• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Друштвене мреже

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:08 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Stanis

Svaki put kada je neko trebao da ih pobedi, ili su se tukli ili prekidali mečeve i vraćali se nakon nekog vremena. Zasto to nijednom nisu uradili za 13 sezona Evrolige? Nijednom! U Srbiji se to dešavalo pa 10 puta najmanje.
Evo čovek lepo objasnio ono što smo svi znali. Ovo ću da kačim dok sam živ.

https://www.vesti.rs/Partizan/JAGODNIK-MAFIJASI-U-PARTIZANU.html

Ernan Krespo

Bilo bi dobro da se napravi spisak igraca koje su nam oteli, oni nama i mi njima.. Pa da vidimo tu razliku beozbraznu.. Sram da ih bude, sram! Poslednji koga se secam je Roberts od iz tih starijih vremena je Roberts, direktno kod njih od nas..

Sami Czv

Roberts i nije bas najbolji primer, nije otimacina. Istekao mu ugovor i presao kod njih, jos je kod nas imao dosta problema sa povredama. Bogdanovic, Tomasevic, Vujanic, Ostojic to je druga prica, to vec jeste otimacina. Takodje, Vitkovca su zeleli da uzmu, pa je zaobilaznim putem presao kod njih. Jos su valjda zeleli Radmanovica da dobiju, to nisam siguran. Nek me neko ispravi ako gresim.

Stanis

Tadija Dragićević je glat mogao biti reprezentativac svojevremeno da je prešao kod njih. Dečko je igrao u sjajnoj formi. Bio nas najbolji igrač. Nije želeo preći, upskos velikim pritiscima.

Zbog toga sam uvek imao poštovanja prema njemu i nikad mi se nisu dopadala prozivanja na njegov račun, čak i na ovom forumu.

Celtic

Цитат: Sami Czv  Јун 28, 2020, 12:39 поподнеRoberts i nije bas najbolji primer, nije otimacina. Istekao mu ugovor i presao kod njih, jos je kod nas imao dosta problema sa povredama. Bogdanovic, Tomasevic, Vujanic, Ostojic to je druga prica, to vec jeste otimacina. Takodje, Vitkovca su zeleli da uzmu, pa je zaobilaznim putem presao kod njih. Jos su valjda zeleli Radmanovica da dobiju, to nisam siguran. Nek me neko ispravi ako gresim.

Hteli su Radmana naravno ali on nije želeo.

djura.net

Kicanovic, Divac I Paspalj.
Zaboravilo se sta su sve radili.
A kradjama Kicanovica I Divca su okrenuli kosarkaski tocak istorije.
Ukrali su nam istorijske uspehe 80ih I 90ih, najgore od svega mi je to sto smo se sa tim decenijama mirili.

mad4red

Цитат: djura.net  Јун 28, 2020, 13:52 поподнеKicanovic, Divac I Paspalj.
Zaboravilo se sta su sve radili.
A kradjama Kicanovica I Divca su okrenuli kosarkaski tocak istorije.
Ukrali su nam istorijske uspehe 80ih I 90ih, najgore od svega mi je to sto smo se sa tim decenijama mirili.

Ovo i oni pricaju za Panceva i Deja. Mislim ajmo realno, ovoga je uvek bilo i uvek ce biti. Njihova prica je da su uzeli ovu dvojicu uzeli bi minimum jedan KES. Tako da sve je to sviranje k....
Meni se Volden ne dopada uopste, da smo im uzeli Jaramaza bio bih zadovoljan, sa ovim zadnjim veznim nisam nikako. Ali dobro, ako ga Sale aminuje i ako je njegov izbor ok, ko sam ja sa se mesam. Moje je da kupim sezonsku a ako mi se nesto ne dopada istrescu se na tribini.

djura.net

Цитат: mad4red  Јун 28, 2020, 14:47 поподнеOvo i oni pricaju za Panceva i Deja. Mislim ajmo realno, ovoga je uvek bilo i uvek ce biti. Njihova prica je da su uzeli ovu dvojicu uzeli bi minimum jedan KES. Tako da sve je to sviranje k....
Potpuno netacno.
Nisam ih cuo da takve stvari pricaju, a I da pricaju to rade nedobronamerno, jer su I Pancev I Savicevic bili na fudbalskom trzistu mesecima, pregovaralo se sa njima i njihovim klubovima, trazili su ih i Dinamo i Hajduk, a sve je dogovoreno znatno pre potpisa. Cak se znala I cifra za koji je Savicevic potpisao, 100k dojce maraka, ubedljivo najveci transfer u Jugoslovenskom fudbalu od kog su mnogi u bivsoj drzavi seli na dupe.
Sto se tice ovih kosarkasa, oni su sve dogovorili bili sa nama, a ovi su ih bukvalno kidnapovali I potpisali. Kao I Milutinovica svojevremeno u fudbalu.

Inace Volden tesko da moze u isti kontekst sa pobrojanima, ali razumem zasto ih boli I zasto arlaucu kao neke strinke.

