• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Одбојкашки клуб

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:05 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Blinke

Цитат: Кипар  Дец 23, 2020, 11:12 пре поднеПоента приче је да се у клубу ради ужасно, играчи се не подносе са управом, тренер је сумњивих квалитета што позиција на табели и показује.
 Да ће Војводина  бити првак знало се у октобру.
U klubu su isti ljudi vec 20+ godina,bar oni koji se nesto pitaju.Za tih 20 i kusur godina bilo je puno titula i uspeha...
U Zvezdi nije nista losija situacija nego u drugim klubovima,jednostavno ovaj sport tone i zavrsice kao rukomet i vaterpolo.Sem Vojvodine svi klubovi se krpe jer jednostavno niko nece da ulaze.
Igraci su nezadovoljni jer ih menadzeri loze da ih cekaju neki masni ugovori al nisu svesni da su prosle godine mogli da ispadnu iz lige.

Nikola11

Beni

Одбојкашице добише фрањевке и у другом дербију 3:1... Тасићка игра перфектно после паузе.  :applause:

Иначе скор у дербијима је 4:0 ове сезоне... браво за обе секције  :ziveli:

Beni

Јан 17, 2021, 19:51 поподне #83 Last Edit: Јан 17, 2021, 19:56 поподне by Beni
Одбојкашице добиле Клек 3:1 док су одбојкаши поражени у Крагујевцу 3:2.

Ана Бјелица потписала до краја сезоне за Лајковац. :(

северна страна

Beni

То би било то што се тиче девојака за ову сезону... порази 3:1/3:1 у четвртфиналу ПО од Јединства.

biancorosso

Odbojkaši i drugi put izgubili od Vojvodine u plej-ofu i završili sezonu.
Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!

Beni

Цитат: biancorosso  Мар 20, 2021, 22:17 поподнеOdbojkaši i drugi put izgubili od Vojvodine u plej-ofu i završili sezonu.

Добро је да неко још прати ово сем мене.  :isuse:

Није оправдање али сланинари имају највећи буџет а и нису нам играла 4 играча због короне а и да су били ту мислим да би глатко испали.

Иначе гробарске секције овај ПО играју ко надрогирани после свих изгубљених дербија и уласка са 7. позиција у доигравање за титулу.

Vojislav86

Цитат: Beni  Мар 22, 2021, 18:26 поподнеДобро је да неко још прати ово сем мене.  :isuse:

Није оправдање али сланинари имају највећи буџет а и нису нам играла 4 играча због короне а и да су били ту мислим да би глатко испали.

Иначе гробарске секције овај ПО играју ко надрогирани после свих изгубљених дербија и уласка са 7. позиција у доигравање за титулу.

Nije mi jasno kako su njihove zene pobedile Zeleznicar i TENT, koji su uz Ub bile dominantne cele sezone.

miki96

Lepo mi je @Кипар rekao još na početku sezone da se ne nadam ničemu.
Bar smo slavili na svim večitim derbijima, ali slaba uteha kad vidim gde su oni dogurali.

Кипар

Цитат: miki96  Мар 22, 2021, 19:27 поподнеLepo mi je @Кипар rekao još na početku sezone da se ne nadam ničemu.
Bar smo slavili na svim večitim derbijima, ali slaba uteha kad vidim gde su oni dogurali.
У Партизану се ради озбиљније него у Звезди. Имају и боље буџете. Клуб води човјек који је легенда српског спорта, а не неке црвенокосе доконе госпође које појма са овим спортом немају.
Ето, обје секције ће им можда играти финале и од срца им желим да освоје обје титуле.
Ја сам причао још јесенас појединцима овдје да се не ложе беспотребно ове сезоне када савладамо распали Пазар или Старчево. Ужасни смо и то је чињеница.
Начуо сам да ће нови спортски директор бити Никола Росић, да ће читава управа да се мијења,а да ће диригентску палицу презети Игор Жакић, тренер Спартака из Суботице и помоћник Бобе Ковача у репрезентацији. 
И да похвалим тренера Кукањца. Осма позиција од десет екипа у лиги није лоша за неког ко се боље разумије у кошарку него у спорт којим се тренутно бави.

