• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Млађе категорије

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:07 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Ивањица

Glavni razlog je to sto se kod nas u mladjim kategorijama prvenstveno gleda osvajanje titula, umesto individualnog razvoja igraca ... i zato nas sve vise i vise zaobilaze "blue chipovi"

neverforgetbari

Hvala Ivanjica. U sustini si u jednoj recenici rekao vise nego ja u dva upisa.

Najbolji mladi igraci Srbije i Republike Srpske moraju igrati kod nas. Tacka. Ako to nije tako je na nama da menjamo koncept.

Bojdo

Perfektna odbrana i fizička dominacija pod kosem, obezbjedila je finu zalihu na poluvremenu. Branković je najzasluzniji za prednost.
Luki je pot uticajem grobarskog lobija!

neverforgetbari

Ostojic odlican, takodje tokom citave utakmice. Strasna odbrana tokom cele utakmice.

dzonibre

Цитат: 19Simke93  Авг 22, 2016, 21:02 поподнеНисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bojdo

Šta bi Brankoviću da ono uradi? Pa bio je heroj, a sada ispade najveći tragičar!

neverforgetbari

Na kraju nas dobise zato sto smo povukli mrezicu u zadnjem napadu pri sutu koji nije mogao uci nikako. Simptomaticno za celu ovu prokletu sezonu. Imali smo +13 na 2 i po minuta pre kraja. Ne verujem.

Podrska momcima, odlicno su ovo odigrali danas. Velika steta.

Bojdo

Tragedija je bila cijela završnica, kako smo očajno organizovali prijenos. Pa je li realno?

rille83

Znaci momentapan otkaz Klipi da se uruci!

Ja kad god sam gledao klince oni su tokom utakmice demonstrirali lepu kosarku i vodili po 15 razlike a od njega sve sto sam video je da zna samo da se dere i napusava ih i licno on ih otera u sumu i izgubi utakmicu!

Sram te bilo!

Opet si nam bas protiv njih priredio reprizu kupa.

Je l ovo od malih nogu ucite decu kako da nas oni karraju???

STA JE S OVIM KLUBOM BRE VISE!???
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!

Bojdo

rille83

Моја странка је
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!

balja

Odmah ali odmah Klipu van kluba. Mora neko inteligentniji i autoritativniji da vodi mladje selekcije ovaj ne zna sta radi. Prvo ucinkom Manojlovic nije najbolji igrac kluba da bi glumio zvezdu. Drugo tri najbolja igraca su Ostojic, Andjusic i Ilic. Trece sramota bre da se gubi od ovakvih patlidzana. Nemaju nijednog igraca sa bilo kakvim kvalitetom iako forsiraju cini mi se Stevanovica.Zasto veliki trener nije igrai sire odbranu kad du ovi zadnju cetvrtinu jurili rezultat i gadjali samo tri poena on mora da objasni. Ponovo su i ovo resile sudije ovog puta u zadnjoj sekundi ali to lici na Danilovica i logistiku KSS ali ovo se ne bi desilo da pomenuti ima iole kosarkaske inteligencije da postavi igru i utice na klince.

Bojdo

Феб 22, 2020, 18:09 поподне #32 Last Edit: Феб 22, 2020, 18:16 поподне by Bojdo
Prolio je čitavo miljeko na kraju. Neshvatljive su mi njegove oscilacije, jer je tokom veceg dijela meča dobro vodio ekipu, eliminisao je njihovu igru i sveo ih na forsiranje najtalentovanijeg igrača na terenu Radovanovića.
Trosio je na njemu u odbrani Manojlovića i jos jednog, igrali su odbranu na granici faula, što je dobro funkcionisalo, iako Manojlovic  na kraju upao u problem sa ličnim. Todorovic takodje, totalno odsječen.

Sve smo dobro radili, i onda na kraju, lik nema riješenje za prijenos lopte.

rille83

Цитат: balja  Феб 22, 2020, 17:58 поподнеOdmah ali odmah Klipu van kluba. Mora neko inteligentniji i autoritativniji da vodi mladje selekcije ovaj ne zna sta radi. Prvo ucinkom Manojlovic nije najbolji igrac kluba da bi glumio zvezdu. Drugo tri najbolja igraca su Ostojic, Andjusic i Ilic. Trece sramota bre da se gubi od ovakvih patlidzana. Nemaju nijednog igraca sa bilo kakvim kvalitetom iako forsiraju cini mi se Stevanovica.Zasto veliki trener nije igrai sire odbranu kad du ovi zadnju cetvrtinu jurili rezultat i gadjali samo tri poena on mora da objasni. Ponovo su i ovo resile sudije ovog puta u zadnjoj sekundi ali to lici na Danilovica i logistiku KSS ali ovo se ne bi desilo da pomenuti ima iole kosarkaske inteligencije da postavi igru i utice na klince.

Sto se tice sudija jedno ne znam za onu blokadu 77:74 kada su dobili dva slobodna bacanja. Ucinilo mi se da je cista.

