• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Гардероба и обућа

Започео Шапчанин, Дец 28, 2019, 12:56 поподне

« претходна тема - следећа тема »

uros19

Јел био неко у галерији у оном Пик енд Клопенбруг ил шта је већ друга реч хаха. Јел су добро опремљени

georgius32

Цитат: uros19  Нов 26, 2021, 21:45 поподнеЈел био неко у галерији у оном Пик енд Клопенбруг ил шта је већ друга реч хаха. Јел су добро опремљени
Bio sam pre sat vremena.
Ne znam sta konkretno gledas, ogroman je i ima dosta brendova, ali cene su napucane samo tako.

uros19

Цитат: georgius32  Нов 26, 2021, 22:26 поподнеBio sam pre sat vremena.
Ne znam sta konkretno gledas, ogroman je i ima dosta brendova, ali cene su napucane samo tako.
Гледам неке дуксеве преко главе, а знам да они имају доста марки баш.

Nemanja01

Evo sad otišao u Galeriju čisto da nabacim neke bodove na Lojaliti program.
TC pun, svako bar 5 kesa. I to ne Zare, Berške i tako to. Ljudi kupuju po Hugo Bosu, XYZ, Piku i tako tim radnjama.
Posle toga stvarno čovek može da se zapita, odakle silne pare ljudima za to.
Uzeo od ove jedne da skeniram račune, ono 200k na njima.

Kendrick Lamar

Kakva je galerija overall sto se tice izbora odece i obuce?

Nemanja01

Цитат: Kendrick Lamar  Нов 26, 2021, 22:38 поподнеKakva je galerija overall sto se tice izbora odece i obuce?
Ja lično samo u nju idem otkad se otvorila, velika, retko ima gužve, najviše prodavnica, nema šta nema. Od sportskih marki mislim da ima sve moguće, za obuću bukvalno sve radnje koje ima, ne znam ni gde će da nađu ostatak prodavnica da se popuni do kraja. Još mi interesantno da se bavim ovim bodovima i nagradama.

georgius32

I ja sam poceo da je biram jer je manja guzva, a i radnje su dosta vece.
Svaki put kad bih negde nesto zapazio, tamo je imala velicina.
Tako sam i veceras otisao da uzmem jaknu...

kiki

Цитат: Nemanja01  Нов 26, 2021, 22:38 поподнеLjudi kupuju po Hugo Bosu, XYZ, Piku i tako tim radnjama.
Kao da ne znaš u blizini čega se taj tržni centar nalazi i ko tamo živi.

Nemanja01

Jeste, svi su iz okoline TC-a pohitali za ovo američko sranje da kupuju. Ko da ne mogu sebi svaki dan da to priušte, pa su večeras navalili.

Ali da ne idemo od teme, Galerija odličan izbor po meni.

Слуцки

Цитат: uros19  Нов 26, 2021, 21:45 поподнеЈел био неко у галерији у оном Пик енд Клопенбруг ил шта је већ друга реч хаха. Јел су добро опремљени

Турска роба (оригинал) цене предуване, не вреди толико. Одеш у Истанбул, има конкретно аутлет тржни центар на азијској страни и нађеш све исте ствари у официјелним продавницама по нормалним ценама. Пре тога платиш хотел са 4 звездице доручак, вечера, разгледаш град, упознаш се са културом.

Резултат је као што сам написао више пара у новчанику и веће животно богатство јер си упознао културу и видео нови град. Један дан шопинг 3 дана разгледање, следећи пут исто само други део града и за једно 4,5 пута научиш много о Истанбулу. Ето.

Цитат: Nemanja01  Нов 26, 2021, 22:38 поподнеEvo sad otišao u Galeriju čisto da nabacim neke bodove na Lojaliti program.
TC pun, svako bar 5 kesa. I to ne Zare, Berške i tako to. Ljudi kupuju po Hugo Bosu, XYZ, Piku i tako tim radnjama.

Имаш пуно оних који имају и пуно оних који немају, нема средине. То ти је капитализам. Мене не чуди уопште ништа у вези трошења новца овде.
Београдска деца су тамо где је Звезда.

Постани члан клуба, БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ!

uros19

Цитат: Слуцки  Нов 26, 2021, 23:25 поподнеТурска роба (оригинал) цене предуване, не вреди толико. Одеш у Истанбул, има конкретно аутлет тржни центар на азијској страни и нађеш све исте ствари у официјелним продавницама по нормалним ценама. Пре тога платиш хотел са 4 звездице доручак, вечера, разгледаш град, упознаш се са културом.

Резултат је као што сам написао више пара у новчанику и веће животно богатство јер си упознао културу и видео нови град. Један дан шопинг 3 дана разгледање, следећи пут исто само други део града и за једно 4,5 пута научиш много о Истанбулу. Ето.

Имаш пуно оних који имају и пуно оних који немају, нема средине. То ти је капитализам. Мене не чуди уопште ништа у вези трошења новца овде.
Чуо сам за Турску то, планирам и посетити око нг али не због шопинга . Не чуде ме цене, код нас је све прескупо