• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Рукометни клуб

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

lepi

Evo jos jedna iz tog perioda
SKA Minsk - Crvena zvezda
Liga sampiona 1997/98

Vojislav86

Beni

Побеђена Црвенка 26:24.

Vojislav86

Juce u Zrenjaninu smo doziveli poraz 28:26 (15:13)
U sledecem kolu igramo sa Spartakom kuci

Vojislav86

Izgubili smo kuci od Spartaka 26:27, iako smo vodili na poluvremenu 16:14.

tragicar

Kakvo je stanje na Tabeli u prvenstvu i kupu u Rukometu?
ROTER STERN BELGRAD

Romaj

Vojvodina osvojila duplu krunu. Mi smo bili u sredini tabele plejauta.

kiki

Devojke su se vratile u Superligu.

Млађа ЦЗБГ

Црвена звезда је себи обезбедила капитално појачање - Марка Крсманчића.

Тек што је освојио титулу са Алпла Хардом, пету, после 12 печалбарских година, у прошлости и репрезентативац Србије, решио је да се врати у српски рукомет.

Поуздани бек искуством жели да помогне црвено-белима, који су сезону завршили играјући у плеј -ауту, да се врате у битке за горњи дом.

Крсманчић је у Србији афирмацију стекао играјући за Југовић, а потом је рођени Зајечарац играо још за Дормаген, Татабању, Дабас, Бешикташ и Алпла Хард у два наврата.

Млађа ЦЗБГ

Јун 24, 2021, 18:21 поподне #129 Last Edit: Јун 24, 2021, 18:43 поподне by Млађа ЦЗБГ

Мало лепих вести из клуба...Неко је пре доста времена и на форуму спомињао како они спонзоришу рукометне клубове и да би било добро да пробамо ето испунила му се жеља.

Rodjen los

idu valjda  lepsi dani za nas RK

tragicar

Јун 26, 2021, 14:41 поподне #131 Last Edit: Јун 26, 2021, 14:47 поподне by tragicar
Uhh ovo kvalitetna Danska kompanija, kontam da posluju i u nasoj drzavi. Tako da budite sigurni da ce da legnu dogovorene pare sponzorstva.

Bravo za RK, Terzicu ugledaj se na ljude iz RK!
ROTER STERN BELGRAD

Бојан_БањаЛука

Јун 27, 2021, 18:41 поподне #132 Last Edit: Јун 27, 2021, 20:20 поподне by Бојан_БањаЛука
Изгледа да би могло мало сванути у РК.

Цитат: undefinedKrsmančić se prošle nedelje po peti put okitio titulom šampiona Austrije kao član Alple Hard. Viđeno je neizvesno finale i dva trijumfa nad Fajversima. U razgovoru za Balkan-Handball.com, govorio je o sezoni, ali i odluci da se vrati na domaće parkete.

Stižeš u ,,Šumice", oblačiš dres Crvene zvezde...

Poklopili su nam se ciljevi i ambicije. Žele da naprave respektabilnu ekipu koja će biti daleko od plej-auta. Videćemo kako će sve da izgleda. Postoji projekat, ljudi žele da vrate brend Zvezde u rukometu. Sve što sam čuo zvučalo mi je dobro. Brzo smo se dogovorili oko svega. Igraću za klub za koji navijam od malena. I moja deca su odgajana u tom duhu. Igraćemo svi zajedno.

Dokle Zvezda može, rano je govoriti...

Gde god da sam igrao, igrao sam u klubovima koji su se borili za najviše ciljeve. Imam osam titula nacionalnog šampiona u Austriji i Turskoj. Uvek sam težio da rezultati budu što bolji mogu gde god da sam igrao. Verujem da će Žikica sve to dobro uklopiti, koji god sastav imao na raspolaganju. Ognjen Kajganić mi je pomogao određenim savetima. Nemam razloga da ne verujem da će to biti dobra priča.

Цитат: undefinedCrvena zvezda stvara jak tim za narednu sezonu - nakon Marka Krsmančića, u klub se nakon godinu dana vraća golman Janko Gemaljević, koji je prethodne sezone branio gol Radničkog iz Kragujevca.

Dvadesetsedmogodišnji Kragujevčanin je superigašku afirmaciju stekao u svom matičnom klubu, a pored Radničkog i Crvene zvezde, nastupao je još za požešku Slogu, niški Železničar i Novi Pazar.

Ekipa Žikice Milosavljevića u nedavno okončanoj sezoni nije uspela da se plasira u plej-of, ali će naredne takmičarske godine, makar na papiru, imati značajno jači sastav.

