• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Одбојкашки клуб

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:05 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Romaj

Preminuo naš bivši igrač Vladimir Mladenović u 50-oj godini. Osvojio je u našem dresu dva Kupa Jugoslavije, 1991. i 1993.godine. Saučešće porodici.

Ma da bre

Цитат: Кипар  Мар 28, 2021, 20:47 поподнеПартизан у финалу против бољег у мајсторици меча Војводина/ Раднички.

https://redstarbelgrade.rs/forum/index.php?topic=11415.0

Romaj

Pitam se zašto smo dozvolili da dođemo dovde? Bili smo godinama u vrhu, osvajali trofeje a mrtvi Partizan igrao plejaut za opstanak u ligi. Evo ih sada oni protiv Vojvodine u finalu plejofa.

Nikola11

Цитат: Romaj  Апр 05, 2021, 20:05 поподнеPitam se zašto smo dozvolili da dođemo dovde? Bili smo godinama u vrhu, osvajali trofeje a mrtvi Partizan igrao plejaut za opstanak u ligi. Evo ih sada oni protiv Vojvodine u finalu plejofa.
[/quote

Mi smo i ovako losi taj partizan pobedili dva puta ove sezone e sad sta je razlog sto su oni u finalu a mi ispali u cetvrtfinalu play offa to je vec pitanje.]

Nameless

Цитат: Romaj  Апр 05, 2021, 20:05 поподнеPitam se zašto smo dozvolili da dođemo dovde? Bili smo godinama u vrhu, osvajali trofeje a mrtvi Partizan igrao plejaut za opstanak u ligi. Evo ih sada oni protiv Vojvodine u finalu plejofa.
Они су и испали из лиге пре 2,3 године, па се вратили. Ми смо назадовали.

Кипар

Здрава прича је Партизан у одбојци.

Кипар

Жакић је нови тренер одбојкашког клуба.

kiki

Nadam se da će Rosić pokrenuti i mlađe kategorije, kako dečake, tako i devojčice. Tu se stvara osnova, sve ostalo je nadogradnja. Zvezdini klubovi vape za još jednom salom, minimum. I za normalnom teretanom i fizio delom.

nesabolt

Ако су они здрава прича, онда смо ми болесна и тако их болесна браћа опалише два пута ове сезоне. Сећам се Звездиних мечева у одбојци још од оне екипе са Брђовићем, Танасковићем и Јокановићем из 97/98 кад смо и у Европи имали запажене наступе, али овако слабе примаче дуго нисмо имали и у мушком, а посебно у женском клубу. У реду, лепо је да се ослањамо на нашу школу и да одатле попуњавамо први тим, али видимо да тако не можемо бити конкурентни на дуже стазе, колико год била добра школа, ипак треба неко и да уложи новац за појачања да би се вратили у борбу за трофеје.

Кипар

Наравно да је здрава, не треба све гледати кроз призму ривалства јер у одбојци готово и да не постоји.
Млади домаћи играчи плус два повратника из иностранства и ето их у финалу.
Плата редовна ( није ништа специјално, али је има) здрава атмосфера, још бољи момци.
Једина замјерка на њихову сезону ми је што се Бојан Јанић скидао као играч. Завршио си каријеру, узео паре, пусти још млађарије да игра.
Код нас је све обрнуто. Тренер незналица, играчи у лошим односима са управом, плате нередовне.
Али долазе бољи дани, изабрали смо одличног тренера, водиће то Росић много боље него ови прије њега.

Beni

Кипар

Апр 10, 2021, 21:20 поподне #131 Last Edit: Апр 13, 2021, 15:58 поподне by Кипар
Цитат: Beni  Апр 10, 2021, 21:06 поподне@Кипар јел Владисављев остаје?
Не вјерујем брате.
Продужио је ипак на још једну. Тако сам сазнао.

Ковинац

Цитат: Кипар  Апр 10, 2021, 21:20 поподнеНе вјерујем брате.
Продужио је ипак на још једну. Тако сам сазнао.
То је добар потез за клуб, зар не?

Кипар

Цитат: Ковинац  Апр 13, 2021, 17:18 поподнеТо је добар потез за клуб, зар не?
Океј је.
Морамо се појачати.