• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Рукометни клуб

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Шапчанин

Контра мраку, контра сили!

Sasha

Žikica Milosavljević je izgleda novi trener kluba.

nesabolt

Legenda, jedan od najboljih strelaca kluba u evrokupovima, ako ne i najbolji, valjda će nas nekako izvući iz ove teške situacije da ostanemo jedini koji nikad nisu ispali, još kad bi neko dao lovu za dva-tri ozbiljna igrača...

Владе

Zavrsen je prelazni rok,to nam je sto nam je.Iskreno,mislim da cemo tesko do opstanka.

Ma da bre

Деки и Жикица, деведесете су у кући :)

mostarac

Цитат: Koleczv  Мар 03, 2020, 16:25 поподнеŽikica Milosavljević je izgleda novi trener kluba.
Žikica legenda,ali ako bar malo ne pomognu finansijski da se klub stabilizuje džaba sve.

Шапчанин

Бели Вук

Puno sreće legendarom krilu, trebaće mu. Sve najbolje Žikice! 

Јоксим

Да ли неко зна уопштено стање у клубу?

Знам да се налазимо у тешкој ситуацији већ годинама (као уосталом већина српских клубова, и уопште рукомет).

Али каква је конкретна ситуација?

Да ли неко прати дешавања у клубу?

Топ

Situacija u klubu nije lošija nego prošle dve godine, čak je i bolja.

Problem je što je konkurencija za opstanak ove godine nešto jača. Svi žele da opstanu, nema rekreativnih klubova.

Nadam se da će Žikica uspeti da razdrma ekipu, da izvuče maksimum iz igrača.

Bilo je tu dosta glupo izgubljenih bodova i to nas sada sve sustiže...

Ništa nije izgubljeno, najveći protivnik nam je sada vreme nemamo ga za neko veće uigravanje samo se nadam da će motivacija proraditi naš najveći problem ove godine.

Ponavljam ono što sam rekao u decembru ako pitate ljude koji igraju tu ligu mi imamo jači tim sigurno od polovine lige, i grobara između ostalog. A zašto igraju tako kako igraju misterija je svima.
Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

ДЕЛИЈЕ

Prenos meča nas i Dinama na RTS 2.
Utakmica počinje u 18h.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

ДЕЛИЈЕ

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Ковинац

Водили смо готово читаво друго полувреме, Динамо је повео у 59-ом минуту и голом Хорвата 20-ак секунди пре краја смо стигли до једног бода.

Свака част момцима на борби, па и резултату, Динамо је први на табели.

Одличан деби Жикице на нашој клупи, игра је била неупоредиво боља у односу на поједине утакмице које сам ја одледао.

Будемо ли наставили овако, требало би да изборимо опстанак у првој лиги.

Топ

Bravo Žikice za poslednji tajmaut. BRAVO! Kako sam i govorio energija naš najveći protivnik ove sezone. UZEO JE IGRAČE I VRATIO PONOVO NA POZDRAV KO JE NAJBOLJI NAKON TAJMAUTA!

Uspeo je da ih razmrda to je bitno. Najbolja igra i najbolja energija ove sezone.

Ovo je pre svega veliki podstrek za dalje. Uspeli smo da primimo najmanje golova u Pančevu ove sezone od svih ekipa koje su igrale tamo, jako dobra igra u odrani.

O igri u napadu Žikica je sve rekao (fenomenalne akcije igrate samo dajte gol).

Horvat još uvek junior igrač utakmice sa 8 golova.

Zadovoljan sam, samo je bitno da se ovo nastavi iz meča u meč ovako sve bolje i bolje i nećemo imati poraz do kraja plej auta. Siguran sam!
Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

komunikacija

Odlicna igra nasih,tajm aut na kraju pred poslednji nas napad posle povika ko je najbolji,Žikica ih vraca da zagrme jos jednom,lepo.

SKJ

Ako ja dobro shvatam pravila, u plejautu igraju 4 poslednjeplasirane ekipe i ne prenose se svi bodovi vec samo bodovi iz medjusobnih duela. Nama bi u toj varijanti odgovaralo da Obilic izbjegne plejaut (oba puta smo porazeni protiv njih), a da pored nas igraju Kikinda, Proleter i Samot. Kikindu i Proleter smo dobili u prvom dijelu prvenstva, a poslednja dva kola regularnog dijela igramo upravo protiv njih. Cini mi se da smo Samot jednom dobili i jednom izgubili.

Zato je vrlo vazno da dobijemo sledeci mec Kikindu kuci, a zatim uzmemo makar bod Proleteru na strani. U toj varijanti bi imali dobru startnu poziciju pred 6 kola plejauta i realne sanse da ipak ostanemo u ligi.

Ne znam da li sam u pravu sto se tice pravila, ali malo guglah pa vidjeh da je ovako bilo prosle godine.

Mislim da je vise nego ikada potrebno da u preostalim utakmicama i navijaci dodatno poguraju stvar!

Шапчанин

Мар 08, 2020, 22:56 поподне #56 Last Edit: Мар 08, 2020, 22:58 поподне by Шапчанин
Велики бод за рукометаше Звезде у Панчеву

@djoledjole

Врло могуће да си у праву што се тиче преношења бодова да је тако ове сезоне. Ваљало би пронаћи правилник за ову сезону и протумачити. Ајде што "мање спортове" скоро нико не прати, него не можеш да уђеш у траг шта мењају од сезоне до сезоне.

Владе

U pravu je za pravila.Prenose se medjusobni bodovi samo.

Јоксим

Кад упоредим игру против Партизана и ову данас, то је небо и земља.

Играли смо веома добро. И даље има бесмислених грешака, али све, уопште, боље изгледа.

Надам се да ћемо послије овог ремија да се дигнемо енергетски и да сљедеће утакмице добијемо.

Боаћи

Samo da potvrdim za pravila da si u pravu.
U plej-aut idu 4 zadnje ekipe i prenose se bodovi samo iz njihovih duela.