• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у Евролиги 2019/2020

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:08 поподне

« претходна тема - следећа тема »

СрбМКД

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Апр 07, 2020, 22:51 поподне
Šou Milera i Cirbesa protiv Reala..
Да се не забораве и улоге Ребе-бебе и Гудуре. Ја мислим да је 90% навијача помислило како је утакмица готова кад је Радоња послао Јовића у свлачионици и одлучио да наставак одигра са Ребићем на плеју. С друге стране Гудура и овде показао кол'ка је муда имо.
Цитат: Хлад Малиганович  Авг 02, 2013, 23:07 поподне
Замисли сањаш... Прилази ти Мира Фурлан... и каже ти, са оним меканим акцентом: "Хочу у Меџеџе." И ти је ухватиш за руку, поведеш је... а онда се пробудиш, а испред тебе смрди Мима Караџић, седи на столици, и каже ти "још нисам пронашао жену свог живота!"

Е тако је мени са Звездом, како крене која нова сезона. Сањам неку перверзију, а пробудим се у НЕКУ перверзију. Сан и јава који се понављају.

napster

Slozio bih se, ako je Markus nesto najatraktivnije sto sam gledao u dresu KKCZ, Miler je nesto najkvalitetnije, bez dileme. Kakav igrac je to bio, prava je steta sto ga je izdalo zdravlje, ne samo zbog nas, nego zbog njega generalno.
... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

011BG

Da li je bese na ovoj utakmici radonja udaljio Jovica sa klupe ?

Vatrogasac

IggY79

Kakva muda je imao Radonja jbm ti. U takvoj situaciji ti šalješ Jovića u svlačionicu. Autoritet.

napster

Da smo taj mec izgubili, razapeli bi Radonjica ljudi na kolac, te je stvarno pokazao ludacku hrabrost tada.

Ja sam se prvi u panici i strahu sa tribina razdrao par puta da nije normalan i da ga vraca sto pre. Na kraju usao Reba beba i odigrao partiju karijere, ako me secanje dobro sluzi.

I kao slag na tortu, legendarno pitanje na konferenciji za stampu o Jovicu i tom incidentu, na koje je Dejo odgovorio "Kakav incident?" sa sve onim pogledom.  :D
... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

Vatrogasac

Novinar: Rebic je u jednom momentu lezao na parketu.Da kojim slucajem nije mogao da nastavi,ko bi igrao pleja

Radonja: Ko bi igrao pleja?Pa igrac koji bi usao umesto njega   ::)

Evo i cele te price,krece od 6:14

ДЕЛИЈЕ

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

borca

Evo malo novosti sa danasnje internet sesije Djordija sa novinarima:

We believe we cannot go later than the end of July. We are absolutely against resuming the competitions in September and October.

Krajnji rok za nastavak takmicenja (EL i EK) je kraj Jula, ne planiraju da se igra eventualni nastavak sezone 19-20 u Septembru i Oktobru.

Wild cards for next year are not in our minds this moment because we want to finish this season.
We are trying to focus on resuming the competitions. We don't have in mind yet how allocate teams for next season.

Ne razmisljaju jos o specijalnim pozivnicama za narednu sezonu zato sto zele da zavrse ovu sezonu na terenu, dakle jos nisu planirali kako da dodele te pozivnice ako se sezona ne nastavi tj. i zvanicno zavrsi bez daljeg igranja.

We want to resume our competitions, perhaps fans won't be able to attend the games. But only when we will be able to guarantee the health of everyone, we will resume. And we want to resume it with the actual format.

Zele da nastave takmicenja, moguce bez navijaca na tribinama, ali ce se nastaviti samo ako budu mogli da garantuju zdravlje svim ucesnicima. Takodje, zele da nastave takmicenja bez izmena formata, tu verovatno misli da se odigra sve kako je i bilo planirano bez nekih modifikacija (tipa Final 8 turnira ili slicno).

zvezdass

Bertomeu za SK: Region ne treba da brine za mesto u Evroligi

Prvi čovek Evrolige Đordi Bertomeu je na pitanje Sport Kluba o statusu klubova iz regiona naglasio da ne treba da brinu i da će imati garantovano mesto u elitnom takmičenju.