Ковинац

Цитат: Кипар  Мар 22, 2021, 19:47 поподнеУ Партизану се ради озбиљније него у Звезди. Имају и боље буџете. Клуб води човјек који је легенда српског спорта, а не неке црвенокосе доконе госпође које појма са овим спортом немају.
Ето, обје секције ће им можда играти финале и од срца им желим да освоје обје титуле.
Ја сам причао још јесенас појединцима овдје да се не ложе беспотребно ове сезоне када савладамо распали Пазар или Старчево. Ужасни смо и то је чињеница.
Начуо сам да ће нови спортски директор бити Никола Росић, да ће читава управа да се мијења,а да ће диригентску палицу презети Игор Жакић, тренер Спартака из Суботице и помоћник Бобе Ковача у репрезентацији. 
И да похвалим тренера Кукањца. Осма позиција од десет екипа у лиги није лоша за неког ко се боље разумије у кошарку него у спорт којим се тренутно бави.
У нашим клубовима ће управа да се мења? А Жакић ће преузети коју диригентску палицу, биће председник клуба, тренер првог тима? И пошто си ти из света одбојке, какво је твоје мишљење о Жакићу?

Како се ради код нас у млађим категоријама, знаш ли нешто о томе?

Кипар

Мар 22, 2021, 22:19 поподне #92 Last Edit: Мар 22, 2021, 22:21 поподне by Кипар
Цитат: Ковинац  Мар 22, 2021, 21:03 поподнеУ нашим клубовима ће управа да се мења? А Жакић ће преузети коју диригентску палицу, биће председник клуба, тренер првог тима? И пошто си ти из света одбојке, какво је твоје мишљење о Жакићу?

Како се ради код нас у млађим категоријама, знаш ли нешто о томе?
Тако се прича по одбојкашким круговима.
Тренер мушке екипе.
Одличан и перспективан тренер, увео Спартак из друге у прву лигу и сада их са осредњим играчима држи у врху. Радан и посвећен.
Прије се радило боље, мислим да смо у 2017. били прваци у кадетској и јуниорској селекцији. Био сам прије корона срања на тренинзима и нисам одушевљен виђеним.
У Војводину су ушле огромне паре, купе углавном најбоље младе играче из Србије и Реп.Српске.
Мушка одбојка у Србији је у великом курцу, а женска није била боља никада у историји и за њу нема зиме.

kiki

Što tako sa muškarcima? Obično ako postoje razlike između polova, to ode na stranu muškaraca. Mada, među devojkama odbojka je ubedljivo najpopularniji sport (kukaju rukometni radnici da sve devojčice idu tamo), a među muškarcima je pitanje da li je i treći.
Kakvi smo sa tehničarima i primačima kod klinaca, imam utisak da ove visoke bombardere i blokere pravimo kao na traci, a da ovi niži štucaju?

Кипар

У женској клупској одбојци се тренутно врте озбиљне паре.
Кад мислим озбиљне, ту не мислим на плату 1000 евра мјесечно него на 3 или 4 пута веће износе.
Лајковац држи Жика који је милионер у правом смислу ријечи. Ана Бјелица је имала уговор као неки наш кошаркаш или фудбалер у овом тренутку.
Уб је исто направио добру причу. Враћају српске играчице из иностранства и дају добре паре. Тент купује младе играчице, имају добру логистику, Пазова такође.
Онда Звезда и Партизан су увијек ту, Суботица..

Одбојка је најпопуларнији женски спорт у Србији. Неће бити зиме наредних 20 година сигурно.

Мушка је у проблему јер од Уроша Ковачевића није избацила озбиљног играча,а он је 93 годиште. Једино Војводина прави добру причу и од ове године Рибница.
Партизан је искомбиновао 3-4 искусна играча са пар млађих, па им се погодио ове године и нешто лакши жријеб. Могу лако до финала.
Од следеће године Суперлигу ће играти Љиг и Милановац, а Панчево и Пазар се селе у лигу испод. Помогла је држава ове године све клубове са милион динара, што је стварно био добар потез.Почело је да се помјера са мртве тачке коначно.

