• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Односи медија и Црвене звезде

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:17 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Rodjen los

Цитат: CiroDiMarzio  Јан 13, 2021, 12:25 поподнеSlazem se sa tobom, ali o svemu se tako "lazno informisu" zasto ne bi i o sportu
100% si upravu.
U medijima se neizvestavaju loše stvari u Srbiji, nego samo kako je sve idealno , gradi se , ono ,ovo(od koje je pola izmisljeno).
STRASNO

HoldMyBeer

Ахахах али знао сам, као шлаг на јагоду ево гробара у хали вечерас навијају , б92 говна немају проблем са тим , нема код њих да неко слика навијаче од њихових и да кукају због тога, али зато после Фенера плач како звезда може да доводи навијаче наравно ни вечерас друго-звездаши ни да спомену шта се десило вечерас , као и претходних 8 година, само да се направи атмосфера како је звезда државни пројекат од медија и њихових ботова а они раде шта хоће како се спрдају са нама то је фасцинантно...

Romaj

Upravo sam pitao Mocart sport o prisutnosti publike. Čekajući Godoa odgovor...

северна страна

Цитат: Romaj  Јан 13, 2021, 22:42 поподнеUpravo sam pitao Mocart sport o prisutnosti publike. Čekajući Godoa odgovor...
Је л сликао неки њихов "навијач" из хале?

северна страна

Цитат: HoldMyBeer  Јан 13, 2021, 22:39 поподнеАхахах али знао сам, као шлаг на јагоду ево гробара у хали вечерас навијају , б92 говна немају проблем са тим , нема код њих да неко слика навијаче од њихових и да кукају због тога, али зато после Фенера плач како звезда може да доводи навијаче наравно ни вечерас друго-звездаши ни да спомену шта се десило вечерас , као и претходних 8 година, само да се направи атмосфера како је звезда државни пројекат од медија и њихових ботова а они раде шта хоће како се спрдају са нама то је фасцинантно...
Па што да не кукају они кад кукају и наши навијачи, још и ови који су ушли сликају, ваљда хоће сами себе да пријаве што су ушли...

Не капирам шта смета то што су се они бунили кад су први наши навијачи кукали, па још навијали да се клуб казни.....

HoldMyBeer

Реалисти су тихи вечерас као и медији . Свака сличност са другосрбијанцима је случајна

Cox

Цитат: HoldMyBeer  Јан 13, 2021, 23:20 поподнеРеалисти су тихи вечерас као и медији . Свака сличност са другосрбијанцима је случајна
Stvarno su najgori, zamisli kupili sezonsku da bi pomogli klubu znajuci da mozda nece nijedan mec gledati uzivo. Pitaju se kako oni ne mogu da gledaju a neki drugi koji pljuju po klubu i igracima mogu. Stoka stvarno...
Glupo je pljuvati te ljude, pogotovo degutantno izjednacavati sa drugosrbijancima. Ako su vec pustali trebali su da naprave neku selekciju koga pustaju. Nazalost pojavljivanje gorepomenutih likova je i dovelo do ove situacije

северна страна

Јан 14, 2021, 00:13 пре подне #827 Last Edit: Јан 14, 2021, 00:20 пре подне by северна страна
Цитат: Cox  Јан 13, 2021, 23:58 поподнеStvarno su najgori, zamisli kupili sezonsku da bi pomogli klubu znajuci da mozda nece nijedan mec gledati uzivo. Pitaju se kako oni ne mogu da gledaju a neki drugi koji pljuju po klubu i igracima mogu. Stoka stvarno...
Glupo je pljuvati te ljude, pogotovo degutantno izjednacavati sa drugosrbijancima. Ako su vec pustali trebali su da naprave neku selekciju koga pustaju. Nazalost pojavljivanje gorepomenutih likova je i dovelo do ove situacije
Клуб нема могућност да јавно објави: Сви који су купили сезонску карту могу да присуствују овим уткамицама". Буквално то не може да уради.

Остало, да се не понављам, довољно сам још оно вече исписао....

Cox

Цитат: северна страна  Јан 14, 2021, 00:13 пре поднеКлуб нема могућност да јавно објави: Сви који су купили сезонску карту могу да присуствују овим уткамицама". Буквално то не може да уради.

Остало, да се не понављам, довољно сам још оно вече исписао....
Znam Severni, nisam ni ocekivao da pustaju. Samo su trebali da provere koga pustaju, da ne bi doslo do ove situacije da kace slike i ako su zamoljeni da to ne rade.
Ostaje da se nadamo da cemo makar za plejof aba lige imati podursku ali kako stvari veoma tesko

северна страна

Цитат: Cox  Јан 14, 2021, 00:26 пре поднеZnam Severni, nisam ni ocekivao da pustaju. Samo su trebali da provere koga pustaju, da ne bi doslo do ove situacije da kace slike i ako su zamoljeni da to ne rade.
Ostaje da se nadamo da cemo makar za plejof aba lige imati podursku ali kako stvari veoma tesko
Е то је већ друга ствар, ту се донекле слажем, мада мислим да је то тешко исконтролисати. Никад не знаш ко је на шта спреман и да постоје навијачи који свесно наносе штету клубу. Једино ако су несвесни своје несвести...

adzo

Цитат: северна страна  Јан 13, 2021, 23:10 поподнеЈе л сликао неки њихов "навијач" из хале?

