• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Историја КК Црвена звезда

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:17 поподне

« претходна тема - следећа тема »

m_p

:pop:
I tog čuvenog 2. aprila 1974. nacionalna televizija je imala neki važniji sadržaj za emitovanje, pa je mogao samo da se prati radio prenos.

Bela

No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.

Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

No. 8

Шапчанин

северна страна

Romaj

rille83

Juce nesto razmisljam o istoriji sdcz, nsjvise o kk i fk, pa sam pokusavao da se setim postoji ki neko od poznatih licnosti da je jos uvek ziv a seca se vremena kada je nastala nasa Zvezda.
Naravno jedini koji mi je pao na pamet a bas zbog njega i pise na temi o KK inace me zanima i FK je cika Vlasta. Nadam se da nisam pogresio jer nikad ne mogu da upamtim celo ime i prezime, znate o kome govorim.

Pa nista, razmisljao sam o tome da ne trebamo gubiti vreme i takve ljude koji su jos uvek mesju nama treba intervjuisati i pitati ih sve sto nam nije jasno i sto nema zabelezeno, da nam ispricaju sve sto znaju. Jer mozda sutra kad ih ne bude bilo nesto bi verovatno da ih pitamo a necemo imati tu sansu.
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!

Romaj

Vlastimir Vlasta Velisavljević. Imao je 19 godina kada je rođena Crvena zvezda. Upravo je u podne na Zvezda TV išla repriza razgovora s njim, između ostalog i na tu temu. Maltene jedini živi svedok tih vremena. Ako imaš mogućnost premotavanja pogledaj, ili nađi na YouTube.

Lično, veoma bih voleo da upoznam tog čoveka.

Косјерац

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

mostarac

2.April 1974 u Udinama prvi trofej naše košarke, KK Crvena zvezda osvojila kup kupova pobedivši češku Spartak Zbrojovku 86:75.

ljubisa rajkovic

Цитат: mostarac  Апр 02, 2020, 18:10 поподне2.April 1974 u Udinama prvi trofej naše košarke, KK Crvena zvezda osvojila kup kupova pobedivši češku Spartak Zbrojovku 86:75.

Dok smo mi osvajali domaca takmicenja i harali evropom neki nisu znali sta je to pehar...

EmptyClip

битно да си се ти тих неких одма сетио
Цитат: zolla  Јул 06, 2015, 15:45 поподне
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Цитат: Ljuba 73  Дец 09, 2016, 13:14 поподне
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

Stanis

Teško da ih se neće sećati kada ih viđa 14 puta dnevno po svim portalima

Шапчанин

Зато баш и не морају да искачу уписи о њима на свакој теми на овом форуму.

Шапчанин

Шапчанин