• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

РСБ ТВ

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:19 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Шапчанин

Лепе су то замисли, али изискују ненормално уложено време. РСБ је непрофитабилан, а зарад клуба и самог РСБ-а, чланови РСБ екипе троше већину свог слободног времену да би ово место постојало у облику у којем постоји, да окупља звездаше и шири звездаштво. Иако је одређен број људи око овог форума окупљен годинама, мислим да добар део људи нема ни приближну представу колико се времена троши да би РСБ функционисао.
За то што си предложио потребно је много рада, фантастична организација, а све је то повезано и са слободним временом. У овом тренутку, мислим да га чланови екипе немају. Озбиљан је то пројекат, а ми не постојимо само виртуелно. Имамо породице, посао јер се од нечега мора живети, неки чланови су још увек посвећени образовању... И овако један део људи на ово место троши ненормално време.
Можда некада и до тако нечега дођемо и бацимо се у тај подухват, али не у ближој будућности.

северна страна

За сад свакако да немамо таквих могућности, као што је Шапчанин све лепо написао. А да не причам о овој ситуацији која тако нешто баш и не дозвољава. Видећемо како ће бити у будућности. Можда се за тако нешто и створе могућности.

Свакако хвала на предлозима, пожељни су, као и свака сугестија.

rille83

E bas mi je drago sto je neko postavio ovo pitanje i sto je expresno usledio odgovor sa opsirnim objasnjenjem.

Vec nekoliko dana razmisljam da vas pitam nesto slicno ali sve ono se dvoumim da ne ispadnem nerealni ili ti i nezahvalni gotovan koji samo masta da se nesto pokrene tj drugi pokrenu i pored svega ovoga sto su/ste pokrenuli svih ovih godina. Ali i iskreno ja jedino sto mogu je to, da pozelim da se nesto desi, ostvari a ipak ste vi oni koji su u ovome toliko dugo i znali bi kako sve to da se sprovede.

Konkretno, mene je ovih dana bas zagolicalo i razmisljao sam da li bi RSB mogao, hteo i da li bi to bila dobra ideja da pokrenete na jutjubu podkast? (u video verziji bi bilo vrh)
E sad, svako zeli svasta ali nekako meni bi bilo zanimljivo kada bi gosti i sagovornici bili iskljucivo "legende" tribine, grada... dakle ne ono nase poznate licnosti, igraci i legende. Nesto poput onog sto radi Balkaninfo, verujem da znate na sta mislim.

I naravno ne mogu a da ne zamislim prvog sagovornika gospodina Znanca. A sigurno da postoji jos slicnoh a medijski totalno nama nepoznatih licnosti cije bi nam price i svedocenja bila mnogo zanimljiva.

Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!

VukSlo

Mislim da finansiranje nije nepremostiva prepreka ako postoji volja (i vreme).

Kapiram da vecini u Srbiji bi bio problem odvojiti i 5 eur mesecno, ali postoje hiljade Zvezdasa u dijaspori koji bi mogli da podpomognu i koje bajdvej svakako treba aktivirati i edukovati.

Kazem, ako postoji ljudi koji bi hteli time da se bave, znaju posao i da budu placeni za rad, sta kosta napraviti pilot projekat, staviti npr. na Patreon, iscimati par bivsih i sadasnjih sportista da puste story, tvit ili sta god. Potpisujem da bi se bez problema skupilo par stotina ljudi koji bi placali 10 eur/usd mesecno da imaju pristup "ekskluzivnim" informacijama i sadrzaju.

