• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Футсал клуб

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Гаучо

Све испод 5 разлике за Париз, да буду срећни у повратку

Ma da bre

Одрађен је тренинг пред утакмицу.

DjavoSimeunovic

Малопре сам видео да Аксентијевић брани тамо и да игра Рикардињо.
Ваљда ће се неки стрим пронаћи да погледам.
"Pogledajte kako igra Nikola Zigic"
"Kakva trojka Marka Gudurica"

Ma da bre

Sasha

Ma da bre

Пораз од 7:3, добри смо били, колико је могло. Перић се показао као мајстор и на овој сцени. Остаје жал што то није тим од прошле сезоне, али свакако би овде били аутсајдери.

Misdongarde

Солидан отпор пружен поготово на почетку утакмице и на почетку другог полувремена, али се јасно видела разлика у квалитету.
Преозбиљни су ови Парижани.

Sasha

I ja sam zadovoljan šibali smo se koliko smo mogli i imali snage. Ne znam kakva nam je šansa za titulu?

Гаучо

Цитат: Koleczv  Нов 25, 2020, 20:34 поподнеI ja sam zadovoljan šibali smo se koliko smo mogli i imali snage. Ne znam kakva nam je šansa za titulu?

Пазар по мени први фаворит

Mleki

Za upucenije, da li se igra play off i ako se igra koliko ekipa ucestvuje? Hvala unapred

Nameless

Bokinjo

Бели Вук

Цитат: Nameless  Дец 13, 2020, 18:11 поподне

Gledam ovaj snimak i vidim publiku , dodu[e u manjem broju. Je l to niko na ulazu ne zabranjuje ulazak? Pošto ionako ima malo publike i nije frka za distancu, kapiram da može lagano da se uđe. Bio sam prošle sezone na par utakmica , svakako sam bi i ove otišao, a sad kad ne može da se ide na fudbal i košarku, svakako bih otišao na one sportove gde može da se uđe, pogotovo na futsal jer mi je najbliže

Bokinjo

Mislim da ne moze da se udje, nego ako te neko uvede, uglavnm su tu iz kluba ili prijatelji kluba.

Milandscz

Marko Peric najvjerovatnije u Salines Tuzla city,kod Rajica.

mige84

Miloš Alilović naš trener prešao u FON!

Bokinjo

Raspada se ceo klub, mislim da će Jakov i dva tri igrača u Pazovu.

DelijaZabalj

Moramo dovesti nekoliko kvalitetnih igraca koji ce da ginu za Zvezdin dres.

Milandscz

Ginuli su ovi momci nije stvar u tome ,ovaj sport zahtjeva nista veca ulaganja od onih koje su potrebne za rukomet,vaterpolo ,odbojku..steta za ovaj jako atraktivan i uskoro olimpijski sport,nevjerovatno da niko nema sluha za ostale sekcije u nasem SD osim fudbala i kosarke..

Nikola11

Цитат: DelijaZabalj  Јан 01, 2021, 10:42 пре поднеMoramo dovesti nekoliko kvalitetnih igraca koji ce da ginu za Zvezdin dres.

Ko da dodje,kad nema kinte.Samo ne razumem prosle sezone sampioni a ove se raspadamo.