• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Футсал клуб

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

mige84

Цитат: Nikola11  Јан 01, 2021, 22:10 поподнеKo da dodje,kad nema kinte.Samo ne razumem prosle sezone sampioni a ove se raspadamo.

На жалост човјек који је покренуо ову причу са КМФ ЦЗ има великих здравствених проблема и опстанак самог клуба је упитан....једино да наш ФК преузме бригу о клубу, у шта сумњам да ће се десити, па у другом дијелу сезоне преостаје битка за опстанак

Бели Вук

Цитат: mige84  Јан 05, 2021, 14:20 поподнеНа жалост човјек који је покренуо ову причу са КМФ ЦЗ има великих здравствених проблема и опстанак самог клуба је упитан....једино да наш ФК преузме бригу о клубу, у шта сумњам да ће се десити, па у другом дијелу сезоне преостаје битка за опстанак

E ovu informaciju nisam znao. Pre svega njemu želim da se oporavi. A krivo mi toliko godina sam priželjkivao da imamo futsal sekciju. I taman se sve uklopilo da se igra na NBG-u petkom u 21h , idealno za otići i gledati majstore na petoparcu i na kraju to potraje samo jednu sezonu. Krivo mi je što FK nema sluha jer pred novu godinu Terzić priča o budžetu od 30 miliona. A sad pošto se baš ne razumem u tržišne vrednosti futsalera, ali kapiram da bi budžet između 500-700 hiljada evra bio dovoljan da se uzimaju titule   

Milandscz

Ajde da ne dozvolimo da se ova prica ugasi da zadrzimo igrace ovde minimalna ulaganja FK znace mnogo ,ajde ako treba neko odavde neka kontaktira i ukljuci Terzica i nekog iz uprave veoma se dobra i lijepa prica moze napraviti sa minimalnim ulaganjem .Kroz koju godinu mozes prvak evrope da postanes kao u vaterpolu u Srbiji je futsal napredovao puno,steta bi bila da se ovo ugasi sto je zapoceto..

Bokinjo

Krenuli su sa dobrom pričimo, dobilidu od FK podršku i sponzore al očegledno je tu neko usro motku :gusar:

Trebao bi RSB da objavi neki tekst,dolasci - odlasci, da pogura priču...

mige84

На жалост ова тема може под кључ....изгледа да клуб неће ни наставити такмичење. Сви првотимци и тренер су напустили клуб, посљедњи одласци су Стојчевски и Милосављевић у Н.Пазар...прије тога тренер у ФОН, Перић у Тузлу, два првотимца у КМФ Н.Сад...

Milandscz

Sramno da svi cute i da nikog ne zanimaju ostali sportovi osim fk i kk nije Zvezda samo fk i kk..

Bokinjo

Perić je prešao u Loznicu, pominje se cifra od milion dinara...

mige84

Sumnjam da tu iko može bilo šta da uradi osim uprave KMF, očigledno je da svaki naš klub funkcioniše potpuno odvojeno sa svojim upravama i vrlo tankim vezama sa SD...sve se svodi na  uručivanje nagrada za rodjendan i možda da dobiju koji termin u sali SD...
Prvo je problem što je sve napravljeno tako na brzinu, na sva zvona, odmah primljeni u SD i sl...Trebalo bi neko da se raspita kajvo je stvarno stanje u klubu preko SD, ako imaju ikakav info. Šta je to FK dao njima, kakvu podršku!?

Na žalost nije ovo jedini klub našeg SD koji opet ima veze sa FK, imamo i taj ŽFK, Bog sveti zna šta sebtamo dešava, kakav je to novi klub Zvezda B koji koristi resurse FK i sl...

Bokinjo

DelijaZabalj

Borko Surundzic je vodio Fon ako se nevaram. Da li se zna koji igraci mi mogli da nas pojacaju ?

Бели Вук

Tužno je to što FK neće da pomogne, a sa recimo Vukanovićevom i Spiridovićevom platom možemo da ne samo uzimamo titule, nego i u Lš nešto malo više da uradimo

Bokinjo

Jeste, al su ga oterali iz Fon-a.

Doveli smo drugog golmana, ako Miljan ostane.

Ljudi koju su ostali u KMF-u, bore se da nadju igrače, teško je bez para, dociće jos par igrača al nisu to zvučna imena.
CAR GO je pukao, ova sezona samo da se izbori opstanak u prvoj ligi.

DelijaZabalj

Vazno da obezbedimo opstanak i naredne sezone .Trebalo bi dovesti igrace koji  znaju sta predstavlja Zvezdin dres.

Bokinjo

Pojačao nas je Marko Andjelković, ranije je igrao za Srpsku.

Bokinjo

Milandscz

Nije problem u igracima kao da oni nisu znali sta je zvezdin dres ,kao da jedan Marko Peric ne zna sta je zvezdin dres,problem je dublji u organizaciji i sponzorima,igraci su najmanji problem i njihov pristup i borba,po meni i nekoj mojoj racunici  sa jednom pobjedom smo sigurni u opstanku.

DelijaZabalj

Kako se zove taj drugi golman sto smo ga doveli ako Radmanovic ostane ?

Bokinjo

Golman Mladenović Strahinja, pojačao nas je i Denis Inajatović bivši igrač KMF Zemuna...

Бели Вук

Цитат: Bokinjo  Јан 22, 2021, 09:54 пре поднеCAR GO je pukao, ova sezona samo da se izbori opstanak u prvoj ligi.

Tek sad vidim ovaj post. Jesu pukli oni kao firma i biznis u BG-u ili ne žele više da nas sponzorišu? Pošto nisam u toku ne znam kako im ide posao posle vanrednog stanja, vidim da se taksisti ne žale ovih godinu dana

Bokinjo

Znam da je pukao kao sponzor, a sigurno ne ide baš najbolje i u poslu.