Celtic

Цитат: djura.net  Јун 28, 2020, 15:49 поподнеPotpuno netacno.
Nisam ih cuo da takve stvari pricaju, a I da pricaju to rade nedobronamerno, jer su I Pancev I Savicevic bili na fudbalskom trzistu mesecima, pregovaralo se sa njima i njihovim klubovima, trazili su ih i Dinamo i Hajduk, a sve je dogovoreno znatno pre potpisa. Cak se znala I cifra za koji je Savicevic potpisao, 100k dojce maraka, ubedljivo najveci transfer u Jugoslovenskom fudbalu od kog su mnogi u bivsoj drzavi seli na dupe.
Sto se tice ovih kosarkasa, oni su sve dogovorili bili sa nama, a ovi su ih bukvalno kidnapovali I potpisali. Kao I Milutinovica svojevremeno u fudbalu.

Inace Volden tesko da moze u isti kontekst sa pobrojanima, ali razumem zasto ih boli I zasto arlaucu kao neke strinke.

Niko nije kidnapovao ni Miloša Milutinovića ni Kićanovića, a ponajmanje Divca koji je sa nama čak potpisao i ugovor.
Prvome je UDBA odredila da igra kod njih a posle su ga istim kanalom prebacili u OFK.
Kićanovića mi nismo ugrabili jer nam je više bio potreban centar iz Čačka, a na beku smo imali Ducija Simonovića.
U slučaju Divac je sva krivica na Ranku Žeravici.

Sami Czv

Ma oni su nam jos davne '45 uzeli Sapera, Acu Nikolica i jos neke igrace, jer su vojna lica "morala" da igraju za Partizan. Bora Stankovic morao da predje kod njih da bi dobio pasos. Tako da su poceli sa otimanjem jos nakon osnivanja.

matijabna

Цитат: Sami Czv  Јун 28, 2020, 12:39 поподнеRoberts i nije bas najbolji primer, nije otimacina. Istekao mu ugovor i presao kod njih, jos je kod nas imao dosta problema sa povredama. Bogdanovic, Tomasevic, Vujanic, Ostojic to je druga prica, to vec jeste otimacina. Takodje, Vitkovca su zeleli da uzmu, pa je zaobilaznim putem presao kod njih. Jos su valjda zeleli Radmanovica da dobiju, to nisam siguran. Nek me neko ispravi ako gresim.
Zavisi iz kog ugla gledas i kom tekstu si poverovao. Oteti nekom nesto, je kad nekom prisilno uzmes neku stvar ili u ovom slucaju igraca. Tako da izraz nikako nije dobar. A bili smo svedoci u nasoj istoriji da se upravo to radilo.
Volednu je Partizan dugovao novac za plate i on je mogao da trazi raskid ugovora i kasnije naplati taj novac.
Dobio bi novac, al bi verovatno izgubio vreme i pitanje u kom bi klubu zavrsio.
Ovako je resio da im to oprosti i dobije raskid ugovora.
Da li je on platio sam sebi obestecenje kako su "oni" predstavili, ili klasican sporazumni raskid ugovora, kako to realno izgleda, stvar je tumacenja zelje da se nesto predstavi na odredjen nacin. Sve u svemu, mi smo angazovali igraca bez ugovora i to je jako slicna stvar kao sto su oni pretprosle godine uradili sa Jankovicem.

Rossobianco

Јун 28, 2020, 20:59 поподне #31 Last Edit: Јун 29, 2020, 00:13 пре подне by Rossobianco
Није Волден платио ништа, већ су га они пустили јер су му дуговали око 200к.

Korto Malteze

Uvek sam mrzeo nepravdu i zato me je srce bolelo sta su radili Hemofarmu...

A da ne pricam kako su nama otimali igrace, ucenjivanjem za igru za reprezentaciju! 

Oni misle da ne pamtimo jednog od najvecih kriminalaca toga vremena,a koji im je bio predsednik-Mirka Marjanovica!

Sektor

Цитат: Korto Malteze  Јун 28, 2020, 22:22 поподнеUvek sam mrzeo nepravdu i zato me je srce bolelo sta su radili Hemofarmu...

A da ne pricam kako su nama otimali igrace, ucenjivanjem za igru za reprezentaciju! 

Oni misle da ne pamtimo

;)

Sektor

Јун 28, 2020, 23:17 поподне #34 Last Edit: Јун 28, 2020, 23:27 поподне by Sektor
I eto budala ...

Vidovdan, pusta video sa malom devojcicom koja peva dok je peci i dok je decana ... kako treba sve

Zatim koristi priliku da isturi u prvi plan popa koji sece/prelama kolac i peva mrzim zvezdu ofk u rad itd .. i napise dole pop izdominirao ..

Bilmez

Jednom pogadjajte ko je ..

Raymond

Имао сам барем 4 кандидата. Дебели педофил је био на првом месту. Јел ће овај смрад што погани мантију да буде кажњен некако? Јел прави свештеник заправо или још један секташки обред? Ако је и постојала нека граница коју нису пробили, честитам им, сад јесу.
Жељко Гаврић је лево крило.

Sektor

Doticni koji je dobio nickname od strane ludog Zeksa - Ostojina pudlica

bm

Косингас

Овај би могао попити озбиљну казну да га неко пријави за ово што је урадио. Свештеници су код нас за мноого мање грешке од ове добијали озбиљне казне.
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Pop Dragan

Јун 28, 2020, 23:34 поподне #39 Last Edit: Јун 28, 2020, 23:36 поподне by Pop Dragan
Strasno :pljas: