• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Друштвене мреже

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:08 поподне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

Дец 25, 2019, 20:08 поподне Last Edit: Дец 28, 2019, 16:45 поподне by Шапчанин
...

Ernan Krespo

Цитат: No. 8  Феб 06, 2020, 14:10 поподнеKažu loša poseta-popunjenost u EL:
1.Makabi 98%
2.Asvel 97%
3.Žalgiris 95%
4.Valensija 82%
5.Efes 80%
6.Barsa 78%
7.Zvezda 75%*
8.Fenerbahče 75%
9.Baskonija 71%
10.Bajern 71%
11.Himki 71%
12.Alba 69%
13.Armani 69%
14.Real 66%
15.Zenit 62%*
16.Oly 59%
17.CSKA 59%*
18.PAO 54%

Ako sam dobro na brzinu izguglao, ovo su i kapaciteti hala
1. Makabi kapacitet 11000
2. Asvel kapacitet 5800
3. zalgiris kapacitet 15000
4. Valensija kapacitet 9000
5. Efes kapacitet 16000
6. Barselona kapacitet 7500
7. Crvena zvezda kapacitet 18300 od toga Pionir nekoliko puta ove sezone
8. Fenerbahce kapacitet 13000
9. Baskonija kapacitet 15000
10.Bajern kapacitet 6700
11.Himki kapacitet 5000
12.Alba kapacitet 14500
13.Armani kapacitet 12700
14.Real kapacitet 15500
15.Zenit kapacitet 7200
16.Oly kapacitet 11600
17.CSKA kapacitet 5500
18.PAO kapacitet 19250

Sto ce reci da Zalgiris, Efes i mi prednjacimo kada je poseta u pitanju..

Fidel@

Žalgiro arena koštala 50 miliona eura... :pop:
E mnogo je kume...
Mada u Kaunasu  što se tiče sporta je to to, imaš Žalgiris i košarku i ćao
Nije ni čudo što je uvijek puna

Celtic

Цитат: Fidel@  Феб 06, 2020, 17:15 поподнеŽalgiro arena koštala 50 miliona eura... :pop:
E mnogo je kume...
Mada u Kaunasu  što se tiče sporta je to to, imaš Žalgiris i košarku i ćao
Nije ni čudo što je uvijek puna

Kaunas je grad od 350k tako da jeste neka vrsta čuda da je dvorana od 15k uvek bukirana.

Fidel@

Цитат: Celtic  Феб 06, 2020, 17:56 поподнеKaunas je grad od 350k tako da jeste neka vrsta čuda da je dvorana od 15k uvek bukirana.
Ne bih se složio
Znam momka koji je nešto malo radio gore, nikakvih događaja, jedan klub i bukvalno im je taj Žalgiris jedina razonoda
Uz to još i vole košarku

Vlajkoman

Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

Шуба

Свака част за админе који у последње време на инстаграм налогу ерезбеа разоткривају црно белу хоботницу. Тако се бори за клуб.

Шапчанин

МilosМilos

Цитат: Fidel@  Феб 06, 2020, 18:08 поподнеNe bih se složio
Znam momka koji je nešto malo radio gore, nikakvih događaja, jedan klub i bukvalno im je taj Žalgiris jedina razonoda
Uz to još i vole košarku
pa kad nemaju FK bogate istorije i u Ligi Sampiona kao mi, ovo im je bukvalno sve.

No. 8

ATM 1903

Ali komentar: Smrt i Covic dodju uvek po svoje! 😂👌
Moja ljubavi...

Biancorosso

Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!
http://www.youtube.com/c/biancorosso013

njuma_njuma

Vi sto inmate tviter delite ovo sto vise, da svi vide sa kakvim "postenjacinama" imamo posla.
Овде су најбољи падали
Овде су најбољи стварани
Овде зидови још причају
О хуку Севера који не престаје
Приђи чућеш бубњева звук
Армије која сложно грми
Овде зидови вечно ће причати
О љубави између ње и нас!

Stanis

Ne znam čak ni da li je ovo najsramnija priča u toj eri zla koja nas je zadesila. Svako ovo treba da pročita. Svako treba da zna. Zato se ja osećam dobro nakon tri koraka Berona. Zato se osećam dobro kad im otmemo najboljeg igrača i još se piše da je on platio.
Mislim da nama koji smo tada bili uz klub te rane nikad neće biti zalečene.
Ta nepravda i šta su sve radili, nikad ne sme biti zaboravljena.

Stanis

A mediji se time ne bave. Neće da pričaju o tome. Ni tada nisu hteli da pišu. Majku im jebem svima. Nadam se da će pred nekim božijim sudom odgovarati za sve što su radili. Svi oni.

Vatrogasac

I posle neko napiše da nije korektno što smo uzeli Voldena  :rolf:

SKJ

Јун 28, 2020, 11:58 пре подне #17 Last Edit: Јун 28, 2020, 12:02 поподне by SKJ
Цитат: Biancorosso  Јун 28, 2020, 11:28 пре поднеhttps://twitter.com/GranoSapientia/status/1277158606731952128?s=20

Sjajan primjer svinjarija kojih je bilo na desetine. To ne mijenja ni cinjenica da je sam Bogdanovic ispao nevjerovatan smrad, sto mu se i vratilo kroz karijeru jer mu je rumunski bard unistio sav kosarkaski potencijal.

