ових пар дана него од почетка сезоне.  :post-987-13091696018556:

Само нек је отишла она излапела маторка коју је време прегазило.

Ивана Нешовић је скоро причала да је баш имала доста проблема с њом.

Blinke

Цитат: Beni  Мар 26, 2021, 15:30 поподнеВише постова у ових пар дана него од почетка сезоне.  :post-987-13091696018556:

Само нек је отишла она излапела маторка коју је време прегазило.

Ивана Нешовић је скоро причала да је баш имала доста проблема с њом.
Fora je sto ostaje,navodno kao savetnik.Izgleda da im je ponestalo ljudi koji bi dosli iz maticnog kluba pa su poceli da traze po komsiluku.
Izgleda da je postalo bitnije dal si clan stranke nego za koji klub si igrao i navijas.
Oce sutra Velickovic da bude direktor KK CZ i on je navijao u osnovnoj skoli za Zvezdu?

Beni

Срећно имењаче још једном!!!

Само нек је дошла нова крв!!!

Имам добар осећај јер од овог горе не може...

Кипар

Партизан у финалу против бољег у мајсторици меча Војводина/ Раднички.