• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Односи медија и Црвене звезде

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:17 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Мarkoman

Sredinger

Pre neki dan sam pisao... Posle pobede ovih u evrokupu 7 vesti na b92.

Posle nase pobede u evroligi nad Asvelom, citave 2 vesti.

milos83bar

Цитат: Sredinger  Јан 11, 2020, 00:08 пре поднеPre neki dan sam pisao... Posle pobede ovih u evrokupu 7 vesti na b92.

Posle nase pobede u evroligi nad Asvelom, citave 2 vesti.
.

Do samog pocetka meca nijedna jedina vijest o utakmici kao da se igra za 15 dana. Posle utakmice po jedna dvije objave, a pojedine ovoga tipa kako objasnjavaju da je groblje i dalje ima vise pobjeda u EL od nas. Vo imje oca i sina...

http://www.zurnal.rs/kosarka/evroliga/91307/zvezda-prestigla-partizan-po-broju-gostujucih-pobeda-u-evroligi

Herold

Sta kazu nasi "objektivni" mediji jel jaramaz napravio trokorak? Ah da...

Prebrojite vesti o cuvenom trokoraku Bilija...
.......a terali ste Milojevica.

Strale993

Цитат: Herold  Јан 11, 2020, 22:37 поподнеSta kazu nasi "objektivni" mediji jel jaramaz napravio trokorak? Ah da...

Veca magija je, sta je sve stigao za 0.8 sec :D 
Nije mi jasno kako su tako uticajni u medijima..

ant007

Ipak je bitnija ova trojka od trojke Pantera sinoć...
Očekujem vesti o ovome obavezno i sutra: "Jaramaz: Posle razgovora sa Novicom više ništa nije isto".

Sredinger

E da, cesto njihove vesti imaju po nekoliko uzvicnika na kraju:

Jaramaz uz zvuk sirene za pobedu Partizana nad Cedevita Olimpijom!

Zvezda slavi Pantera - spektakularna pobeda posle velikog preokreta

Mihajlo BL

Partizan monstruoznom partijom dobio Mornara 5 razlike!

Zvezda dobila Lejkerse u Stejls centru 20 razlike.

To je ljudi ta priča, u prevodu ;D

Ronaldo

Mi smo za tretman u medijima krivi sami najvise.Jedino Nebojsa Covic iskace i brani klub i vise niko ni bivsi igraci ni poznati navijaci.A komsije kao da igraju NBA i dobijaju Toronto,Lejkerse i sl tako ide prica.Ta ljigava hobotnica ide daleko da i Jokica sputavaju pored Bogdanovica koji igra u mrtvom Sakramentu i sa slabim ucinkom.Nameste izbor igraca godine i da niko nije rekao nista.Nas Terzic sedi sa grobarima miko nista konkretno.Mozda gresim ide Zalgiris eto prilike da vidimo jel smo isti ili nismo

Herold

Ne radi ni Covic puno... A o nasim navijacima koji nemaju problema sa nepravdom.. Sve sam rekao i ranije

Klaus Fuks

Pogledajte saml reakcije poglavnika iz Majamija i milogorskih fasista nakon pobede u derbiju dve najgore rukometne reprezentacije u Evropi. Valjda vam je sad jasno koliko je Zvezda ucinila veliku stvar zato sto nije otputovala u Podgpricu.

Fidel@

Цитат: Klaus Fuks  Јан 11, 2020, 23:43 поподнеPogledajte saml reakcije poglavnika iz Majamija i milogorskih fasista nakon pobede u derbiju dve najgore rukometne reprezentacije u Evropi. Valjda vam je sad jasno koliko je Zvezda ucinila veliku stvar zato sto nije otputovala u Podgpricu.
Što se tiče košarke oni su gubljenjem domaćeg terena završili svoju priču, oni u gostima ne mogu nikog ama baš nikog dobiti

Stefaninho

Cigani ne budite na kraj srca, mene zivo zanima kako izgleda Trinkijeva kolekcija vina i sta planira da kupi!(B92).Ipak je u pitanju jedan gospodin koji cak i u toku treninga pijucka vino i cita knjige.Ja sam sada vec ubjedjen da u KK Partizan postoji pravilnik ponasanja trenera i igraca koji se dodjeli svakom od njih kada dodju tamo.Mrzi Zvezdu i budi svinja zamaskirana u odijelo gospodina koji citira Dantea.

Panterova trojka je nista naspram Jaramazove,Sakotin ucinak u evroligi je nista naspram nikad jaceg evrokupa!Treba nesto klub da ucini zaista,svi su presli granicu dobrog ukusa bas poodavno.
I na Marsu ako treba...

Sektor

Цитат: Herold  Јан 11, 2020, 22:37 поподнеSta kazu nasi "objektivni" mediji jel jaramaz napravio trokorak? Ah da...

I da li je sat 0,8 sec pusten na vreme ?

Jako lepo zapazanje

Sektor

Od prijema lopte iz auta, zatim beronokoraka do izbacaja iste, proslo je nesto vise od cele sekunde

Herold

Јан 12, 2020, 11:13 пре подне #55 Last Edit: Јан 12, 2020, 11:15 пре подне by Herold

Da ne spominjem naknadno forsiranje price o trokoraku od nasih medija i to posle pola godine tipa "Trokorak rec godine" a sve to ide iz iste centrale. A beronu je moralo biti receno da on nema sta da se pravda nasim crno belim medijima

Red

Ovi na b92, uvek drugi najgori... Nekad posle rts-a sada posle arene...

Mirkonelo, mogu vam samo poručiti... Nova stotka uz gomilu očeva sa decom...

Шарпланинац83

Утркивање у медијима ко ће више вести да напише у вези утакмице у Еврокупу а о Звезди у Евролиги провуче се тек по неки текст, а утакмице се играју у истом термину! Нисам теоретичар завере али је заиста невероватан овакав однос "медија" према већем и популарнијем клубу. Напред Звезда, до победе!

ssalle

Na SK1 ide emisija studio pred euroligu i Beric i se do sada ne skida sa ekrana uz poneko uklucenje u arenu!?!?!?!?

Koleczv

Ajde ne morate meriti sve, napravili su takav koncept da ide naizmenicno malo o nama pa malo o njima