• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Бивши кошаркаши и тренери

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:09 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Korto Malteze

Procitao sam da je kosarkaski novinar RTS-a Marko Ljubomirovic na tviteru objavio da Stimara ipak ide u Kinu?

IlijaIka14

DeusDiem

Сеп 14, 2020, 15:31 поподне #1322 Last Edit: Сеп 14, 2020, 15:34 поподне by DeusDiem
Panter MVP Evroliginog Pre-Season turnira u Kaunasu...

Velika šteta što nije ostao i ovu sezonu kod nas...

https://youtu.be/Nr8_IAxhOu8

ant007

IlijaIka14

Panter 15 poena u pobedi na Venecijom za finale Superkupa

Edit:Ocigledno je uz Dilejnija najvaznija napadacka opcija

coadj

bili na arenu 4, 9p za sad. vode protiv himkija +9.
91:72, 107:69, 97:54

IlijaIka14

Marko035

Gledam ovo sada. Bili najbolji strelac Zenita u pobedi nad Himlijem, Panter cele pripreme skoro jedna od glavnih opcija u Armaniju prepunom Zvezda...Kakve smo mi bekove imali prosle sezone , covece. Velika smo odskocna daska vec sezonama, verujem da je zato Lojd ovde, iako je vec bio na radaru u Valensiji, ovde ce biti prva opcija.

coadj

odlican je bio bili, i rivers isto. ja sam drugo p. odgledao. djeluje mi da ce bit prva napadacka opcija.
nije odmah krenuo sa poenima, prvih par minuta bez lopte, a onda na sve nacine, iz driblinga duge dvojke, onda one njegove trojke kad se lopta prosto zarije u kos, neka polaganja visoko od table.
ma fenomenalan je bio, uzivanje ga gledat, on je i najzasluzniji za sticanje i odrzavanje prednosti zenita.
pengos nije igrao, a himki bez jovica i sveda.
91:72, 107:69, 97:54

IlijaIka14

Stefan Jovic pokidao ligamente zgloba, pauza do 2 meseca...

Brz oporavak!

Stanis

Aj pa nek je sa srećom

B92: Adam Sendler sprema novi film: Glumi Bobi Marjanović, a traže se i srpski glumci http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2020&mm=09&dd=21&nav_id=1735958

gradec1999

Цитат: IlijaIka14  Сеп 20, 2020, 23:25 поподнеStefan Jovic pokidao ligamente zgloba, pauza do 2 meseca...

Brz oporavak!

Koliko covek nema srece, pa to nije realno. Da nema problema sa povredama, igrao bi u CSKA, Realu ili slicnom klubu, bas steta...

zauvekdelija

Pa tek je valjda krenuo sa treninzima, kad pre se stigao povrediti. Baš ga tjera baksuzluk.
Na kraju,kako bi želeo da ostane upamćena godina u kojoj je Crvena Zvezda stigla do titule, i ti u njoj?

"Kao člana jedne posebne grupe ljudi koja je bila mnogo potcenjena prošle sezone, i koja je ostala nedorečena. I na kraju kao Miloša Ninkovića, čoveka koji je punog srca igrao za svoju Crvenu zvezdu. To je dovoljno".

MILOŠ NINKOVIĆ #33

jezda

Bili 26 poena, 5 asistencija, 2 skoka. Trojke 6/7.

adzo

Цитат: jezda  Сеп 23, 2020, 21:06 поподнеBili 26 poena, 5 asistencija, 2 skoka. Trojke 6/7.

Vecinu u poslednjoj cetvrtini kada se lomila utakmica. Zvuci poznato? :)
Navijati za Zvezdu je stvar kucnog vaspitanja

djura.net

Bas mi zao Jovica, da je samo malo vise srece imao sa povredama, lagano bi bio prvi plej neke NBA ekipe.
Brz oporavak ti zelim, Stefane!

Косингас

Риверс у изнад поменутој побједи Зенита одиграо 30 минута, уписао 10 поена..
Наше несуђено појачање Пангос још није дебитовао.

Недовић најбољи у шокантном поразу Панатинаикоса у грчком Суперкупу од Перистерија. 18 поена и 2 асистенције

Лесор дебитовао за Монако са 4 п, 7 ск и 4 ас за 17 мин у игри. Пораз и за њих на старту првенства Француске.

"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Nemanja01

Jbt ne znam je l mi više krivo zbog toga što nismo zadržali Berona ili Pantera. Samo da nas ne natrpaju, Bogu hvala pa će se igrati sjajna odbrana kod nas ove sezone

EmptyClip

Људи, има ли каквих информација о Трифи? Како је човек?
Цитат: zolla  Јул 06, 2015, 15:45 поподне
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Цитат: Ljuba 73  Дец 09, 2016, 13:14 поподне
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

IlijaIka14