• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Драган Шакота и стручни штаб

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:20 поподне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

sholla

Jedva nađoh ovu temu, tek na drugoj stranici foruma.
Najubedljivija pobeda u EL, vrhunska utakmica, rutinran naš omiljeni trener... I niko slovo da napiše, da čestita. Da je obrnuto, bilo bi stranica koliko i razlike.
Čestitam matori, nisam bio tvoj ljubitelj, ali za sada ide odlično. 5-2 u EL, ako ne grešim, pd toga 2 u gostima.
Samo napred...

filipini

Цитат: sholla  Јан 03, 2020, 08:11 пре поднеJedva nađoh ovu temu, tek na drugoj stranici foruma.
Najubedljivija pobeda u EL, vrhunska utakmica, rutinran naš omiljeni trener... I niko slovo da napiše, da čestita. Da je obrnuto, bilo bi stranica koliko i razlike.
Čestitam matori, nisam bio tvoj ljubitelj, ali za sada ide odlično. 5-2 u EL, ako ne grešim, pd toga 2 u gostima.
Samo napred...

Slazem se sa svakim redom upisa, odavno nisam video ovakav mec nase ekipe u EL ne vezano za razliku na kraju. Na kraju se stice utisak da je svakom igracu pronadjena uloga i da su domaci igraci dali veliki doprinos.

Minutaza dobro rasporedjena, izmene pravovremene. Konacno imamo dve cetvorke preko kojih je tesko dati kos.

Odbrana je skoro pa savrsena, svi imaju zelju da grizu. Od sada ocekujem pun fokus i u ABA mozemo napraviti jako lep niz pobeda.

Jos jednom cestitke Sakoti i strucnom stabu ova utakmica ce ostati zapisana i upamcena...

ixvm

Цитат: sholla  Јан 03, 2020, 08:11 пре поднеJedva nađoh ovu temu, tek na drugoj stranici foruma.
Samo napred...

6 pobeda u poslednjih 8 utakmica.
Pobeda  Gavrilovića u Kaunasu, zatim Šakota 5 pobeda i porazi protiv Baskonije i CSKA. 
Nastaviće se ...

Косјерац

Треба похвалити и Шакоту у свему овоме. Види се да је успео колико толико да консолидује екипу и да попуни још нападачки репертоар са неким опцијама, пре свега на центру са Штимцем и Куриџом. Доста више се сада ослањамо на унутрашњу линију па самим тим утакмице са Зенитом и Бајерном смо добили највише захваљујући рекету. Штимац и Куриџа су додали још ширине у нападу а Пантер је једнако опасан и на шуту за три поена па и у рекету.

Нема баш пуно времена за тренинг јер је густ распоред али оно што нам иде на руку су већина утакмица у Београду, практично само једно гоставање до Барселоне 23. јануара.

ognja

Sakota je sinoc na konferenciji izjavio da im "Nije bilo dozvoljeno da idu u Podgoricu" i da to "Nije zavisilo od njih"...parafraziram. Ako treba naci cu snimak i napisacu sta je tacno rekao, ali rekao je da je sa vise instance odluceno.

Sa druge strane Covic je izjavio da niko nije klubu zabranio da ide vec su oni SAMI odlucili na osnovu izvestaja BIA.

Ko laze?
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

nick79

Pa mozda je mislio da njemu i igracima nije bilo dozvoljeno da idu od strane uprave kluba. Tako da ne mora da znaci da bilo ko laze.

Inace za sve koji sada uzdizu Sakotu, ajde da sacekamo kraj sezone. Ekipa deluje bolje i tu svakako ima i njegove zasluge, ali nije bas sve njegova zasluga. Ko od nas moze da tvrdi kako bi izgledala ova ekipa sa Tomicem. Kada kazem ova ekipa mislim na tim sa pojacanjima. Jer sve ono sto nam je falilo od pocetka sezone (igra ispod kosa) to su nam doneli novi igraci - Stimac iKuridza.

Ja se secam njegovog prethodnog mandata u klubu i jos uvek nisam siguran da li je dobar izbor. Nadam se da ce me demantovati na kraju sezone.

ognja

Rekao je, evo sad odgledah da i sebi ispadnem potpunojasan, da je njima receno "sa vise instance" da nisu bezbedni i da nije na njima da nesto odlucuju nego da poslusaju. Onda je prekinut ovaj sto je postavljao pitanje.

Ok, to sto kazes postoji mogucnost da je na to mislio, ali meni "visa instanca" nije zvucalo kao Covic, nego kao Drzava.

