• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

АБА лига, 4. коло: Црвена звезда - Цедевита Олимпија

Започео северна страна, Окт 15, 2021, 22:19 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Најбољи против Цибоне:

Ивановић
40 (11.4%)
Волтерс
2 (0.6%)
Ускоковић
1 (0.3%)
Добрић
1 (0.3%)
Холинс
35 (10%)
Давидовац
0 (0%)
Калинић
78 (22.2%)
Лазаревић
1 (0.3%)
Симоновић
2 (0.6%)
Кузмић
173 (49.3%)
Митровић
18 (5.1%)

Укупно гласова: 351

redwish

Samo jos nesto, ova poseta sa prve tri ABA utakmice kuci je skroz korektna. Moze to mnogo bolje, ali kad bismo ovako nastavili cele sezone, ja bih bio prezadovoljan. Svi u hali prate utakmicu, zvizdi se kad treba, navija kad treba, svaki igrac dobija aplauz i podrsku nezavisno od toga sta je uradio na terenu do tada.

Svaka cast svima, samo da nastavimo ovako!

micicdzokersklupe

Цитат: Ajmoajde  јуче у 01:42A celavi sudija sta radi...

Невјероватно да Холинсу није судио намјерну на прву одлуку, још гледају снимак и остају при томе. Касније мање очигледну њима суде. Браво за ћелавог и комплет тројку :).

NNLice

Цитат: micicdzokersklupe  јуче у 13:25Невјероватно да Холинсу није судио намјерну на прву одлуку, још гледају снимак и остају при томе. Касније мање очигледну њима суде. Браво за ћелавог и комплет тројку :).
И тај фаул је био превише. Ишао на лопту, једва да га такао. Исто мислим да и њихова намерна није требала да се свира.

Шоне

Браво за момке и Дејана, нисам се плашио за победу ни на -16, али заиста.
Багујемо у нападу, некада нема коша по 4-5 мин, али онда када крене, газимо.
Суђење јако лоше и на нашу штету, не смем ни да помислим како ће бити против партизана.
Биће изгледа опет да морамо бити бољи 15 разлике да би добили.
Следећа је Алба, добијамо, момци газе

Марко ЦЗБГ

Pozdrav svima. Samo želim da se zahvalim Radonji i momcima što u meni bude onaj osećaj pripadnosti koji sam imao pre nekoliko godina. Jedva čekam novu utakmicu, uživanje je gledati način na koji ovi momci igraju a posebno je uživanje gledati rezultate koje ostvaruju.

Mislim da nam ne trebaju pojačanja u rosteru jer svaka izmena može da poremeti ovu izuzetnu hemiju koja postoji u ovoj ekipi, siguran sam da će tim biti mnogo jači kada se ova trojica oporave.

delboj

Loša prva i odlična četvrta četvrtina. Između toga vrlo gusto. Kuzmić je u velikoj formi. Ivanovića baš i nije najbolje išlo, ali izvukao je važne poene.

Ajmoajde

Цитат: redwish  јуче у 13:21Samo jos nesto, ova poseta sa prve tri ABA utakmice kuci je skroz korektna. Moze to mnogo bolje, ali kad bismo ovako nastavili cele sezone, ja bih bio prezadovoljan. Svi u hali prate utakmicu, zvizdi se kad treba, navija kad treba, svaki igrac dobija aplauz i podrsku nezavisno od toga sta je uradio na terenu do tada.

Svaka cast svima, samo da nastavimo ovako!

Jedina zamerka kad se promasi neki zicer ili otvorena trojka svi u glas kazu 'ijao' i to dodatno utiče na njih samo malo bolje mora kad se promasi.

Vlajkoman

Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!