• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Футсал клуб

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Milandscz

Nevjerovatno da sa bodovnom zaihom iz prve polusezone nismo uspjeli uzeti jos koji bod ove polusezone i da nismo izborili direktan opstanak .Nazalost protiv Perketove Loznice skoro da nemamo nikakve sanse ,stvarno sramota proslogodisnji prvak da ce ispasti ali tako je kako je .
Igracki kadar nam je drugoligaski realno i to za sredinu tabele .
Steta sto je fudbalski klub i sportsko drustvo sto su dopustili ovakav raspad .

nesabolt

Погледај сајт Футсал Србија, лепо пише у извештају са нашег меча последњег кола да девети игра бараж са другим из друге лиге, а десети испада, има и табела, где се лепо види да је десета позиција обојена црвеном бојом, девета једном нијансом светлија, ми смо осми, значи први изнад црте и према томе завршили смо сезону. Ако има неко упућенији у правила нека потврди или оповргне ово.

Ludi avion koji pada

Апр 25, 2021, 18:57 поподне #122 Last Edit: Апр 25, 2021, 19:13 поподне by Ludi avion koji pada
Цитат: nesabolt  Апр 25, 2021, 17:57 поподнеПогледај сајт Футсал Србија, лепо пише у извештају са нашег меча последњег кола да девети игра бараж са другим из друге лиге, а десети испада, има и табела, где се лепо види да је десета позиција обојена црвеном бојом, девета једном нијансом светлија, ми смо осми, значи први изнад црте и према томе завршили смо сезону. Ако има неко упућенији у правила нека потврди или оповргне ово.
Igramo baraz protiv Loznice
Edit:ipak zavisi od danasnje utakmice Pazove.
Ali najverovatnije baraz sa Loznica gradom

Ludi avion koji pada

Апр 26, 2021, 12:41 поподне #123 Last Edit: Апр 26, 2021, 12:44 поподне by Ludi avion koji pada
Ekonomac ispao.
Mi u barazu protiv Loznice
Pazova u barazu protiv Ivanjice.
Sanse nam nisu bas velike al ajde.
Borba pa sta bude.

CorRado Cattani

Нажалост, против Лознице су нам шанасе мизерне, и све испод 10 голова разлике у двомечу је подношљиво. Озбиљну екипу има Лозница, комотно би били у Плеј офу прве лиге ове године.

NNLice

Цитат: CorRado Cattani  Апр 26, 2021, 14:24 поподнеНажалост, против Лознице су нам шанасе мизерне, и све испод 10 голова разлике у двомечу је подношљиво. Озбиљну екипу има Лозница, комотно би били у Плеј офу прве лиге ове године.
Зашто се нису директно пласирали? Откуд кроз бараж?

CorRado Cattani

На крају су такмичење завршили као трећи (намерно су циљали трећу позицију када су видели да ће Бечеј као првак ући директно).
Цитат: NNLice  Апр 26, 2021, 14:28 поподнеЗашто се нису директно пласирали? Откуд кроз бараж?

Milandscz

Loznica jeste jaca ali nije bog zna koliko jaka i njih vuce Perke ali je jaca od nas dosta jer smo mi losi,sablon ne igramo nikakav (ko prati futsal zna o cemu pricam) igraci nam imaju visak kila mnogi ,akciju nikakvu ne zovemo iz kornera i auta ,jednostvavno tanki smo igraci su prosjek, ali ne krivim ja njih nisu oni krivi sto su tu oni igraju koliko mogu i znaju ,steta sto nema ulaganja u ovaj klub i sponzorstava bas steta .

Nameless

Sasha

Nažalost u svim manjim sportovima smo baš loši, ove sezone jedino vaterpolo nešto.

Milandscz

Bez Perketa sa pola snage nas odradise kao da je prijateljska ...nazalost ova nasa ekipa je prosjecna ekipa sa termina kao sto sam i govorio..prosle godine prvaci sad druga liga masala.

Bokinjo

Milandscz

Konacno malo optimizma ! Veoma jako i ubedljivo saopstenje, neka nam je sa srecom na novom pocetku!!!
Predlog za trenera Predrag Rajic ili Borko Surudzic .

mige84

A jes ga zapetljao presjednik u saopštenju...svašta a ništa napisa....više mi liči na poziv za mobilizaciju nego na izbor uprave KMFCZ :)

Bokinjo

Цитат: Milandscz  Мај 12, 2021, 14:43 поподнеKonacno malo optimizma ! Veoma jako i ubedljivo saopstenje, neka nam je sa srecom na novom pocetku!!!
Predlog za trenera Predrag Rajic ili Borko Surudzic .
Šuška se oko Rajića...

DelijaZabalj

Da li se zna ko je pojacao nase futsalare ?

mige84

1 kolo druge lige Srbije

Crvena zvezda - SAS Zrenjanin 4-6

Poveli smo 2-0 pa ispustili prednost....na 2:3 Inajetović je promašio penal tj uspio je sa 6 metara da sutira na tribine...ne znam ko su igrači, vjerovatno igraju za džabe pa smo nekako skrpili tim...

Milandscz

Dobro su nam pomogli ti rusi :) ,bas smo se probudili neka ne pomazu vise ,ova ekipa ce nazalost ispasti u 3 ligu, nista se nije promijenilo ovaj igracki kadar prosjecna ekipa sa termina dobija 2,3 razlike ,ko je gledao zna o cemu pricam.