• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у АБА лиги 2019/2020

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:10 поподне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

Smoke on the water

Cedevita još jednom pobeđuje na mišiće. Imaju mnogo bolji skor nego što to igrom zaslužuju ovo im je 3-4 meč gde dobijaju na sličan način. Igokeu i Megu posle dva produzetka i još nekoliko mečeva na jednu loptu

џонињо

Banesto

Ako nastave sa ovakvom igrom, realnije je da FMP udje u top4 od njih

MilosChe

Na našu žalost, kakva god da su ekipa, dobili su nas kao domaćini. Do sada su u ABA ligi više pokazali nego mi, vreme je da to preokrenemo.

џонињо

Imali smo dva ozbiljna kiksa do sad, i generalno lošije igramo aba ligu u odnosu na prethodne sezone, ali ako ćemo realno, Budućnost i Cedoli su odigrali rekreativno eurocup. Nisu uspjeli da prodju grupu, što je po mom mišljenju sramota. Oni sad samo imaju aba ligu, dok se mi koljemo i u EL sa svima, borimo se za top 8, a očekuje se da pobjedjujemo sve u aba ligi.
To je prosto neuporedivo...
Vidili smo futuru prošle sezone kako je prošla sa značajno jačim rosterom. 3 mjesto u aba ligi, a u EL 6 pobjeda.
  Bio bih i više nego zadovoljan da ostanemo konkurentni do samog kraja kad je borba za top 8 u pitanju, a u aba ligi samo da udjemo u PO, pa makar i sa 4.mjesta.

Petkovic Miroslav

Bice sada nezgodno do kraja. Mornar i mi po svemu sudeci smo izjednaceni, Primorska se sigurno nece sama skloniti, tu je i fmp..

Nemanja01

Цитат: jagodina navija za zvezdu  Дец 30, 2019, 13:51 поподнеBice sada nezgodno do kraja. Mornar i mi po svemu sudeci smo izjednaceni, Primorska se sigurno nece sama skloniti, tu je i fmp..
Zašto je to bitno?

Petkovic Miroslav

Nemanja01

Цитат: jagodina navija za zvezdu  Дец 30, 2019, 14:00 поподнеNe razumem pitanje.
Ni ja ne razumem zašto je bitna pozicija u ovoj smrdljivoj ligi u kojoj ne može da ti se pošalje garancija za bezbednost od subote uveče. Koga boli uvo kako ćeš se kotirati u ovoj mafijaškoj ligi?

Petkovic Miroslav

Mafijaska je bila od samog osnivanja i uvek je bilo ovakvih i slicnih stvari. Meni je apsolutno bitno da moj klub zauzme 1. Mesto i da sledece godine godine ponovo gledam barsu, real, oly, pao umesto EC ekipa. Uostalom, zato smo se i borili svih ovih godina.

Nemanja01

Цитат: jagodina navija za zvezdu  Дец 30, 2019, 14:09 поподнеMafijaska je bila od samog osnivanja i uvek je bilo ovakvih i slicnih stvari. Meni je apsolutno bitno da moj klub zauzme 1. Mesto i da sledece godine godine ponovo gledam barsu, real, oly, pao umesto EC ekipa. Uostalom, zato smo se i borili svih ovih godina.
Ja bih pre gledao FIBA ligu šampiona nego prelazio preko svega jer smo se borili za to svih ovih godina. Tu nam se ne poklapaju mišljenja, ali to je okej. Pozdrav :)

stefke

Цитат: jagodina navija za zvezdu  Дец 30, 2019, 14:09 поподнеMafijaska je bila od samog osnivanja i uvek je bilo ovakvih i slicnih stvari. Meni je apsolutno bitno da moj klub zauzme 1. Mesto i da sledece godine godine ponovo gledam barsu, real, oly, pao umesto EC ekipa. Uostalom, zato smo se i borili svih ovih godina.

Sampion ABA nema zagarantovano mesto u EL
"Jedino što mogu da kažem jeste da svaki put kada obučem taj dres nosim ga ponosno, igram maksimalno, jako." - Demarkus Nelson.

drago

Citizen

Цитат: drago  Дец 30, 2019, 15:36 поподнеDa li postoji šansa da dobijemo A licencu?

S obzirom na trenutnu situaciju u državi pre će Partizan dobiti nego mi

drago

Цитат: Citizen  Дец 30, 2019, 15:37 поподнеS obzirom na trenutnu situaciju u državi pre će Partizan dobiti nego mi

Ne verujem u to, posebno što su ove godine ispušili za Evroligu.

la vita e bella

Ko zna, sve je moguće, onda definitivno moramo da napravimo neki rezultat u ovogodišnjoj El.
Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim i mrze nas zato sto uvek smo s' njim al' sever i dalje odjekuje tom navijackom pesmom najboljom RACUNAJTE NA NAS

Citizen

Цитат: drago  Дец 30, 2019, 15:40 поподнеNe verujem u to, posebno što su ove godine ispušili za Evroligu.

Mnogo je bilo 2 kluba iz Srbije u 18, ali za jedan ima mesta

Trenutno su mi oni bliži dobijanju A licence nego mi

Robbie Fowler

Na osnovu čega to misliš? Lično mislim da nijedan naš klub nije ni blizu dobijanja licence ali ne zanima kako zaključuješ da su oni bliži?
Ко Звезду мрзи добије курац брзи!
Svi u inbox saljite!!!!!

rajko.c

Po čemu je bliži klub koji već godinama ne igra to takmičenje nego mi?
На Форуму од 2008.