• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига сезона 2019/2020

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:09 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Косјерац

Све је у домену нагађања, не зна се ни када, ни да ли ће се завршити ова сезона а медији најављују појачања за следећу а ништа конкретно. Не зна се да ли ће успети да се да се спроведе онај план Евролиге па се зато чека њихова одлука. Ако они пониште сезону, онда улазимо у питање почетка следеће и да ли ће и када ће почети наредна сезона.

Биће отворена тема за наредну сезону када ова буде дефинитивно завшрена.

А ви будите уз РСБ, кад буде конкретних информација, то ће бити написано.

Marko035

Neozbiljno je sada diskutovati jer logicno, ne znamo ni koje cemo takmicenje igrtai sledece sezone. Ali isti onaj italijanski novinar koji je objavio da smo zainteresovani za Jaku i da cemo igrati EL je dodao i  da smo zainteresovani za ovog igraca. Nama je u sezoni 18/19 ubacio 23 poena uz 11 skokova. Visok je 201cm, nastupa na pozicijama krilnog centra i krila, a u dresu Sasarija je do prekida sezone upisao 21 nastup u Seriji A, u proseku je beležio 14,1 poena uz 7,1 skokova po meču, prosečno je beležio indeks korisnosti od 18,6.

ognja

Цитат: balja  Мај 12, 2020, 23:37 поподнеMoras proznati da je Jaka pokazao kvalitet koji pravi razliku

Ovaj Jaka iz Cedevite je duplo bolji od onoh kod nas. Match winner. Ne znam sta su mu radili u Spaniji, ali je mnogo bolji sad.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

veljasinn

Мај 13, 2020, 13:34 поподне #163 Last Edit: Мај 13, 2020, 13:42 поподне by veljasinn
Meni se uopšte ne sviđa ovaj Evans. Koliko vidim on je krilni centar bez šuta, a na četvorci već imamo Davidovca, Simanu i Kuridžu, i svi oni su viši od njega, a verujem i bolji šuteri.

СтелаРоса

Јесте Јака доста напредовао, али у случају одласка Пантера и Берона нама треба један озбиљан нападач на позицији 2 или 3. Мислим да Јака ипак не може раме уз раме са њима двојицом када је у питању напад, а не треба заборавити ни да би заузимао место странца.

Проблем је и што на позицијама 2 и 3 имамо доста играча који су више џокер играчи или играчи задатка, ту мислим на ове домаће. Лазић, Добрић, Давидовац, Раданов из ФМП, Ђенка узима минуте на 2, а можемо споменути и Дангубића као реалну домаћу опцију. Нико од њих тренутно није у стању да изнесе улогу стартера у ЕЛ. Мислим да нам поред свих набројаних играча ипак треба један класични поентер, а Блажич то није иако бих много волео да га поново видим у нашем дресу.

Иначе Ђенку бих радо оставио и наредне сезоне, јер колико год био танак у нападу ипак је поуздан играч који не губи лопте и праши одбрану, а никад се не зна када би могао да се распуца. Поготово у случају да се врати Радоњић. С обзиром да ћемо вероватно и наредне сезоне морати да тражимо нова два плеја, њега бих волео да видим као резервну опцију на овој позицији, поготово што се рачуна као домаћи играч.

Гист ми је такође фаворит за останак, поготово ако се Кузмић физички упристоји. Није Гист још увек све рекао на паркету, а не сумњам да би у уређеном систему игре био злата вредан. И овако нам је много значио дефанзивно.

Имамо фину базу играча, само треба бити паметан.
Цитат: Max  Јун 28, 2017, 12:56 поподне
Хистерисање у ситуацијама када треба хистерисати - чува клуб.

Хваљење када не треба хвалити - штети клубу.

Цитат: Бошко 996  Јун 27, 2017, 23:46 поподне
Зато нека пусте неког младог играча, то је једини, готово сигурни прилив новца у наш клуб, јер страни клубови их не доводе због онога што тренутно играју, већ због онога што могу у будућности показати.

veljasinn

Nedović bi mogao biti taj poenter o kom pričaš, ali ja sam uveren da ako dođe Radonjić da će Đenki dati važnu napadačku ulogu, da će mu povratiti samopouzdanje jer je ove sezone postao žrtva ogromnog igračkog kadra.

Nadam se da ćemo u sledeću sezonu da uđemo sa najviše 14 igrača u rosteru, a na poziciji oba plejmejkera voleo bih da vidim Stefana Markovića i Dimitrijevića iz Huventuda.

napster

Sada, kada se zna koje takmicenje igramo, vreme je da se krene sa uvek omiljenom temom medju ciganijom.

Sto se mene tice, ako izuzmemo povratak Radonjica na mesto sefa strucnog staba, igraci koji bi bili moj prioritet ovog leta su:

Dangubic, Blazic, Nedovic, Avramovic/Dimitrijevic. Od onih realnih.

I u slucaju vec izvesnog odlaska Berona i Brauna, trebace nam po jedan kvalitetan stranac na pozicijama 1 i 2, pored gore navedenih.
... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

sholla

Цитат: napster  Мај 25, 2020, 14:58 поподнеSada, kada se zna koje takmicenje igramo, vreme je da se krene sa uvek omiljenom temom medju ciganijom.

Sto se mene tice, ako izuzmemo povratak Radonjica na mesto sefa strucnog staba, igraci koji bi bili moj prioritet ovog leta su:

Dangubic, Blazic, Nedovic, Avramovic/Dimitrijevic. Od onih realnih.

I u slucaju vec izvesnog odlaska Berona i Brauna, trebace nam po jedan kvalitetan stranac na pozicijama 1 i 2, pored gore navedenih.
Kad smo već počeli sa ovim lepim temama, meni bi jedan od prioriteta u igračkom kadru bilo zadržavanje Kevina Pantera. Vrhunski poenter, a ni u odbrani nije rupa...

veljasinn

Prvo da dođe trener. Kod Radonjića teško da bi se naigrao Panter, i pored svojih kvaliteta.

Vatrogasac

Prvo trener pa sve ostalo
I treba da se zna da ce budzet ove godine verovatno biti manji posto smo prosle godine trosili i za naredne

Mnogo sta smo zajebali protekle sezone tako da sada pamet u glavu
I pod obavezno da se smanje isluzeni i povredama osakaceni igraci

Косјерац

Биће отворена ускоро нова тема.