• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Односи медија и Црвене звезде

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:17 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Stanis

Iako predsedniku republike ne verujem ni dok cuti, verujem mu kada kaze da i da fk i da kk partizan dobijaju vise novca od drzave.

Ono sto je jezivo u celoj prici je sto se nase pare daju po njegovom cefu, a ne po sportskim rezultatima. Kako moze klub koji igra ligu sampiona i koji je prvak drzave da dobija manje novca od te iste drzave?
Kako moze sampion aba lige, srbije i ucesnik evrolige da dobija manje para od te iste drzave? Postoje li ovde neki zakoni, ili evo ovima cemo dati vise, jer kukaju non stop, ili ovi igraju evroligu, za to se dobija toliko i toliko. Sta je ovo divlji zapad, privatna prcija, ne razumem?

Vučić o pomoći i nameštanju: Partizanu više dato nego Zvezdi

Prvi čovek SNS objasnio je da je njegov posao da dva najveća srpska kluba imaju iste uslove.

"Ako me pitate da li sam kao navijač jednog kluba zadovoljan kada taj klub izgubi od drugog, pa nisam. Ali, da li je moj posao da pomognem i tom drugom klubu da ima iste uslove kao i onaj prvi - apsolutno", rekao Vučić gostujući na TV "Pink".

Predsednik Srbije se osvrnuo i na finansijsku pomoć Zvezdi i Partizanu.

"Nekima je lako da kukaju kako države daje drugima više, ali ako pogledate činjenice u vezi sa KK Partizan i KK Crvna zvezda, videćete da je više dato, bar u poslednje dve godine, KK Partizan. Ranije ne bih rekao (da je tako bilo, prim.aut)", naglasio je Vučić i dodao:

"Ako računate fudbalske klubove, tu je pitanje tumačenja. Ako izuzmete Gasprom, onda je mnogo više dato Partizanu. Ako ne izuzmete Gasprom, onda je više Zvezdi. Ali Gasprom je ruska kompanija, međutim, drugi će reći da toga ne bi bilo da nije srpske države. I jedni i drugi su u pravu".

Predsednik Srbije se dotakao i teme nameštenih utakmica u domaćem sportu...

"Ako pobedi Zvezda, to je Vučić namestio. Ako pobedi Partizan, onda je opet Vučić namestio zbog izbora, da bi oni prošli u miru i da se ne bi reklo da je Vučić namestio".

северна страна

Ма ту је небитно да л коме верујемо, мени је у тој изјави најзанимљивији део где наглашава да је то од пре 2,3 године. Тачно од кад је Остоја дошао. Прави државни пројекат. Поставили свог човека и сипају паре.

rille83

Цитат: Stanis  Авг 14, 2020, 12:55 поподнеIako predsedniku republike ne verujem ni dok cuti, verujem mu kada kaze da i da fk i da kk partizan dobijaju vise novca od drzave.

Ono sto je jezivo u celoj prici je sto se nase pare daju po njegovom cefu, a ne po sportskim rezultatima. Kako moze klub koji igra ligu sampiona i koji je prvak drzave da dobija manje novca od te iste drzave?
Kako moze sampion aba lige, srbije i ucesnik evrolige da dobija manje para od te iste drzave? Postoje li ovde neki zakoni, ili evo ovima cemo dati vise, jer kukaju non stop, ili ovi igraju evroligu, za to se dobija toliko i toliko. Sta je ovo divlji zapad, privatna prcija, ne razumem?

Vučić o pomoći i nameštanju: Partizanu više dato nego Zvezdi

Prvi čovek SNS objasnio je da je njegov posao da dva najveća srpska kluba imaju iste uslove.

"Ako me pitate da li sam kao navijač jednog kluba zadovoljan kada taj klub izgubi od drugog, pa nisam. Ali, da li je moj posao da pomognem i tom drugom klubu da ima iste uslove kao i onaj prvi - apsolutno", rekao Vučić gostujući na TV "Pink".

Predsednik Srbije se osvrnuo i na finansijsku pomoć Zvezdi i Partizanu.

"Nekima je lako da kukaju kako države daje drugima više, ali ako pogledate činjenice u vezi sa KK Partizan i KK Crvna zvezda, videćete da je više dato, bar u poslednje dve godine, KK Partizan. Ranije ne bih rekao (da je tako bilo, prim.aut)", naglasio je Vučić i dodao:

"Ako računate fudbalske klubove, tu je pitanje tumačenja. Ako izuzmete Gasprom, onda je mnogo više dato Partizanu. Ako ne izuzmete Gasprom, onda je više Zvezdi. Ali Gasprom je ruska kompanija, međutim, drugi će reći da toga ne bi bilo da nije srpske države. I jedni i drugi su u pravu".

Predsednik Srbije se dotakao i teme nameštenih utakmica u domaćem sportu...

