• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Млађе категорије

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:07 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Bojdo

Волио бих и ја Јовића, али нисам сигуран да ће га Мишко пусити. :)

Могао би Новак то да види са братом, шта је. :)
Luki je pot uticajem grobarskog lobija!

zoran novak

Цитат: Bojdo  Нов 04, 2020, 15:38 поподнеВолио бих и ја Јовића, али нисам сигуран да ће га Мишко пусити. :)

Могао би Новак то да види са братом, шта је. :)
Uposlili smo Jovana, javljam kad saznam 😊

Bojdo

Нов 05, 2020, 05:17 пре подне #222 Last Edit: Нов 05, 2020, 05:22 пре подне by Bojdo
Цитат: Stribor  Нов 04, 2020, 15:35 поподнеPa nije bas tako, sta je to dvoje troje 2002. godiste. Mnogo je. Hoce juniorsku evroligu da ti igra 2002. godiste? Nisam bas siguran. Uostalom nije ni bitno, videcemo.

Jedno pitanje, sve si nabrojao samo nisi mog favorita (pored Vukovica i Gacica), znas li kako je obojen Nikola Jovic? U crveno ili crno? Aj raspitaj se :) za njega bi se valjalo pobiti :))

Pogledaj mali sta radi, tacnije ovo je radio pre tri godine, ima 210, raspon ruku rekao bi barem 220
https://www.youtube.com/watch?v=_tRNWOXgKto

Mogao si postaviti moj video od Jovića, koji sam uradio prije 20-ak dana, sa jedne juniorske utakmice, daje nam najfriškiji uvid u njegove karakteristike :)

Nema još 210, ali je po mojim informacijama imao 208 na zadnjem mjerenju.

https://www.youtube.com/watch?v=D_VoGzPlukg

Slažem se da bi nam on bio potencijalna zlatna koka, on ili Djurisic iz Mege, ali mislim da njih Miško sprema kao buduce nove "velike projekte" Mege.

Možda bismo lakse mogli dovesti Musikica(2002) centar od otprilike 210-212 cm.
Luki je pot uticajem grobarskog lobija!

Weatherman

Цитат: Stribor  Нов 04, 2020, 11:46 пре поднеOd svega ovoga ti treba samo A licenca i za dve godine bi se klali za F4. Ja potpisujem da bi sa ovom ekipom i navijacima usli u F4.
Ti bas pratis mladje kategorije. Doveo si decu. Malo se informisi pre nego pljunes. Drugo, brisali smo i mi pod godinama pa sta sad imamo od toga, gde je Rebic, Tejic, Ristic...

@Bojdo ajde zivota ti izbaci to dranje dinamica u dve kolone, starteri (ili ti nosioce) i godiste. Samo da ih uporedimo. Ja i dalje mislim da su stariji. Izvini ako gresim

Asertivna komunikacija ti nije na nivou, vidim kako se obracas drugim clanovima foruma. Savetujem te da smiris strasti i procitas vest na RSB koga smo doveli od mladih, kako su najavljeni i koja su generacija, zatim blazim tonom da se obratis ostalima. Moje misljenje je da ako su takvi potencijali kao sto pise u tom clanku, ne sme se gubiti sa ovakvom razlikom, ocigledno su nam bolji igraci promakli.
Sportski pozdrav.

Stribor

Цитат: Weatherman  Нов 06, 2020, 14:05 поподнеAsertivna komunikacija ti nije na nivou, vidim kako se obracas drugim clanovima foruma. Savetujem te da smiris strasti i procitas vest na RSB koga smo doveli od mladih, kako su najavljeni i koja su generacija, zatim blazim tonom da se obratis ostalima. Moje misljenje je da ako su takvi potencijali kao sto pise u tom clanku, ne sme se gubiti sa ovakvom razlikom, ocigledno su nam bolji igraci promakli.
Sportski pozdrav.
A ko si ti da pljujes po deci i da te pritom neko respektuje zbog toga? Konketno ja, za mene si ti sramota. Prvo sta si uradio si pljunuo po njima, kakva god da su ta deca su nasa, citaju ovaj forum i vecina su clanovi ovog foruma. I onda dodje jedan Vremenski prognozer i deli im lekcije. Da si im barem ocitao lekciju kao sto to rade normalni clanovi foruma pa da sudarimo stavove. Ne ti se pozivas na bruku i sramotu.

Ali dobro popravljas se "ako su takvi potencijali, ne smeju gubiti takvom razlikom" to je vec bolje. Dobro, jes pljuno po rsb tekstu ali ova recenica je ipak ok i veliki pomak. 

Drugo, da si igrao kosarku znao bi da u tim godinama takav poraz nista ne mora da znaci. Sta znaci Risticu sto je razvaljivao Jokica kad igra u Bresi, a ovaj najbolji centar u nba ligi.

Weatherman

Hahah "vremenski prognozer". Da li znas ciji je nadimak bio Weather man? Ne znam ni zasto bih ti odgovarao, usmerio sam te na tekst RSB-a o pojacanjima u mladjim generacijama, ali ti ocigledno ne verujes ljudima sta pisu, ili mislis da se bolje razumes u kosarku od onoga ko je pisao tekst?

северна страна

Bajudza

Ako propustimo ove klince da razvijamo pravilno kroz fmp onda definitivno nesto ne stima.
Saranovic sledece god u fmp mora da ima neku ulogu a gacic za 2 god.

ДЕЛИЈЕ

Na youtube kanalu našeg KK-a imate prenos utakmice Zvezda-Konstantin
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Stribor

mr nono

Ко је кадетима сада тренер?

DelijaZabalj

Trener kadeta naseg kluba je Slobodan Klipa .

m_p

Stribor

ДЕЛИЈЕ

Na youtube kanalu KK-a u 14h imate prenos utakmice naših kadeta.

ДЕЛИЈЕ

ДЕЛИЈЕ

СрбМКД

Kad je sin Petra Naumovskog, Mihail igrao kod nas? Sad vidim da je potpisao za MZT, a u informacijama stoji da dolazi iz KKCZ.

Vredi li čemu taj mali, ako ga je iko gledao?
Цитат: Хлад Малиганович  Авг 02, 2013, 23:07 поподне
Замисли сањаш... Прилази ти Мира Фурлан... и каже ти, са оним меканим акцентом: "Хочу у Меџеџе." И ти је ухватиш за руку, поведеш је... а онда се пробудиш, а испред тебе смрди Мима Караџић, седи на столици, и каже ти "још нисам пронашао жену свог живота!"

Е тако је мени са Звездом, како крене која нова сезона. Сањам неку перверзију, а пробудим се у НЕКУ перверзију. Сан и јава који се понављају.

miki96

Цитат: СрбМКД  Јан 13, 2021, 16:06 поподнеKad je sin Petra Naumovskog, Mihail igrao kod nas? Sad vidim da je potpisao za MZT, a u informacijama stoji da dolazi iz KKCZ.

Vredi li čemu taj mali, ako ga je iko gledao?

Upisao je 5 nastupa ove sezone u JSL. Vidim da je 2003. godište.
Ne sećam ga se da je tu bio prošle sezone, a ove nisam još gledao juniore.