• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у АБА лиги 2019/2020

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:10 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Petkovic Miroslav

baloteli1986

Ajde sto Ostoja pise da treba da im se pripise titula u aba ligi i sta treba da se radi,nego je poceo i za Evrokup da postavlja uslove i da govori sta treba da se radi "Moze fajnal ejt ali u Beogradu"...Jel jasno Djordi? Bice mozda i on na tom fajnal ejtu ako mu njegov vrhovni vodja dozvoli i kaze mu Ostoja idi na kosarku

Saša LOST

Апр 10, 2020, 06:17 пре подне #1222 Last Edit: Апр 10, 2020, 06:50 пре подне by Saša LOST
Ostoja iliti "Pošumljeni", je jako skroman HomoSapiens, on tako "pošten i fin", uostalom kao i 99% crno sivih Pacova, i to onih kanalizacijskih, dlakavih (pošumljenih)... On samo traži ABA i Evro Kup... (suviše je skroman...)... Ma treba da traži sve "ćupove", i to ne samo iz Košarke (NBA-obavezno), već iz svih sportova! Tenis: sva 4. Grend Slema. Fudbal: Ligu Šampiona i sve Titule iz Lige "petica"... Može i poneka Medalja iz Ritmičke Gimnastike i Umetničkog Klizanja... može neki "ćup" i iz Boćanja, što da ne... itd... AKO I OVO ŠTO RADE OVI KANALIZACIJSKI PACOVI I NJIHOVA MEDIJSKA KAMARILA, U OVA VREMENA ZLA... NE RASVESTI I PROBUDI SVE ZVEZDAŠE, POGOTOVU ONE TAKOZVANE REALNE ZVEZDAŠE... ONDA TREBA DA SE SVI POGLEDAMO U OGLEDALO, I DA SE ZAPITAMO ŠTA SE TO ZAPRAVO DEŠAVA U NAŠIM GLAVAMA... Itd... P.S. Jedna preporuka u vezi ovoga što palamude pacovi, a pogotovu takozvane sportske strane... Poslušajte pažljivo Bajaginu pesmu, pesma se zove kratko ali jasno: OTROV !!!

Romaj

Vucko1985

Na sajtu ABA lige ima glasanje za idealan tim. Moja petorka:

PG: Wilijams
SG: Rakocevic
SF: Gurovic
PF: Miler
C: Marjanovic

Steta sto nemam mesta da uglavim Bjelicu, ali eto neka on bude najbolji sesti covek.

Petkovic Miroslav

Апр 12, 2020, 20:03 поподне #1225 Last Edit: Апр 12, 2020, 20:05 поподне by jagodina navija za zvezdu
1. Pavkovic
2. Rakocevic
3. Gurovic
4. Macvan
5. Pekovic/Bobi

Igraci koji su malo duze od 1 sezone igrali ABA ligu, kosarkaski su ostavili veoma jak utisak na mene.

kanarevobrdo

Misli se na ideaalne timove svake ekipe zasebno😁 Jos ja razmisljam kako Miljan Pavkovic u Zvezdi🤦🏻‍♂️

Jenkins

Колико фали јебена кошарка, иако је већина овде, па и ја, писала да једва чека да се заврши сезона, до курца, сад друга прича... Што се каже никад не знаш колико ти нешто значи док то не изгубиш  :D Сад бисмо се борили за титулу вероватно... На данашњи дан пре годину дана је одиграна прва утакмица финала против Будућности... Штета за све ово, а баскетица опасно недостаје и тај осећај у ваздуху кад се игра плеј оф...

Biancorosso

Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!
http://www.youtube.com/c/biancorosso013

Green

Цитат: Biancorosso  Апр 14, 2020, 15:34 поподнеhttps://mozzartsport.com/ostali-sportovi/vesti/bez-publike-u-halama-i-na-stadionima-u-srbiji-do-kraja-sezone/355592

Odlična vest za nas ukoliko se nastavi sezona. Partizan skroz, a Budućnost u velikoj meri gubi prednost domaćeg terena ukoliko se sezona nastavi i odigra plejof format.