Jbg mrezicu je vukao iako je lopta isla u picku materinu ali takva su pravila, ZA NAS pogotovo. Posto i diranje table je isto pravilo sli to se ne svira, NEKIMA.
Моја странка је
Србије, па дијаспора.

kavali985

Цитат: balja  Феб 22, 2020, 17:58 поподнеPonovo su i ovo resile sudije ovog puta u zadnjoj sekundi ali to lici na Danilovica i logistiku KSS ali ovo se ne bi desilo da pomenuti ima iole kosarkaske inteligencije da postavi igru i utice na klince.

Ovo rešile sudije? Rođeni, na +11, a 90sek do kraja, trebaš samo da prevedeš loptu preko pola. Da ne šutneš, samo da čekaš da istkne napad i pobedio si, makar ti protivnik u svakom napadu posle 5sek zabio trojku. Krive sudije nama stalno, odgledao sam završnicu, ovo je za verovali ili ne. Pa jebo i košarku i sve, samo prevedeš loptu i sedneš na terenu, čekaš da istekne napad i dobio si. Ovde nema ni taktike, tipa da se pravi faul da im ne daš da daju trojku i slično, kakva crna taktika na 90sek i +11.

balja

Iritantno je upravo to da su oni bili u nasoj kozi sudija ne bi svirao nikaku mrezicu. Ovo se pojavljuje precesto da se njima pomaze od strane sudija stalno kada je gusto. Iz ove utakmice je glavni utisak da je tim Zvezde talentovaniji pogotovu igrac za koga smatram da ga je sam bog poslao tamo gde nam najvise treba. Ostojic me opcinio i treba mu dati sav prostor i paznju da vec naredne sezone zaigra ozbiljnu kosarku.

SKJ

Dosta se pridaje paznje prici o mladjim kategorijama u nasem i njihovom klubu, a ni mi ni oni nismo mnogo koristi vidjeli od te price u posljednjih 20 godina. Trosenje energije i sredstava na nesto od cega ni u kosarkaskom ni u finansijskom smislu nismo imali koristi ni mi ni oni. Guduric je tu samo izuzetak koji potvrdjuje pravilo.

Puno prezvakanih "talenata" od kojih se ocekivalo da u seniorskoj konkurenciji dostignu ne znam kakve domete, a na kraju su im se karijere svele na razne Anvile, Ael-e itd. Ja ni od ovih koje sam danas gledao ne ocekujem nista drugaciju buducnost. Vjerovatno je to i posljedica cinjenice da trofeji i forsiranje mladih igraca ne idu bas "ruku pod ruku". Fmp je jedini mogao ponekad da kljucne neki trofej, a da istovremeno od najmladjih kategorija stvori dobrog igraca i to kasnije naplati.

I mi i tudjmanovci smo najbolje prolazili sa igracima koje smo uzimali kao poluformirane/formirane iz drugih sredina..

ljubisa rajkovic

Evo dokaza da ima i gori od Sakote koji ce prosuti jos vecu prednost...OTKAZ BRE ODMAH!!!!!!!!!!!!!!

Nadjite vest ako znate pa cete videti da ovaj mvp belgijske lige nije jedini stranac koji je doveden...doveli su i centra iz zfrike bas za ove mlade igrace.Oni i u mladoj ekipi imaju strance po svojim filijalama...samo me zanima ko to sve placa jer to sve sto oni placaju kosta m,nogo vise od zvanicnog budzeta.4-5 stranaca u filijalama,dve kls filijale(za dinamik nisam siguran da li je treca),11 stranaca u prvom timu,trener i prvi pomocnik evroligasi,obestecenja,plate,sudije,arena 5 godina,vracanje duga bez uppr,putovanja...mnogo je rodjaci,ali bitno da se napada nas klub...

Romaj

Ovo što mi radimo sebi u ovoj sezoni nije realno. I seniori i ovi mlađi. Eto, ne mogu da shvatim... :pop:

Celtic

Цитат: ljubisa rajkovic  Феб 22, 2020, 21:29 поподнеEvo dokaza da ima i gori od Sakote koji ce prosuti jos vecu prednost...OTKAZ BRE ODMAH!!!!!!!!!!!!!!

Nadjite vest ako znate pa cete videti da ovaj mvp belgijske lige nije jedini stranac koji je doveden...doveli su i centra iz zfrike bas za ove mlade igrace.Oni i u mladoj ekipi imaju strance po svojim filijalama...samo me zanima ko to sve placa jer to sve sto oni placaju kosta m,nogo vise od zvanicnog budzeta.4-5 stranaca u filijalama,dve kls filijale(za dinamik nisam siguran da li je treca),11 stranaca u prvom timu,trener i prvi pomocnik evroligasi,obestecenja,plate,sudije,arena 5 godina,vracanje duga bez uppr,putovanja...mnogo je rodjaci,ali bitno da se napada nas klub...

Ban 3 dana.

Rile je banovan 7 dana.

Pokušajte da razumete da je ovo forum a ne tribina na kojoj može da se viče šta ti padne na pamet.