Međutim, ništa više od toga nije mogao da precizira, a naglasio je da postoje procedure kako timovi ulaze u Evroligu. Takođe, dodao je da je mnogo veći problem kako odrediti učesnike Evrokupa.

"Nismo ni razmišljali o tome jer se foksuiramo na kraj sezone. Nemamo još na umu ko će igrati sledeću sezonu. Kada bismo završili sezone, imamo procedure kako timovi ulaze u Evroligu i jedini problem koji možemo da imamo je da se neka domaća takmičenja možda ne završe. Mesta u Evrokupu obezbeđuju se po plasmanu iz domaćih liga i ako se one ne završe to će biti veoma teško. To što su se neka prvenstva završila nama ne pomaže. To je bitno za Evrokup," rekao je Bertomeu i dodao:

"Što se tiče Evrolige, mislim da region nema razloga da se plaši da nema poziciju u takmičenju. Oduvek je imao predstavnika. Shvatamo koliko je Balkan bitan za Evropu."

Бојан_Бгд

МАРАКАНА МОЈА СУДБИНА, ОНА МЕ ЈЕ СЕБИ УЗЕЛА...
ЛИ АДИ wrote: Да би играо у Звезди, мораш бити најбољи!
Небојша Човић: Шта узеће стадион? Ај баш да видим како ће да га узму.Без обзира што имају хипотеке. Ај баш да видимо како ће да га узму? Само направимо радну акцију, ограђивање Звездине локације. Знате колико ће да се одазове?? Ј***** вас ЦИГАНИ ЛУДАЦИ!!

Drago Torbica

Цитат: milwaukee  Апр 16, 2020, 20:20 поподнеhttps://twitter.com/EuroLeague/status/1250848646595305472

Dobice, sto bi moja baba rekla, mozdEni. Volio bih da im se dodijeli titula, da budu presrecni taj dan, da nas sprdaju, pa da ujutru izadje Bartomeu sa informacijom da mi igramo EL. Povjesali bi se po domovima.

IggY79

Цитат: Drago Torbica  Апр 17, 2020, 11:55 пре поднеDobice, sto bi moja baba rekla, mozdEni. Volio bih da im se dodijeli titula, da budu presrecni taj dan, da nas sprdaju, pa da ujutru izadje Bartomeu sa informacijom da mi igramo EL. Povjesali bi se po domovima.
Možda sam dosadan ali na ovo moram odreagovati. Ne sme im se NIŠTA dodeljivati što nisu zaradili na parketu. Neka titulu pošteno osvoje pa da im čestitamo. Ovako NIŠTA, NIKAD VIŠE ne dopustiti im da ukradu mimo terena.
Boli me kita za El.
Boli me kita za Abu.
Ali nikada im ništa više ne pokloniti, ne žmuriti dok kradu. Neka osvoje pošteno a dok ne budu u stanju da pošteno osvoje, gaziti gamad i večito ih podsećati da su tražili titulu dok su ljudi umirali.

Petkovic Miroslav

Reba Beba je tad i udario rampu cacu rodrigezu. Razbismo ih sa Bebom, Gudurom, Tejicem..mladjarija

Romaj

северна страна

Ивањица

Цитат: СрбМКД  Апр 08, 2020, 00:40 пре поднеДа се не забораве и улоге Ребе-бебе и Гудуре. Ја мислим да је 90% навијача помислило како је утакмица готова кад је Радоња послао Јовића у свлачионици и одлучио да наставак одигра са Ребићем на плеју. С друге стране Гудура и овде показао кол'ка је муда имо.

Ja sam bio medju tih 10% jer sam ja tek usao u halu kad je Radonja isterao Jovica i nisam imao pojma o cemu se radi :D