Цитат: undefinedNakon uzdizanja Partizana u sezoni za nama, očekuje se da sličnim stopama od ovog leta krene i drugi večiti rival, Crvena zvezda. To nagoveštava dolazak prekaljenog internacionalca Marka Krsmančića, ali pre svega potpisivanje ugovora sa novim generalnim sponzorom, kompanijom Grundfos.

Trener Žikica Milosavljević će naredne sezone u sastavu imati spoj mladosti i iskustva, čemu će doprineti i nova akvizicija na poziciji desnog beka - iskusni Miloš Lojaničić (32).

Stameni momak iz Nove Varoši stiže u srpsku prestonicu iz makedonskog Radoviša kojem je pomogao da izbori opstanak u eliti, Pečalbarsku karijeru gradio je u Hrvatskoj, Turskoj, Izraelu u Bosni i Hercegovini, dok je u domovini nastupao za Vrbas, Vojvodinu, Radnički iz Kragujevca i Spartak Vojput.

Цитат- Прошле године смо имали младост, недостајали су искуство и снага. Сада ћемо да спојимо младост и искуство, а снагу да надокнадимо кроз тренинг. Млади ће морати да се прилагоде квалитету старијих, старији брзини млађих - каже тренер Жикица Милосављевић

Припреме почињу 2. августа, открива некада врсно де-сно крило:

- С обзиром на то да ћемо имати нека нова имена у тиму седам недеља биће сасвим довољно да уведемо нове играче у рад, одиграмо неки турнир и још неколико утакмица пре почетка првенства.

Када смо код нових имена, знамо да је сарадња већ договорена са Марком Крсманчићем, Јанком Гемаљевићем, колико ће још бити промена, долазака, одлазака?

- Успели смо да вратимо голмана Гемаљевића из Радничког. Марко Крсманчић је најзвучније име уз Милоша Лојаничића на десном беку. Ту су још Бошко Маринковић, момак из Кикинде, врло сам задовољан што сам успео да га доведем. Није звучно име, али је врло захвалан играч, леви бек. Трудили смо се доведемо не само добре играче већ и позитивне личности.

Од момака који су ,,изгурали" плеј -аут да ли је неко напустио клуб?

- За сада се Лука Роган вратио у Војводину, пошто је био позајмљен и отишао је десно крило Богојевић...

То није све кад је формирање тима у питању?

- Требало би да дође и десно крило Радисав Лаковић. Продужили смо уговоре са Благојевићем, Јовићем и Алексом Милошевићем. Јовић и Благојевић могу да покрију позиције и десног крила и десног бека.

stefankm87

Цитат: tragicar  Јун 26, 2021, 14:41 поподнеBravo za RK, Terzicu ugledaj se na ljude iz RK!

:modernfacepalm:

Ne daj Bože da se ijedno sportsko društvo ugleda na RK.
Klub u raspadu, spasila nas korona od ispadanja (mada bi i liga svakako bila proširena), omladinske sekcije gotovo i da ne postoje.

moonn

Цитат: tragicar  Јун 26, 2021, 14:41 поподнеUhh ovo kvalitetna Danska kompanija, kontam da posluju i u nasoj drzavi. Tako da budite sigurni da ce da legnu dogovorene pare sponzorstva.

Bravo za RK, Terzicu ugledaj se na ljude iz RK!

Ima Grundfos proizvodnju u Indjiji medju 20 najvecih su izvidnika a rade i dobar posao u lokalu inace su sponzor rukometnih ekipa cak i prvenstava ...fala k urcu da se neko setio ....ja sam vec davnih dana pisao da ih treba trznuti da se angazuju kao sponzor

Daj boze da se sada konacno stabilizujemo kao klub

tragicar

Јун 30, 2021, 21:45 поподне #135 Last Edit: Јул 01, 2021, 07:26 пре подне by Bela
Цитат: stefankm87  Јун 30, 2021, 11:37 пре подне:modernfacepalm:

Ne daj Bože da se ijedno sportsko društvo ugleda na RK.
Klub u raspadu, spasila nas korona od ispadanja (mada bi i liga svakako bila proširena), omladinske sekcije gotovo i da ne postoje.

Niko nije pricao o ukupnom poslovanju RK jarane, samo sam rekao da ovakav RK zna potpisat ugovor sponzorstva! Dok madjija i ne zna posle onakvih rezultata u Evropi da ostvari novi sponzorski ugovor.

Srećom, taj nam i nije doveo sponzora. I ne mora. I ne treba
ROTER STERN BELGRAD

nesabolt

Ode golman Čolović u mordor, i nije neka šteta, gore golmane u istoriji nismo imali od ovih u poslednjih par sezona, oni zajedno nisu mogli da sakupe odbrana na pet utakmica koliko je nekad imao Darko Stanić na jednom meču.