• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Млађе категорије

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:07 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Vatrogasac

Jel moze neko nesto vise da kaze o ovim silnim klincima koje smo doveli.Devetoro do sada
Ima li tu nekog veceg kvaliteta?

Stribor

Сеп 01, 2020, 11:20 пре подне #141 Last Edit: Сеп 01, 2020, 11:42 пре подне by Stribor
Цитат: Vatrogasac  Авг 31, 2020, 17:21 поподнеJel moze neko nesto vise da kaze o ovim silnim klincima koje smo doveli.Devetoro do sada
Ima li tu nekog veceg kvaliteta?
Lazar Gacic i Nikola Manojlovic. Dobro i Andrija Vukovic sto je dosao iz Buducnosti, timski duh, odbrana, napaljen. Ali za Lazara Gacica... Tu mora da bude prostora u FMPu on je mozda i najveci prospekt koji imamo veci i od Borise, mislim taj fazon je.

Nikolu nismo doveli on je tu vec bio.

Pogledaj video ovo sam i ja cuo za njega, da je inteligentan da ima radnu etiku. Nista on manji talenat nije od Pokusevskog za koga mislim da ce biti visoko rangiran na draftu ove godine

Косингас

Uprave Tamiša i Crvene zvezde nastavljaju saradnju dva kluba u cilju razvijanja mladih igrača.

Prošle sezone za Tamiš su na pozajmici nastupali Lazar Vasić i Marko Pavićević.

U novoj sezoni 2020/2021 Crvena zvezda će na pozajmicu poslati Filipa Anđušića, Nikolu Manojlovića i Marka Pavićevića.

Filip Anđušić (2002.) je visok 208 centimetara, može da pokriva pozicije krilnog centra i centra. Ponikao je u KK Pljevlja, a nakon toga je bio član KK Vizura, odakle je, iskazavši veliki talenat i perspektivu prešao prošlog proleća u Crvenu zvezdu.

Anđušić je tokom maja 2019.godine potpisao stipendijski ugovor sa KK Crvena zvezda mts i odmah pojačao juniorski tim crveno-belih za koji nastupa ove sezone sa velikim uspehom.

Nikola Manojlović je rođen u Novom Sadu 14. februara 2002. godine, visok je 2 metra i igra na poziciji niskog krila. Pored klupskih prošao je kroz mlađe selekcije reprezentacije Srbije. Na nedavno završenom turniru ANGT "Marko Ivković" izabran je u idealnu petorku šampionata uz učinak od 14 poena i po 5 skokova i asistencija u proseku tokom turnira.

Marko Pavićević (2001.) je poznat pančevačkoj publici, budući da je nastupao i prošle sezone za tim Bojana Jovičića. Igra na poziciji centra i prošle sezone beležio je 5.3 poena i 2.6 skoka po utakmici.
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Bojdo

Сеп 03, 2020, 03:20 пре подне #143 Last Edit: Сеп 03, 2020, 03:23 пре подне by Bojdo
Цитат: Stribor  Сеп 01, 2020, 11:20 пре поднеLazar Gacic i Nikola Manojlovic. Dobro i Andrija Vukovic sto je dosao iz Buducnosti, timski duh, odbrana, napaljen. Ali za Lazara Gacica... Tu mora da bude prostora u FMPu on je mozda i najveci prospekt koji imamo veci i od Borise, mislim taj fazon je.

Nikolu nismo doveli on je tu vec bio.

Pogledaj video ovo sam i ja cuo za njega, da je inteligentan da ima radnu etiku. Nista on manji talenat nije od Pokusevskog za koga mislim da ce biti visoko rangiran na draftu ove godine

Pokusevski djeluje nesto talentovanije, njegova tehnika beka (kontrola lopte, stepbek sut) je fascinatna. Plus ima genijalan plejmejking.

Lazar Gacic je takodje veliki talenat, u svojoj generaciji u Srbiji trenutno djeluje kao najveci.

Evo imas moj video sa više poteza od Gacica:

https://www.youtube.com/watch?v=3lA1yIV4bEA&t=2s

Inače je Miroslav Bogdanovic(2006) poptisao stipendijski ugovor, moj omiljeni potencijal u toj generaciji uz Bosnjakovića.
Luki je pot uticajem grobarskog lobija!

Stribor

Цитат: Bojdo  Сеп 03, 2020, 03:20 пре поднеPokusevski djeluje nesto talentovanije, njegova tehnika beka (kontrola lopte, stepbek sut) je fascinatna. Plus ima genijalan plejmejking.

Lazar Gacic je takodje veliki talenat, u svojoj generaciji u Srbiji trenutno djeluje kao najveci.

Evo imas moj video sa više poteza od Gacica:

https://www.youtube.com/watch?v=3lA1yIV4bEA&t=2s

Inače je Miroslav Bogdanovic(2006) poptisao stipendijski ugovor, moj omiljeni potencijal u toj generaciji uz Bosnjakovića.
Nema sta Pokusevski je veliki talenat, za poredjenje bi trebali da nadjemo neki njegov video iz 2016. :) inteligentni su i jedan i drugi a ocigledno i radnici.

Ja samo mislim da mi nemamo veceg talenta trenutno.

Nisam gledao tog Bogdanovica ako imas neki video bilo bi lepo da podelis.