Steta sto se nijedan novinar ne usudjuje da kroz jedan objektivan feljton osvijetli istinu srpske kosarke, kroz ovakve i slicne primjere.

Tema je mnogo:
- otimanje Vujanica..
- kako je Ostojic ukraden nakon priprema koje je odradio sa Zvezdom..
- koliki je bio budzet navodnog projekta "evropske Zvezde", a koliko napacenog Partizana..
- koji igraci su dolazili u navodnu "evropsku Zvezdu", a koji u napaceni Partizan..
- ciji trener i predsjednik su tukli sudije po svlacionicama..
- ko je organizovao i orkestrirao napade na Milana Gurovica..
- ko je od od odlucujucih meceva pravio blato u kome je mogao na iskustvo vepra da pobjedjuje protivnike (gomila prekinutih meceva sa Zvezdom, Hemofarmom..)..
- ko je i kako odveo reprezentativnu kosarku u ambis 2003. godine (ima odlicno svjedocenje Dejana Koturovica o tim vremenima)..
- ko je i koliko placao Scepanovica, Drobnjaka, Milojevica, Pekovica..
- koji "sirotinjski" klub je imao tu privilegiju da igracima nudi blanko ugovore..
- kako je iza godina "pregalastva" i "stipendija" ostao dug od sedam milona..

Tema je bezbroj, pravih novinara ni za lijek. Posljedica je to da znacajan dio Srbije vjeruje u bajku o jednom prasetu..

srele

Braco moja sta god da mi njima sada uradimo je super korektno. Ja imam 48 godina i Zvezdu pratim mnooogo dugo i secam se svih njihovi kradja i otimacina. Ko se seca Vujanica ,Tomasevica i najvece kradje i demonstracije sile kada su nam oteli Luku Bogdanovica  taj jos ne moze da preboli i sta god da im uzmemo ili uradimo verujte mi MALOOO JE. A da se jos prisetimo gepekovanja sudija ,kradja u svakom derbiju,trojke za titulu Drobnjakove iz auta,unistavanje srpske kosarke sve ukupno,unistavanje Hemofarma ,smrdljivog Danilovica i Todorica ,ma i grb da im uzmemo malo je. Njihov sponzorski pul sampiona ,svi samo njima ,a mi se raspadali,imali 4 igraca u rotaciji i pozajmljivali igrace da zavrsimo sezonu,BRACO SVE STO IM UZMEMO  MALO JE. Ja se izvinjavam na malo duzem tekstu ,ali besan sam. POZDRAV DELIJE MOJE I VESELIMO SE ,SADA JE NASE VREME.

Nikola89

Цитат: SKJ  Јун 28, 2020, 11:58 пре поднеSjajan primjer svinjarija kojih je bilo na desetine. To ne mijenja ni cinjenica da je sam Bogdanovic ispao nevjerovatan smrad, sto mu se i vratilo kroz karijeru jer mu je rumunski bard unistio sav kosarkaski potencijal.

Steta sto se nijedan novinar ne usudjuje da kroz jedan objektivan feljton osvijetli istinu srpske kosarke, kroz ovakve i slicne primjere.

Tema je mnogo:
- otimanje Vujanica..
- kako je Ostojic ukraden nakon priprema koje je odradio sa Zvezdom..
- koliki je bio budzet navodnog projekta "evropske Zvezde", a koliko napacenog Partizana..
- koji igraci su dolazili u navodnu "evropsku Zvezdu", a koji u napaceni Partizan..
- ciji trener i predsjednik su tukli sudije po svlacionicama..
- ko je organizovao i orkestrirao napade na Milana Gurovica..
- ko je od od odlucujucih meceva pravio blato u kome je mogao na iskustvo vepra da pobjedjuje protivnike (gomila prekinutih meceva sa Zvezdom, Hemofarmom..)..
- ko je i kako odveo reprezentativnu kosarku u ambis 2003. godine (ima odlicno svjedocenje Dejana Koturovica o tim vremenima)..
- ko je i koliko placao Scepanovica, Drobnjaka, Milojevica, Pekovica..
- koji "sirotinjski" klub je imao tu privilegiju da igracima nudi blanko ugovore..
- kako je iza godina "pregalastva" i "stipendija" ostao dug od sedam milona..

Tema je bezbroj, pravih novinara ni za lijek. Posljedica je to da znacajan dio Srbije vjeruje u bajku o jednom prasetu..
To nije bio samo teror i unižavanje Zvezde do temelja, nego uništavanje srpske košarke i zdrave konkurencije. A sve u cilju da jedan klub ima potpuni monopol nad domaćom košarkom i dominira ako može 100 godina kroz savez, ligu, sudijsku org, medije, vlast.. Da se nikada ne zaboravi.
Sa nama i u nama Zvezdo živiš ti!