"Ako pobedi Zvezda, to je Vučić namestio. Ako pobedi Partizan, onda je opet Vučić namestio zbog izbora, da bi oni prošli u miru i da se ne bi reklo da je Vučić namestio".

E pa druze za to "jezivo u celoj prici..." smo posle ovog sto je predsednik rekao mi krivi.
Zamisli da je obrnuto? Pa oni bi skocili da mu jebbu nanu naninu jer ne moze da se daje tako a rezultati su kontra.
A mi cutimo...
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!

Bela

Pa mogli bi i vi malo da smanjite doživljaj sa njima i njihovim sukobom. Kao boli vas briga, a pratite sve njihove poruke. I još se prenose ovde, kao da nas treba da zanima sukob između dve budale
No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.

Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

hardest

Edin i Kole prenose utakmica rade tako da jedan "uzme" jedan tim da prenosi kad napada , a drugi naravno protivnički tim . Kada su derbiji u pitanju , naravno Kole preuzima naše napade, a Edin "Mordor" . Naravno, uz povremene upadice ili statističke konstatacije ... Omiljeni igrač Edina Avdića je, po njegovom priznanju, Bogdan Bogdanović . Ranije je bio Mirza Teletović . U principu voli šutere , a onako skriveno navija za Džezere iz Jute ... Imaju one karakteristične reakcije (vrištanja u mikrofon) kada se na utakmici desi neka blokada , kucanje ili "alley - oop" . Ostvarila im se (zahvaljujući "firmi" za koju rade) da spoje NCAA i NBA.

Što se tiče ove druge dvojice , kad pogledaš njihov medjusobni sukob, to zaista nema nikakve veze sa nama . Direktno. Ali , nije to sukob dvojice crno belih fanatika, da se razumemo, to je malo šira priča u koju je upetljan i jedan Žarko Zečević i vladajuća stranka (Ostojić, Vazura, pa redom..) , pa kad tako gledaš , mi ćemo se, ako već nismo, vrlo brzo tu javiti kao kolateralna šteta, ne samo kao predmet spominjanja , već de fakto i vređanja ako ništa u smislu dokazivanja ko je veći pripadnik crno belog tabora . Realno, dva lika koja privatno ne mogu da imaju ništa jedan protiv drugog upadaju u sukobe kao glasnogovornici nekih drugih , trenutno važnijih ljudi iz dve sportske frakcije istog tabora... Po zadatku se svađaš, po zadatku ćeš se i pomiriti...

SKJ

Цитат: Stanis  Авг 21, 2020, 13:38 поподнеMa verujem ti. Pogotovo što kompozicija teksta nema nikakvog smisla sada kada je prepravljen.
Ko ga jebe, kažem sa njim se samo treba sprdati. Neće on trajati još dugo. Kada ode Ostoja i njegova karijera će biti završena. Ostaće mu samo instagram profil...možda.

Evo i linka:

https://mobile.twitter.com/Mitko37248823/status/1296775460723085313

mikicapan

Ovom prilikom da se na*** ma** izvesnom N.M na tekstu u Danasu o ubedljivoj pobedi Zvezde koja može da zavara

ЦитатIpak, na pogled lepo skrojeno odelo, ne može dugo da potraje ako je sašiveno od lošeg materijala.

Zvezda jeste rezultatski delovala ubedljivo, međutim ,,igrački materijal" je bio takav, a sama igra uglavnom negledljiva, da bi odelo po šavovima moglo da popuca već na startu takmičarske godine za nekih dvadesetak dana, ukoliko se igra ne ubrza i pojednostavi, a balans između spoljne i unutrašnje linije ne uspostavi.

Odsustvo povređenog Korija Voldena na startu Glorija kupa negde je naznačilo koliko bi igra Zvezde mogla da zavisi od igračkih veština prošlosezonskog košarkaša Partizana.

Lengston Hol se na solidan način predstavio zvezdaškoj publici, međutim protiv neuigranog Turk Telekoma u više navrata prikazao je nedostatke u odbrani; manjak snage manifestovan u kontaktu i probijanju blokada i nedovoljno veštine i iskustva prilikom protivničkog zonskog presinga.

Zvezda je, generalno, imala problema sa ritmom; igrala je uglavnom sporo i negledljivo, posebno sa klasičnim centrom na terenu. Protok lopte su ,,gušili" gotovo svi u spoljnoj liniji i jedino kada je delovalo da zamišljeno ima smisla bilo je u situacijama kada su crveno-beli igrali sa niskom petorkom, u kojoj je Jagodić-Kuridža bio na mestu petice.

Efikasnost Džordana Lojda ni pre njegovog dolaska na Mali Kalemegdan nije bila upitna, pa ne bi trebalo ni tokom predstojeće sezone, međutim na startu Glorija kupa prošlosezonski košarkaš Valensije nije bio ubedljiv i pouzdan u organizaciji igre, lakom rešavanju zonskog presinga pasom, a ne ,,davljenjem" lopte bespotrebnim driblinzima (što je činio i Hol).