Stavise, mislim da je RSB poslednji bastion medijske odbrane celog sportskog drustva.
Malo je offtopik od RSB TV-a ali da li ste razmisljali da svaki tekst koji objavite na RSB, posaljete i svim ostalim medijskim kucama u Srbiji/regionu da prenesu vesti sa RSB portala. Duze od 10 godina sam uporedo organizovao i sportske dogadjaje kao i jednu humanitarnu akciju. Redovno bih slao PR materijale ili izvestaje svim medijskim agencijama/kucama. Kad mi nije bilo bitno, to bi uradio tako sto bi to poslao na sve mailove iz baze, bukvalno 5 minuta posla, i uvek, ali uvek bi par njih prenelo vest. Kada mi je bilo bitno, bi sat vremena nakog poslatog maila i telefonom pozvao sve redakcije i zamolio da prenesu vest i uvek sam imao uspeha, cak i sa vecim medijskim kucama. Ako vec postoji crno-bela medijska hobotnica, zasto RSB ne bi postao crveno-bela ajkula (ili sta je vec predator za hobotnice :D ). 

U svakom slucaju, hvala za sav trud i sa srecom!

северна страна

Авг 05, 2020, 09:08 пре подне #24 Last Edit: Авг 05, 2020, 09:33 пре подне by северна страна
Цитат: VukSlo  Авг 05, 2020, 00:43 пре поднеMalo je offtopik od RSB TV-a ali da li ste razmisljali da svaki tekst koji objavite na RSB, posaljete i svim ostalim medijskim kucama u Srbiji/regionu da prenesu vesti sa RSB portala. Duze od 10 godina sam uporedo organizovao i sportske dogadjaje kao i jednu humanitarnu akciju. Redovno bih slao PR materijale ili izvestaje svim medijskim agencijama/kucama. Kad mi nije bilo bitno, to bi uradio tako sto bi to poslao na sve mailove iz baze, bukvalno 5 minuta posla, i uvek, ali uvek bi par njih prenelo vest. Kada mi je bilo bitno, bi sat vremena nakog poslatog maila i telefonom pozvao sve redakcije i zamolio da prenesu vest i uvek sam imao uspeha, cak i sa vecim medijskim kucama. Ako vec postoji crno-bela medijska hobotnica, zasto RSB ne bi postao crveno-bela ajkula (ili sta je vec predator za hobotnice :D ). 

U svakom slucaju, hvala za sav trud i sa srecom!
Као прво, хвала на сугестијама и саветима на почетку, али бих одговорио сад само на овај део.

РСБ сада озбиљан кредибилитет, све медијске куће добро знају ко је РСБ. Свака ексклузива се са нашег сајта преноси и ми се наводимо као извор информације. Да не наводим сад милион вести које су пренесене по домаћим медијима, јер тога има свакодневно, али ево пример и када најпознатији страни спортски медији преносе нас - https://sportando.basketball/en/kk-crvena-zvezda-reportedly-in-talks-with-sasa-obradovic

Конкретно за ту вест су сви нас сви медији пренели. Нема ту разлога да им се било шта шаље.

Или нпр везано за фудбал, вест за Македуа, сви су нас пренели. Такве ствари нема разлога било коме да се шаљу, знају они ко има информације и чије су информације увек тачне- Бар се код нас пази шта се објављује.
https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1354848/Federiko-Makeda-Crvena-zvezda-transfer.html

Преносе нам чак и објаве са инстаграма и твитера, где се каче неки кратки клипови, слике... Као што се и РСБ ТВ полако подиже па се и садржај са овог канала дели, конкретно онај историјски садржај су многи пренели, јер има доста занимљивих ствари које су можда заборављене.

А РСБ ТВ полако расте и напредује. Биће ту доста богатог спортског садржаја и биће покривене све сфере, од ових представљања, које већ радимо и колико видим многима је занимљиво, преко ексклузивних снимака са самих утакмица, на које сте навикли, па све до историјских снимака које смо почели да објављујемо, али ће таквог материјала тек бити.

северна страна

северна страна

северна страна

Незаборавна прослава титуле. Спонтано. Оне праве, ислрене емоције, огромна радост. Дуго се чекало на овај тренутак. Никада нећу заборавити ово вече.

северна страна

северна страна

северна страна

северна страна

северна страна