• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Односи медија и Црвене звезде

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:17 поподне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

lil-san

Miloš Jovanović u podkastu Šesta lična izjavio da je imao informacije da smo razgovarali sa Ćavijem Paskvalom. Kaže da pregovori nisu zapeli zbog novca.

On mi ne deluje kao neko ko ganja ekskluzivne informacije.

MilosChe

Ne znam da li sam pogodio temu, hoce li biti striming konferencije i gde? Youtube?

LucasCP3

,,Ако будем имао среће да остварим барем неке од својих идеја, то ће бити доброчинство за цело човечанство. Ако се те моје наде испуне, најслађа мисао биће ми та да je то дело једног Србина." - Никола Тесла у време посете Београду 1892. године

la vita e bella

Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim i mrze nas zato sto uvek smo s' njim al' sever i dalje odjekuje tom navijackom pesmom najboljom RACUNAJTE NA NAS

Citizen

MilosChe

ant007

Eno na mozzartu odvratan intervju sa još odvratnijim čovekom (Vujoševićem). Koliko taj čovek laže i menja izjave kako mu dune pa to je strašno. Obraza bez. Ne može da ne provuče mržnju prema nama pa sve i da ga niko ni ne pita ništa vezano za nas.
Koliko ih samo boli ova naša istorijska pobeda od sinoć, a nadam se da će ih boleti još mnogo, mnogo godina. Sad mi je još žalije što ne čistimo ovu ABA ligu kako bi trebalo, ali ajde valjda će na kraju stvari doći na svoje mesto pa ih naše osvajanje bude bolelo još više.

Подршка севера

Oglasila se krmaca debela ,u svom stilu pokusavajuci da trazi suparnika za svadju i da ga uvuce u svoj brlog gde se najbolje snalazi.Poslat je na smetliste istorije,i sad moze samo da grokce.Najveci licemer ...kad god je neki igrac trazio svoje neisplacene pare on ga je prozivao,sad kad on trazi sad je to uredu ,prozivao bivse igrace sto lupaju bat-ove ,sad kad on to radi to je u redu.Proziva sns limara sto suruje sa vlastima,a on prvi otisao na miting vladajuce stranke da pruzi podrsku.Hvalio tim Zvezde kad je pobedjivao taj isti tim sa juniorima sa 40 razlike,a cim su se timovi izjednacuili po snazi dobijao po nosu i kukao na sva usta.Bilo mu lepo sve u drzavi dok je finala za titulu igrao sa hemofarmom i fmp-om,i u toj "ravnopravnoj" borbi uzimao titule,dok mu je veciti rival unisten od strane drzave koja je instalirala svoje piune i uz precutno odobravanje dozvolila da uniste klub...gde je tada bio da digne svoj glas i kaze ,pa nije to u redu,da neko igra sa juniorima i odnose mu koseve a neko igra EL,i drzi monopol ....tada je bilo lepo mamu ti jebem u picku....Lako je bilo raditi ovde sta si hteo,dok su najvecem rivalu bile vezane ruke i skoro ugasen klub od strane drzave,dok su ti isti vlastodrsci zavlacili rukave na tvojim utakmicama i ushiceno aplaudirali.....O uspesima doticnog van drzave izlisno je pricati i trositi tastaturu...navijaci CSKA dobro znaju ko je bio najgori trener u istoriji sa jednim od najacih timova....Najbolje se snalazio u domacem brlogu i to onda kad je protivnik vezan,a kad se protivnik odvezao napokon udavljen je u ustom tom brlogu i poslat na smetiste istorije.Najvece zlo koje je kosarka izmislila na ovim prostorima.

maxpayne

Ne znam da li je iko primjetio, ali dva novogodisnja intervjua sa svinjom debelom i limarom u oba bez ikakve suptilnosti napad na KK Crvena Zvezda. Gdje je takav intervju sa Covicem, Cabarkapom..

Celtic

Svinja je rekla da je TrinkiVinki običan dupeuvlakač zbog onog komentara da je AV sportaš. Pošto Mondo to nije preneo sad se Svinja odrekla intervjua, eno prenosi Danas.