@kiki  Биће добар дизач овај мали Батак, 2000 годиште, игра у Италији, Сериа А.

kiki

Мар 23, 2021, 12:13 поподне #95 Last Edit: Мар 23, 2021, 12:21 поподне by kiki
A neka Majina naslednica?
Boša Živković je na drugoj strani brda kada je karijera u pitanju, ne znam kakva je Mirkovićka, u reprezentaciji nije ni dobijala neku veliku priliku pored ove dve.

Inače, u svetu u ženskom sportu se najozbiljnije pare vrte u odbojci (ne računam sad one egzotike tipa golf i slično o čemu nemam pojma). Mislim da Tijana tuče milionče po sezoni, nešto mi tako ostalo u glavi. I jedan od retkih gde su plate za muškarce i žene slične (ima izuzetaka tipa onaj Kubanac koji baš ima preozbiljne pare). Ima muških sportova, tipa rukomet, koji, mislim, nisu toliko dobri sa platama kao odbojkašice.

Кипар

Цитат: kiki  Мар 23, 2021, 12:13 поподнеA neka Majina naslednica?
Boša Živković je na drugoj strani brda kada je karijera u pitanju, ne znam kakva je Mirkovićka, u reprezentaciji nije ni dobijala neku veliku priliku pored ove dve.

Inače, u svetu u ženskom sportu se najozbiljnije pare vrte u odbojci (ne računam sad one egzotike tipa golf i slično o čemu nemam pojma). Mislim da Tijana tuče milionče po sezoni, nešto mi tako ostalo u glavi. I jedan od retkih gde su plate za muškarce i žene slične (ima izuzetaka tipa onaj Kubanac koji baš ima preozbiljne pare). Ima muških sportova, tipa rukomet, koji, mislim, nisu toliko dobri sa platama kao odbojkašice.
Тешко да ће неко надмашити Мају у будућности.
Мада смо јаки као црна земља сада када нам се придружу ова Кубанка из Фенера.

kiki

Ne znam, meni to sa Kubankom nekako nije leglo. Kapiram ja da je ona dobra igračica, koliko sam ukapirala ona je primačica koja može da tuče kao korektor. U suštini, Brankicina naslednica jer mi sa njom praktično kao da imamo dva korektora. Ali opet, bar nam u odbojci nisu potrebni stranci koji nikakve veze sa nama nemaju.

Кипар

Цитат: kiki  Мар 23, 2021, 12:48 поподнеNe znam, meni to sa Kubankom nekako nije leglo. Kapiram ja da je ona dobra igračica, koliko sam ukapirala ona je primačica koja može da tuče kao korektor. U suštini, Brankicina naslednica jer mi sa njom praktično kao da imamo dva korektora. Ali opet, bar nam u odbojci nisu potrebni stranci koji nikakve veze sa nama nemaju.
Истог сам става. :)

Beni

Мар 25, 2021, 03:36 пре подне #99 Last Edit: Мар 25, 2021, 03:46 пре подне by Beni
Боша се породила пре који месец и с обзиром да за који дан пуни 33 мислим да је то то што се тиче ње.

На позицији техничара мислим да има солидних решења типа Александра Ћировић, Мила Ђорђевић која игра за нас, Ана Јековић, Даница Раденковић...

Осим Маје ове године се опрашта и либеро Силвија Поповић и надам се да ће је на сличном нивоу заменити Теодора Пушић које је прошла нашу школу и узела 4 дупле круне са Кецман, Стевановић, Бјелицом... иначе та генерација је покупила последње трофеје нашег ЖОК а пост траје добрано 7 година.

@Кипар слободно реци да су Лајковац и Уб па и ТЕНТ страначки пројекти који ће трајати док год државу воде ови што воде... такође сланинарима и сам знаш ко је председник. Уопште се не секирам да ће сви они завршити као Поштар, Ужице и Визура.