TEK SAD NE ODUSTAJEMO

zoran novak

Цитат: mikicapan  Сеп 11, 2020, 06:55 пре поднеOvom prilikom da se na*** ma** izvesnom N.M na tekstu u Danasu o ubedljivoj pobedi Zvezde koja može da zavara

Jbt ne verujem sta sam upravo procitao. Odakle vise iskacu ovi bolesnici ? Kakva frustracija izbija iz teksta lepte jebo...
Samo jos da je na kraju dodao Vucicu dzaba si dao pare.

mihajlo stokić

Pa sta se cudite braco? On misli da bi njegovi miljenici to samleli sa 50+ razlike, a da bi Noblica pokidao i dobio astronomske ponude od svih 17 evroligaskih ekipa koji nisu upoznati da on igra zbog casova ljubavi i za semenke i kikiriki.
Nemojte citati razna govna od novina i portala.
Otkad sam prestao pratiti sve osim RSB prestao sam biti frustriran zbog raznoraznog smeca koji sebe zovu novinari.
Pozdrav braco i da slavimo ove godine sve trofeje i u kosarci i u fudbalu (i LS).

zoran novak

Veliki portal espreso iskoristio priliku da nas provuce kroz blato. Objavili navodni intervju sa Odzovom sestrom gde su nas ispljuvali najstrasnije.

Шарпланинац83

Добар дан. Поводом гостовања господина Човића на Првој телевизији. Овде ћу поставити питање везано за нешто што је мени нејасно. Најпре, што се тиче господина Човића, нисам ни сумњао да ће адекватно одговорити на нападе, али моје запажање није везано за то. Да ли се само мени чини да је питање за гледаоце било двосмислено. Прво питање је било "ко је у праву?" Ако узмемо да смо гласали да је Звезда у праву, то је јасно, међутим у потпитању стоји "ко је одговоран за прекид АБА лиге?" (надам се да сам тачно написао потпитање), онда испада да сте гласали да је Звезда одговорна за прекид, иако то никоме није у интересу, како сви причају. Хвала на одговору.

aleksandarasr

Цитат: Шарпланинац83  Сеп 27, 2020, 11:16 пре поднеДобар дан. Поводом гостовања господина Човића на Првој телевизији. Овде ћу поставити питање везано за нешто што је мени нејасно. Најпре, што се тиче господина Човића, нисам ни сумњао да ће адекватно одговорити на нападе, али моје запажање није везано за то. Да ли се само мени чини да је питање за гледаоце било двосмислено. Прво питање је било "ко је у праву?" Ако узмемо да смо гласали да је Звезда у праву, то је јасно, међутим у потпитању стоји "ко је одговоран за прекид АБА лиге?" (надам се да сам тачно написао потпитање), онда испада да сте гласали да је Звезда одговорна за прекид, иако то никоме није у интересу, како сви причају. Хвала на одговору.

Neopisivo glupa voditeljka sa Prve...Bude me sramota dok gledam...

Sektor

Brutalan nastup Covica, pola sata je trajala emisija ...

Okacicu kada izadje.

aleksandarasr

Цитат: Sektor  Сеп 27, 2020, 11:39 пре поднеBrutalan nastup Covica, pola sata je trajala emisija ...

Okacicu kada izadje.

Vidi se da je baš popizdeo i da će govna terati do kraja...Odgledao sam ceo razgovor, i to mi je prvi utisak...Prvi put izjava tipa,da ako mu Ostoja još jednom dirne u porodicu,moraće da ode na kućnu adresu da ga pita par stvari...Samo napred Nebojša!!!Tražili su,sad će da gledaju!Ne može se sa bolesnicima drugačije!

Raymond

Жељко Гаврић је лево крило.

Косингас

"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Raymond

Жељко Гаврић је лево крило.

ixvm

Bolje odgledaj emisiju u originalu, nego ovu GTR interpretaciju na B92.
Čovićeve reči su na B92 izvrgnute iz konteksta, tako što oni vode razgovor, postavljaju dušebrižna pitanja, a ne voditeljka prve TV.

Косингас

Па има снимак са гостовања на том линку, нису га ваљда исјекли?
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

rille83

Ljudi recite mi jesam li ja lud, budala, glup, bezmozgas...?

Ne znam ali ja sam odusevljen s nasim predsednikom. Znaci samo oni koji ga mrze i kojima stoji na putu mogu reci da evo u ovom izlaganju nije u pravu. Sve bre od a do s im objasni i one pudlice raskrinka i sto je najjace oni se nesto i dalje koprcaju.

Da te Bog pozivi Nebojsa i da nam jos dugo budes tu gde jesi!
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!