ДЕЛИЈЕ

Цитат: nick79  Јан 03, 2020, 20:12 поподнеPa mozda je mislio da njemu i igracima nije bilo dozvoljeno da idu od strane uprave kluba. Tako da ne mora da znaci da bilo ko laze.

Inace za sve koji sada uzdizu Sakotu, ajde da sacekamo kraj sezone. Ekipa deluje bolje i tu svakako ima i njegove zasluge, ali nije bas sve njegova zasluga. Ko od nas moze da tvrdi kako bi izgledala ova ekipa sa Tomicem. Kada kazem ova ekipa mislim na tim sa pojacanjima. Jer sve ono sto nam je falilo od pocetka sezone (igra ispod kosa) to su nam doneli novi igraci - Stimac iKuridza.

Ja se secam njegovog prethodnog mandata u klubu i jos uvek nisam siguran da li je dobar izbor. Nadam se da ce me demantovati na kraju sezone.
Ko uzdiže Šakotu?Par ljudi je iznelo neke pohvale ovde i na temi o Bajernu,niko nije pao u nesvest i pričao da idemo na f4 i te gluposti.Ljudi su ga pohvalili ze neke stvari i to je to.Ništa preterano nije rečeno.
Što se tiče Tomića,on je zamislio roster koji je počeo sezonu,ali kad je video kuda ide brod otišao je.Da je hteo ostao bi,ali bi morao da ispravlja greške koje su napravljene.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

ds-debeljaca

Цитат: nick79  Јан 03, 2020, 20:12 поподнеPa mozda je mislio da njemu i igracima nije bilo dozvoljeno da idu od strane uprave kluba. Tako da ne mora da znaci da bilo ko laze.

Verujem da bi se ovakav upis nasao ovde na forumu i kad bi osvojili EL,a ko je zasluzan ako nije Sakota,da nije mozda Gavrilovic? Tomic je imao sav izbor da bira pojacanja plus pripreme,pa sto nije napravio to sto je Sakota sad? Mogu samo da kazem svaka cast Sakoti za mesec dana je uspeo da podeli uloge,imamo prvog trenera posle Radonje i to sam i napisao kad je doveden.

Smoke on the water

Цитат: ognja  Јан 03, 2020, 20:20 поподнеRekao je, evo sad odgledah da i sebi ispadnem potpunojasan, da je njima receno "sa vise instance" da nisu bezbedni i da nije na njima da nesto odlucuju nego da poslusaju. Onda je prekinut ovaj sto je postavljao pitanje.

Ok, to sto kazes postoji mogucnost da je na to mislio, ali meni "visa instanca" nije zvucalo kao Covic, nego kao Drzava.
Ali isto tako je moglo da zvuči i kao Cia, Bia, Vatikan, Masoni ili neka druga organizacija. Svako čuje ono što želi.

ognja

Јан 03, 2020, 20:24 поподне #11 Last Edit: Јан 03, 2020, 20:27 поподне by ognja
Kad smo vec kod Sakote, sto se struke tice, ocigledno je uradio dosta toga dobrog za ovaj kratak period, i definitivno nasa igra sad ima fizionomiju, u odnosu na onaj uzas s pocetka sezone pod Tomicem.

Nema tu sta da se neko dize u nebesa. Covek je uradio odlican posao. Za sada i u uslovima u kojim se nasao.

Ako se secate, ja sam i predlagao nekog iskusnog ko ce imati iskustva da odmah povlaci poteze. Nisam tu mislio na Sakotu, ali se slazem da je on taj TIP trenera koji je dobar za Zvezdu sada. Ovo godinu i po ugovora je malo zbunjujuce ali mozda je on insistirao na tome.

@Smoke on the water Pusti te cia bia fazone kad pricas sa mnom. Da, slazem se, to svakome moze da zvuci drugacije, ali ja zaista ne mislim da bi trener rekao "visa instanca" i time mislio na gazdu kluba. Misli se tu na drzavu. Ili ono kad kazu "visa sila". Meni je tako zvucalo. I jako me nervira to sto se sad cuti o tome. Sezona nam zavisi od sutrasnje odluke a imam neki osecaj da smo bas napravili pogresne korake, takticki.

Ali ok, necemo da otvaramo temu opet. Samo se brinem.

ddacha

Цитат: ognja  Јан 03, 2020, 20:02 поподнеSakota je sinoc na konferenciji izjavio da im "Nije bilo dozvoljeno da idu u Podgoricu" i da to "Nije zavisilo od njih"...parafraziram. Ako treba naci cu snimak i napisacu sta je tacno rekao, ali rekao je da je sa vise instance odluceno.