Vatrogasac

darko pancev

Izuzetno je bitno pokupiti najklvalitetnije mlade igrace u ŽSrbiji i okruzenju ,pruziti im uslove za dalji napredak  i davati im rano sansu u seniorskom timu jer jedino tako mozemo dobiti novog Guduru,Lazica,Dobrica,Davidovca...da ne kazem Teodosica....Ercega ...Askrabica ...Radmanovica
Sever celi sada se veseli

mr nono

Може ли неко да напише имена и годишта свих млађих играча који су дошли?

Stribor

Сеп 03, 2020, 10:35 пре подне #148 Last Edit: Сеп 03, 2020, 10:37 пре подне by Stribor
Цитат: Vatrogasac  Сеп 03, 2020, 08:08 пре поднеOvaj valjda

Odlican je mali, ja sam odusevljen! Ima tu prostora da poraste jos

Vatrogasac

Цитат: darko pancev  Сеп 03, 2020, 09:30 пре поднеIzuzetno je bitno pokupiti najklvalitetnije mlade igrace u ŽSrbiji i okruzenju ,pruziti im uslove za dalji napredak  i davati im rano sansu u seniorskom timu jer jedino tako mozemo dobiti novog Guduru,Lazica,Dobrica,Davidovca...da ne kazem Teodosica....Ercega ...Askrabica ...Radmanovica
Teško mi možemo pokupiti najkvalitetnije igrače dok je Miška i Mege

џонињо

Može li neko malo detaljnije o ovom Andriji Vukoviću što smo ga maznuli futuri? Da li je stvarno mega giga ultra talenat kao što se piše? U svakom slučaju pozdravljam ovaj potez, svaka čast!

GRANDE DIAS

Цитат: џонињо  Сеп 24, 2020, 15:45 поподнеMože li neko malo detaljnije o ovom Andriji Vukoviću što smo ga maznuli futuri? Da li je stvarno mega giga ultra talenat kao što se piše? U svakom slučaju pozdravljam ovaj potez, svaka čast!

Mali je stvarno vrh, ja ga vec dvije godine pratim i napredak je brutalan,medju tri igraca svog godista u Evropi definitivno

Krupnikovic

Kakav je ovaj nali Vukovic sto dolazi iz Buducnosti? 15 godina, 205cm.

Nemanja01

Цитат: Krupnikovic  Сеп 24, 2020, 16:28 поподнеKakav je ovaj nali Vukovic sto dolazi iz Buducnosti? 15 godina, 205cm.
Цитат: GRANDE DIAS  Сеп 24, 2020, 15:49 поподнеMali je stvarno vrh, ja ga vec dvije godine pratim i napredak je brutalan,medju tri igraca svog godista u Evropi definitivno
I ja koji ne pratim mlađe kategorije sam zapamtio njegovo ime tako da obećava

nikolass80

Veliki košarkaški talenat zvanično je potpisao za crveno-bele. Njegov slučaj je mesecima privlačio veliku pažnju, Andrija Vuković (15) je poznat ovdašnjim ljubiteljima košarke, jer su Srbija i Crna Gora dugo vodili "bitku" za njegov potpis.

Međutim, on je zajedno sa porodicom odavno odabrao da igra za Srbiju i to je rekao i njegov otac Vladimir Vuković.Doskorašnji pionir KK Budućnost spreman je da "plati" veliku cenu da bi zaigrao za Srbiju. "Ako treba pauziraće da bi zaigrao za svoju, srpsku reprezentaciju!", kazao je njegov otac.

Ipak, ozvaničenje takvog stava đaka koji je stasavao u KK Budućnost uzburkala je košarkašku javnost u dve zemlje, posebno posle informacije da je Košarkaški savez Crne Gore odbio da izda potvrdu da Andrija nije igrao za tamošnju reprezentaciju. Prema pravilima, to je uslov da bi on bio registrovan kao reprezentativac Srbije.

"Andrija za Crnu Goru neće igrati nikada, više ni za Budućnost i spreman je da pauzira i dve godine ako treba da bi ispunio svoju najveću želju - da igra za svoju, srpsku reprezentaciju!", rekao je  tada Andrijin otac.

северна страна

matorizvezdas

Lepo je ovo videti, procitati, cuti. Samo se bojim da cemo za nekoliko godina kada dodje do prvog tima pisati kako je tehnicki neobucen...kako je dominirao u mladjim kategorijama zbog svojih fizikalija...
Niko ne preduzima nista da dok su u tom uzrastu rade na tim stvarima. Ko nama vodi mladje, Klipa? Pa i Jovanoviceva je delimicno krivica kad dodju do FMP-a, tu provedu par godina, dodju u prvi tim Zvezde i onda konstatacija da su potpuno neobuceni.
Da li se tu nesto promenilo u radu sa mladjima, zna li neko?

Stribor

Цитат: џонињо  Сеп 24, 2020, 15:45 поподнеMože li neko malo detaljnije o ovom Andriji Vukoviću što smo ga maznuli futuri? Da li je stvarno mega giga ultra talenat kao što se piše? U svakom slučaju pozdravljam ovaj potez, svaka čast!
Dobar je, nije ultra mega giga. Moze da bude. I Borisa je bio ultra mega giga. Kazu da je takmicar i da je inteligentan. Moze da igra vise pozicija. Zreo je. Meni je iskreno Lazar veci talenat ali to je vise stvar ukusa. Bolje od njih dvoje nemamo a nisam siguran da i ih i drugi imaju.

Ne znam sto je ovo udarna vest, on je kod nas pola godine samo se cekalo da istekne neki rok.