• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Мајку ти, све лудо!

Започео Косјерац, Дец 25, 2019, 20:09 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Косјерац

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Vatrogasac

Горанац

Robbie Fowler

Zagrcnuo sam se... Što kaže komentar ispod, kako uzdahne kad kaže:"A ona je iskusna..." ;D  ;D  ;D
Ко Звезду мрзи добије курац брзи!
Svi u inbox saljite!!!!!

Друлић

Дец 31, 2019, 03:14 пре подне #5 Last Edit: Дец 31, 2019, 03:31 пре подне by Друлић

Nova tema na prvoj strani, mora imati barem jedan klip, iz nekada nam omiljenog zabavnog programa.

Ali kad sam video pre neki dan Ludovana na 02 televiziji,u udarnom terminu vodi neku političku emisiju... Ko bi rekao, ja sam mislio da će Anđusara biti na njegovom mestu.  :)
Terziću odlazi, uprava napolje! 24.10.2019.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 16:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Vlada 89

Био би и Анђусара,али се мало преиграо,јбг
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Nameless

Vatrogasac

Kako mlataraju puskom na sve strane dobro neko nekog nije osolio

Nameless

Vatrogasac

Emisija "Ja tebi serdare ti meni vojvodo"
Tok emisija "Ti sve znas aje reci.Ne ti bolje znas ajde ti reci.Ne ti si bolji sa ovim pa reci ti"

Друлић

Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Bela

No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.

Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Baneu

🔴 ⚪

Pizon

:pop:

Шта је ово дан те јебо...

Fidel@

Друлић

Freakshow.
Ovo su prirodni talenti. Svaki (ili svako) kao nacrtan za neku epizodu X files-a.

Korto Malteze

U sta se oblikuju ljudi...meni to odavno nije smesno...

Samo ti

Koji me djavo terao i da otvaram, pokvarih sebi dan :D
ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!

Hammon

"Ммммооода. Што'б оно рек'о судија Квон, фффешн. Знаш кад би' ја дао моју јамболију, ееееееее..."

Докони мозак ђавоље игралиште.