Sa druge strane Covic je izjavio da niko nije klubu zabranio da ide vec su oni SAMI odlucili na osnovu izvestaja BIA.

Ko laze?

Zbog dve izjave koje deluju oprečno nikako ne možeš reći da neko laže (osim ako si zlonameran, a verujem da ti nisi), pogotovo u ovako kompleksnoj situaciji, jer postoji mnogo mogućnosti da ne laže niko.

Šakota nije političar niti šta slično, stariji je čovek, ako je BIA u izveštaju stavila da nije bezbedno i da ne preporučuje odlazak, i na osnovu toga se ne ode, za njega je to odluka sa više instance.

Ako uprava donese odluku da se ne ide, za njega je to odluka sa više instance.

Ili, ako je neko iz "državnog aparata" nezvanično pozvao i naredio da se donese odluka da se ne ide, misliš da bi Čović mogao da izađe i tako kaže? Ali to ne znači da laže, već da jednostavno nije u prilici da kaže istinu u potpunosti.

Kako bilo, nije bilo do nas jasno je, a ponajmanje do Šakote i igrača. Da li je razlog bio izveštaj BIA, ili je bilo još nekih uticaja, potpuno je nebitno.

ognja

Deluju mi te dve izjave bas u koliziji. Coviceva tvrdnja da niko klubu nije naredio da se ne ide i ovo od sinoc. Naravno, ne tvrdim nista, ali se pitam...

Jedino se ne bih slozio da je nebitno. Meni je jako bitno jer klub moze da plati visoku cenu sutra i narednih dana. Posebno ako se "utvrdi" da nasa prica nema pokrice.

Nadajmo se najboljem. Samo se bojim da smo im se namestili na penal da nas jednim potezom eliminisu.

Бојан_Бгд

Јан 03, 2020, 21:00 поподне #14 Last Edit: Јан 04, 2020, 08:37 пре подне by Бојан_Бгд
Realno bi dole izbilo sranje epskih razmera. Posebno da smo pobedili.
Kome to nije jasno, neka veruje i gleda vesti svakodnevno o izmisljenom berberinu koji izmice snagama javnog reda i mira kao i cuveni Dzordz iz Radovana treceg.
МАРАКАНА МОЈА СУДБИНА, ОНА МЕ ЈЕ СЕБИ УЗЕЛА...
ЛИ АДИ wrote: Да би играо у Звезди, мораш бити најбољи!
Небојша Човић: Шта узеће стадион? Ај баш да видим како ће да га узму.Без обзира што имају хипотеке. Ај баш да видимо како ће да га узму? Само направимо радну акцију, ограђивање Звездине локације. Знате колико ће да се одазове?? Ј***** вас ЦИГАНИ ЛУДАЦИ!!

Шуба

Цитат: ognja  Јан 03, 2020, 20:52 поподнеDeluju mi te dve izjave bas u koliziji. Coviceva tvrdnja da niko klubu nije naredio da se ne ide i ovo od sinoc. Naravno, ne tvrdim nista, ali se pitam...

Jedino se ne bih slozio da je nebitno. Meni je jako bitno jer klub moze da plati visoku cenu sutra i narednih dana. Posebno ako se "utvrdi" da nasa prica nema pokrice.

Nadajmo se najboljem. Samo se bojim da smo im se namestili na penal da nas jednim potezom eliminisu.

Ima još jedna izjava jednog lika u emisiji Oko...

točilo

Јан 10, 2020, 23:02 поподне #16 Last Edit: Јан 10, 2020, 23:04 поподне by točilo
Znao  sam da  je  na  live komentarisanju  beznandezna situacija  , ali  ovo  veceras prema Sakoti .Nemam rijeci.

Jeli  jebe.no  moguce da smo ko narod postali toliko  mentalno labilni, strasno.

Svaka cast  cijelom strucnom stabu na pobjedi veceras.
"Zvezda je bila alternativa svemu onome što su oni podsvjesno osjećali. Zvezda je bila znak identifikacije, šljiva ispod koje se okupljaju preživjeli. Zvezda je bila krsna slava svim pravoslavcima u Bosni i Hercegovini. "

Влада

Ako ovako nastavimo da meljemo , tesko cemo Šakotu zadrzati na kraju sezone.. Oly , Fener i ostali velikani stoje u redu..
Bravo Dragane 👏👏👏
Zvezda je život , sve drugo su sitnice.

ds-debeljaca

Bravo coach samo melji,u inat ovima sa live teme koji sada placu...

Smoke on the water

Bravo Dragane bravo momci, bravo za skok u drugom delu, bravo za borbenost, bravo za karakter. Bravk za Gistovu odbranu na Pejnu !!!