• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Бивши кошаркаши и тренери

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:09 поподне

« претходна тема - следећа тема »

neverforgetbari

Bjelica 34/7/2/2 (8/10 za 3) u porazu raspalog Sakramenta od raspalog Orlanda. Fascinantno je da nije dobio sut za pobedu iako ih je trpao citavu utakmicu.

Nameless

Чаво

ATM 1903

Totalno nelogicno ako ga CedOli pusti. On im je medju najboljim. Nikad oni tako nece osvojiti nesto.
Moja ljubavi...

Косингас

Сани Аранитовић у другој лиги Француске.
Пропао лик добро, упропастиле су га повреде..
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Влада

Nisu toliko povrede koliko to sto je prelaskom u seniore izgubio svoje najjace oruzje(za vreme juniorskih dana) a to su fizikalije..
Zvezda je život , sve drugo su sitnice.

Косингас

Доживио је двије повреде кољена, то га је добро успорило у развоју.

Иначе ништа од преласка Јаке у Виртус, не пушта га ЦедОли.
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

borca

Цитат: Косингас  Јан 16, 2020, 16:01 поподнеДоживио је двије повреде кољена, то га је добро успорило у развоју.

Иначе ништа од преласка Јаке у Виртус, не пушта га ЦедОли.

Pa Tedeskom bi to bio "super" potez da se priblizi domacim navijacima u Ljubljani posle poslovno-tehnicke saradnje sa Olimpijom, prodas najboljeg domaceg igraca u timu.

On ima izlaz iz ugovora ako ga zeli neko iz EL i tu bi mogli da se vade ako bi neki evroligas dao tu definisanu cifru i jos Jaka zeleo da ode jbg. visa sila i njegova zelja da igra EL.
Ovako da ga prodas timu iz EK za cenu koju dogovoris (posto nema izlaz za EK) i odmah pada u vodu "zvaka" kako zelis sto vise Slovenaca u timu (to im je bila glavna prica od letos i prve konferencije za medije posle ozvanicenja saradnje).

Nameless

Nameless

Друлић

Gudura na prethodnih 17 utakmica( 9 u januaru) ušao u igru na dve utakmice, ukupno za 5 minuta bez poena.

Na početku kada je dobijao šansu i lepu minutažu izgledao mi je kao 1/1 evroligaški igrač na terenu, odudarao mi je od Nba košarke, barem je takav moj utisak bio.
Terziću odlazi, uprava napolje! 24.10.2019.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 16:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Новајлија

Цитат: Друлић  Јан 21, 2020, 08:34 пре поднеGudura na prethodnih 17 utakmica( 9 u januaru) ušao u igru na dve utakmice, ukupno za 5 minuta bez poena.

мени у глави да је он пребачен у Д-лигу, развојни тим Мемфис Хастл ... па га "на кашичицу" позовају у Гризлијсе

IlijaIka14

Mislim da Gudura još nije zreo za NBA i da je prebrzo otišao

Nameless

Јан 23, 2020, 12:18 поподне #54 Last Edit: Јан 23, 2020, 17:36 поподне by Nameless

Цитат: undefinedKošarkaši Memfis Grizlisa poraženi su od Boston Seltiksa u gostima sa 119:95

Srpski reprezentativac Marko Gudurić odigrao je 11 minuta i postigao samo 2 poena, uz 2 skoka

Marko035

Listam nesto po YT i naletim na ovo...Ja ne mogu. :D

Nameless

Јан 29, 2020, 00:49 пре подне #56 Last Edit: Јан 29, 2020, 08:47 пре подне by Nameless

Косјерац

baloteli1986

Jel tacno da je drugi put Danga odjavio grobare?

sindje

Јан 29, 2020, 21:29 поподне #59 Last Edit: Јан 29, 2020, 21:50 поподне by sindje
https://twitter.com/velja091/status/1222522990853795840?s=09

Jos jedna bomba na TW, kaze lik:" Koji su cigani ovi Grobari, sutra bi Nebojsu Covica zvali da dodje kod njih ako bi ovaj otisao iz Zvezde!"

😂😂😂