• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Ватерполо клуб

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Шапчанин

Јун 08, 2020, 14:48 поподне #60 Last Edit: Јун 08, 2020, 14:59 поподне by Шапчанин
Поред Петра Смиљевића, из редова вечитог ривала долази нам и Лазар Вићковић.

ВК Црвена звезда појачала играчки кадар Партизановим талентима

Шапчанин

Наш бивши играч Страхиња Рашовић би каријеру могао да настави у Радничком из Крагујевца.

ZmajPŽ

Nikola Radjen upravo izjavio da je u pregovorima sa Zvezdom i sa jednim grčkim klubom oko nastavka karijere!

Sami Czv

Јун 14, 2020, 10:38 пре подне #63 Last Edit: Јун 14, 2020, 11:14 пре подне by Sami Czv
Bila bi steta da ode, mnogo bi nam znacilo njegovo iskustvo. Ali razumem ga ako ode, imao je onu suspenziju i mozda zeli da se obezbedi, pogotovo ako znamo da vaterpolisti primaju smesne pare.

Edit - MCZ pise da se kao pojacanja spominju Basara i Gavril Subotic.

lepi

Je l Vapenski u Gruziji? Voleo bih opet njega da vidim u nasoj kapici, odlican igrac koji je imao nesrecu da igra na poziciji Filipovica i Mandica.

Шапчанин

Цитат: Sami Czv  Јун 14, 2020, 10:38 пре поднеBila bi steta da ode, mnogo bi nam znacilo njegovo iskustvo. Ali razumem ga ako ode, imao je onu suspenziju i mozda zeli da se obezbedi, pogotovo ako znamo da vaterpolisti primaju smesne pare.

Edit - MCZ pise da se kao pojacanja spominju Basara i Gavril Subotic.
МЦЗ као и Моцарт само преноси оно шро пише Журнал.

lepi

Јун 17, 2020, 13:35 поподне #66 Last Edit: Јун 17, 2020, 13:37 поподне by lepi
Naš bivši as Viktor Rašović nastavlja karijeru kao i Prlainovic u francuskom šampionatu. Potpisao je za klub Nojs la Sek, dok je Prlainović još ranije potpisao za Marsej.

Zna li neko kakva je situacija sa Suboticem i Basarom u vezi transfera kod nas?

Sami Czv

Pre par dana pojedini mediji su pisali kako su blizu dolaska, ali za sada nista konkretno.

Ono sto sam cuo je da ce ostati Vukicevic i Sulc, dok se sa Radjenom pregovara.

lepi

Цитат: Sami Czv  Јун 17, 2020, 18:02 поподнеPre par dana pojedini mediji su pisali kako su blizu dolaska, ali za sada nista konkretno.

Ono sto sam cuo je da ce ostati Vukicevic i Sulc, dok se sa Radjenom pregovara.

Bilo bi super da potpisemo njih dvojicu. Radnicki KG ce imati dosta ozbiljan sastav, Sabac takodje, nesto se suska i Novi Beograd, tako da moramo se jos pojacati.

Sami Czv

Јун 29, 2020, 18:27 поподне #69 Last Edit: Јун 30, 2020, 09:53 пре подне by Sami Czv
Imali nekih informacija u vezi vaterpolo kluba? Sta je sa Suboticem i Basarom i da li ce ostati Radjen?

РСБ

Колико знам, Басара је завршен, са Суботићем нема још увек ништа, а негде видех да Рађен иде, иако је рекао да жели у Звезди да заврши каријеру.

Sami Czv

Bila bi steta da se ne pojacamo, s obzirom da ce biti velika konkurencija za titulu. Nadam se da ovi iz uprave planiraju jos neka pojacanja.

Malo me boli cinjenica da je godisnja plata Van La Pare dovoljna da vaterpolo klub ponovo napadne LS.

РСБ

Нови Београд и Раднички су сада мноогоо јачи од других клубова, а нема назнака да ћемо се ми озбиљније појачати.

mostarac

Цитат: РСБ  Јун 29, 2020, 23:34 поподнеНови Београд и Раднички су сада мноогоо јачи од других клубова, а нема назнака да ћемо се ми озбиљније појачати.
Jel Šapić nešto u Novom Beogradu?

tragicar

Avramovic ista fukara kao Prlainovic, kuknjava za Partizanom koji se gasi...🤢🤮
ROTER STERN BELGRAD

Sami Czv

Avramovic je poslednji koji treba da tuguje za njima. Nisu ga vodili na F4, olako ga se odrekli i cim je presao kod nas nije krocio u repku. Sto ovo nisi izjavljivali kada smo se mi ugasili? I mi smo izbacili Sapica, Cirica, Pekovica, Gaka...

Четници_Север

Gavril Subotić zvanično u Zvezdi!
☑️🏐

РСБ

Шапчанин

Romaj