ДЕЛИЈЕ

Niko sem RSB-a nije napisao da je meč Crvena zvezda-Bajern najgledaniji meč 17.kola u EL.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

aleksandarasr

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Јан 04, 2020, 15:26 поподнеNiko sem RSB-a nije napisao da je meč Crvena zvezda-Bajern najgledaniji meč 17.kola u EL.

Ma koga to zanima... Bitno je da se pise o Lovernju, da se (ne znam samo cime je to zasluzio) objavljuje veliki intervju sa svinjosevicem kome naravno jos uvek ne izlazimo iz usta, da se po ko zna koji put objavljuje intervju sa limarom(danas prva vest na smecu kladionicarkom), gde limar kaze da su zreli za Evroligu...Nije bitno sta je sad, vec ono sto su oni smislili u svojim bolesnim glavama...

noleRS

Ako, ako...
Koliko vec u februaru bice novi rekord EL sto se tice posjete ove sezone.

rakivan

A tek histerija juce po svim portalima. Buducnost dve pobede u istom danu. Dobicete i jedni i drugi i treci ono sto zasluzujete ako ne u istom dana onda bar u istoj nedelji.

Sredinger

Ne mogu da izdrzim a da ne napisem da je b92 posle pobede groblja nad virtusom izbacio CAK 7 VESTI o utakmici.

Znao sam da su obojeni ali toliko!?

SymphonyX

Цитат: Sredinger  Јан 09, 2020, 00:00 пре поднеNe mogu da izdrzim a da ne napisem da je b92 posle pobede groblja nad virtusom izbacio CAK 7 VESTI o utakmici.

Znao sam da su obojeni ali toliko!?

Samo 7? Za gtr92 je to ništa, umeju oni i bolje. Onaj drljavi kladioničarski sajt već danima izbacuje intervjue sa nekim iz njihovog kluba, makar 1 dnevno. I posle smo mi državni klub a 90% medija pod kontrolom države pišu samo o partizanu.

Sundance_Kid

Ne vidim sta je problem, i posle nase pobede nad Bajernom je bila vest o utakmici, o doceku Radonje, izjave Sakote, Radonje, Lucica, Stimca itd.

Bezveze sto ste preuzeli tu njihovu naviku da brojite vesti, merite da li vise hvale nas ili njih itd. Koga boli kurac za to?
...onda sam uzeo Koromana, Milijasa i Lazetica i rekao sta je ovo, jesu ovo treninzi za srcane bolesnike ili sta je to...

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Sundance_Kid  Јан 09, 2020, 00:22 пре поднеNe vidim sta je problem, i posle nase pobede nad Bajernom je bila vest o utakmici, o doceku Radonje, izjave Sakote, Radonje, Lucica, Stimca itd.

Bezveze sto ste preuzeli tu njihovu naviku da brojite vesti, merite da li vise hvale nas ili njih itd. Koga boli kurac za to?
Niko od medija nije napisao da je meč utakmica Zvezda-Bajern najgledaniji meč kola u EL.A nije to jedini put ove sezone da je naš meč bio najgledaniji u EL,a da nije napisano ništa o tome,dok se ovi veličaju za ovu posetu od večeras.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Sundance_Kid

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Јан 09, 2020, 00:26 пре поднеNiko od medija nije napisao da je meč utakmica Zvezda-Bajern najgledaniji meč kola u EL.A nije to jedini put ove sezone da je naš meč bio najgledaniji u EL,a da nije napisano ništa o tome,dok se ovi veličaju za ovu posetu od večeras.

Pa ipak vecu tezinu ima puna Arena u EC. Njima je sad lozenje kao nama ono sa Budivelnikom i Uniksom a i mi smo tad zajedno sa medijima stvorili sliku da je to najbitnije takmicenje koje postoji u kosarci. Sve je to negde shvatljivo.
...onda sam uzeo Koromana, Milijasa i Lazetica i rekao sta je ovo, jesu ovo treninzi za srcane bolesnike ili sta je to...