Nema sanse. Da kod njih navijac kluba nasteti klubu za koji navija?
Samo kod nas postoje takvi "navijaci"
Navijati za Zvezdu je stvar kucnog vaspitanja

HoldMyBeer

Ево снимка, https://streamable.com/jhtg6f
А ово само показује још једном какав је однос и циљ медија и у овом примеру

А и колико навијаче звезде заболе за све што нас окружује, и онда они хоће евголигу. Као што су преузели све медије тако ће и све остало а онда ће овде успавани навијачи звезде да кмече месецима када им дође из дупета у главу.

Друлић

Улазим на б92 у уторак ујутру да видим шта су објавили поводом победе против Реала и ладно нема ниједне вести..Склонили све за мање од 12 сати.. На насловној наравно тренер Милана који не зна одакле је Звезда и поход Партизана на Еврокуп... Ово већ постаје дегутантно и језиво.
Terziću odlazi, uprava napolje! 24.10.2019.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 16:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Stanis

Tako su i nakon poraza od borca sklonili tu vest odmah sutradan. Jedva sam je našao negde na dnu.

aleksandarasr

Kako volsebno nema nigde vesti da je limarova instalacija pregazena sinoc od amaterskog kluba iz Francuske...
Kako se lepo sve to jutros gurne pod tepih, kao da se sinoc nista nije desilo, a pregazeni su i ponizeni od tima za koga 99 posto Srbije nikad nije culo...Mi dobijemo Real i kao da se nista nije desilo...Sve lepse od lepseg...
Bravo marvo novinarska, placenicka, sram vas bilo sve do jednog!!!Vi ste sramota za profesiju!!!Vi niste novinari, vec obicni burek botovi na celu sa nazovi novinarom fegeltijom...I svi cete zavrsiti kao i on...Uskoro, vrlo uskoro, bez posla i na ulici...Sami ste krivi...

ljubisa rajkovic

Posto necete vi gospodo novinari,napisacu ja,a posto svi citate i pratite sta se ovde pise evo vam besplatan clanak koji ste vi sami trebali da napisete posle pobede nad Realom...

Sve Zvezdine pobede protiv Reala:

Sezona 1972-73 kup evropskih sampiona

U MADRIDU 77-74  u Beogradu 80-70

Sezona 2006-07 uleb evrokup

U Beogradu 100-81 pobeda od 19 razlike

Sezona 2015-16 uleb evroliga

U Beogradu 94-88

Sezona 2016-17 uleb evroliga

U Beogradu 82-70

Sezona 2017-18 uleb evroliga

U MADRIDU 87-83

Sezona 2020-21 uleb evroliga

U MADRIDU 79-77

Ukupno 7 pobeda u istoriji protiv najveceg kosarkaskog tima u evropi,od cega su cak tri ostvarene u gostima.

Jedini klub iz bivse SFRJ koji ima 3 pobede protiv tog istog Reala u Madridu je Cibona koja ima i dve pobede ukupno vise,znaci 9 pobeda protiv Reala.

Ostali klubovi nisu ni blizu ovog dostignuca,a pobeda u Madridu je za njih naucna fantastika,ali zasto da se o ovome pise,nije ovo Bog zna kakav rezultat,zar ne?

Vi i ne treba da pisete o nama jer vi i niste sportski novinari,o nama pise zvanican sajt te iste evrolige sto je nama i vise nego dovoljno.

Ne morate da nas hvalite,ali malo kulture i postovanja bi makar profesionalno trebali da pokazete,a ne da pisete o "najboljem sportisti" sportskog drustva Virtus i da prenosite izjavu Vilijamsa u kojoj hvali rumenka kome je ova ista Zvezda zacrvenela obraze par puta...

Da nas postujete morate...

adzo

Na U92 opet na dan utakmice nema nikakve vesti o nasoj EL utakmici sa najjacom ekipom u Evropi.
Od prvih 12 vesti na Košarci, poslednja 12-ta vest je vezana za CZ i to da je Lojd na meti Reala.
Na Nova S recimo ima izjava Radonjica pred utakmicu o tome da je Barselona najtezi moguci protivnik...

северна страна

Зато све то има на РСБ-у на време...

И не требају вам други портали :)

http://redstarbelgrade.rs/

adzo

Ma sve sam ja to vec odavno procitao, cak i finu najavu na sajtu EL. Nego vreme sporo prolazi do utakmice pa rekoh da vidim ima li jos sta novije :)

Нешо

Нама не требају, наравно. Међутим, нисмо ми у питању овдје. У питању је однос медија према нама.

У питању је слика у јавности за чију промјену је потребно пуно времена, планског рада и опет са крајњим резултатом који није извјестан.

Али зато група "црно-бели" новинари у сарадњи са идиотима попут Тегелтије и Пантића годинама истрајава на пар ствари (и ту су јединствени, без изузетка) и нажалост, успјела је да их изгура као општеприхваћену слику у коју и они сад слијепо вјерују (писали смо о томе више пута):

ЦЗ = држава један клуб,Вучић, огромни буџети, без неких резултата, судије, судије, судије, навијачи раде за Вучића, тендери..

Партизан = без пара, држава га уништава, Вујошевић магико, атмосфера и навијање најбоље на свијету, све судије и сви савези организовано против њих, њихов противник не може изгубити утакмицу једини у Европи.

Колико год то изгледало немогуће ја вам гарантујем да највећи број људи који површно прати спорт а таквих је највише, размишља управо - овако.