Ja iskreno ne verujem da će se aba liga nastaviti, ali svakako da je ovo olakšavujuća okolnost ukoliko se bude igralo...

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Green  Апр 14, 2020, 16:53 поподнеOdlična vest za nas ukoliko se nastavi sezona. Partizan skroz, a Budućnost u velikoj meri gubi prednost domaćeg terena ukoliko se sezona nastavi i odigra plejof format.

Ja iskreno ne verujem da će se aba liga nastaviti, ali svakako da je ovo olakšavujuća okolnost ukoliko se bude igralo...
Mene više brine to što verovatno nema publike do kraja godine u hali.To otvara mnoga druga pitanja.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Друлић

Upravo tako, gubiš ubedljivo najveći izvor prihoda.
Terziću odlazi, uprava napolje! 24.10.2019.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 16:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Gidzi

Tacno, ali to znaci da ce igraci biti drasticno manje placeni, jer kosraka nije fudbal. U kosarci su tv prava smesan izvor prihoda.

ДЕЛИЈЕ

Апр 14, 2020, 17:44 поподне #1233 Last Edit: Апр 14, 2020, 17:50 поподне by ДЕЛИЈЕ
Цитат: Gidzi  Апр 14, 2020, 17:38 поподнеTacno, ali to znaci da ce igraci biti drasticno manje placeni, jer kosraka nije fudbal. U kosarci su tv prava smesan izvor prihoda.
Po rečima predsednika Čovića na intervjuu za RSB mi smo od prodaje sezonskih i paketa za EL prihodovali oko 1,1 milion evra.
Rekao je Čović tačnu cifru u intervjuu,ali siguran sam da je oko 1,1 milion bio prihod kluba.
Šta će biti naredne sezone Bog zna,ali ovo ne može nikako da raduje.
A pitanje je kada će se publika vratiti na tribine.

Gidzi

Kako ste ce biti. Prvo, nadajmo se da ce virus biti koliko toliko pod kontrolom. Drugo, deluje izvesno da ce barem do kraja godine da se igra bez publike. Trece, budzeti ce svakako biti manji, ali to ce biti kod svih klubova, a ne samo kod nas.

veljasinn

Mislim da je jasno da ce sledece sezone samo srpski evroligas imati pristojan budzet, i zato je izuzetno vazno da uprava i predsednik Covic dobiju bitku van parketa ako do ABA plej-ofa ne dodje.

00 Деки

Цитат: undefinedTrece, budzeti ce svakako biti manji, ali to ce biti kod svih klubova, a ne samo kod nas.

Ми зависимо од државе и карата.
Карата нема, а колко ће држава моћи да се испрси, питање је.

Nemanja01

Цитат: 00 Деки  Апр 14, 2020, 18:44 поподнеМи зависимо од државе и карата.
Карата нема, а колко ће држава моћи да се испрси, питање је.
Pa od karata ništa više nije ni moglo skoro da se zaradi, Evroliga skoro gotova, ABA smešne cene i bezveze poseta, o KLS-u da ne pričamo.
Za državu ne mislim da će biti manje nego inače.

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Nemanja01  Апр 14, 2020, 18:47 поподнеPa od karata ništa više nije ni moglo skoro da se zaradi, Evroliga skoro gotova, ABA smešne cene i bezveze poseta, o KLS-u da ne pričamo.
Za državu ne mislim da će biti manje nego inače.
Pričamo o narednoj sezoni,ne o ovoj.

somebody75

Evo sada i Sakota kaze da ni on ni Covic ne veruju da ce se ova sezona nastaviti..Najveci problem je saobracaj a i ako se nastavi on smatra da to nece biti uopste regularno kao sto je bilo do prekida..