• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Драган Шакота и стручни штаб

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:20 поподне

« претходна тема - следећа тема »

balja

Da li su momci posle utakmice sa Makabijem zasluzili da se Zvezdasi vrate u hale i krenu da podrzavaju svoj tim. Nervira me stalno podcenjivanje od strane grobarskih komentatora i novinara. Ovo bi trebalo da pobudi inat i kod nas i kod tima. Poentu u narednim utakmicama treba staviti na odigravanju utakmica u gostima i resavanju neizvesnih zavrsnica. Mislim da pametan strucni stab zaduzuje specijalno trenere za analizu svih utakmica u sezoni takmaca i kako ih dobiti u neizvesnim zavrsnicama da to ne bude samo nemogucim poenima Bilija i Pantera. Dobro bi to bilo kada bi se inteligencijom resavalo. Inace mislim da smo kvalitetniji od takmaca

00 Деки

mostarac

Šakota se oporavlja kod kuće nakon intervencije na levoj nozi zbog upale spoljnih vena.
Zahvat je odradjen u Atini i dobro je.

Banesto

Sad nesto gledam stare snimke Evrolige, i na onoj nasoj cuvenoj utakmici protiv Himkija, gde je kod njih Gavra bio pomocnik, na ono prikucavanje Milera u poslednjem minutu on skoci od radosti i onda tek shvati da je Zvezda protivnicki tim ::)
Vidi se na 1:35 ovog snimka:
https://youtu.be/EcHm5_FVu6I

mr nono

Да ли стручни штаб има жеље и могућности да почне са тренинзима на отвореном?

shumar4life

Цитат: mr nono  Мај 04, 2020, 08:32 пре поднеДа ли стручни штаб има жеље и могућности да почне са тренинзима на отвореном?
Mora prvo da ukinu zabranu izlaska ljudima starijim od 65 godina :D
Kilometri svi zbog tebe predjeni,stvorili su pricu o najvecoj ljubavi

Stribor

Цитат: shumar4life  Мај 04, 2020, 11:02 пре поднеMora prvo da ukinu zabranu izlaska ljudima starijim od 65 godina :D
Zagrevanje i kondicija ce da se  radi ispred maksija izmedju 5:00 i 7:00 ujutru a takticki treninzi na kalisu od 6-7 popodne.

Косјерац

Цитат: mr nono  Мај 04, 2020, 08:32 пре поднеДа ли стручни штаб има жеље и могућности да почне са тренинзима на отвореном?

Од понедељка крећу.

Владе

Ne znam kakva je inace procedura oko vodjenja treninga,ali gledah danas ceo trening.Prvo su radili sa Lukmanom neke vezbe snage i tako to,a posle su presli sa loptom.Topic je radio sa centrima,a Gavrilovic sa ostalima.Bilo mi je zanimljivo to da Sakota bukvalno nije ucestvovao u treningu,samo je gledao sa strane.Topic je sve pokazivao i objasnjavao.Mada ovo su bile neke obicne vezbice,kontam da ono ozbiljnije radi Sakota.

северна страна

mad4red

Kakva je situacija sa Sakotom, jel se razmislja o njegovom produzenju ili novom resenju?
Veteran na twiteru najavljuje nove trenere za vecite.

Ogisha

Мислим да је рано сада причати о томе. Знам да то звучи непопуларно, али ми прво морамо да сачекамо да се све ово мало слегне, да видимо какве ће последице корона оставити на клубове за наредну сезону (на пример, Жалгирис је већ скресао буџет), па онда да кренемо у неку реализацију.

Шакоти, колико год можда он неких мана имао као тренер, само могу да се захвалим на свему што ради, и пожелим добро здравље. Не заборавимо да је он био у групи угрожених становника током пандемије вируса, и да му сигурно није било једноставно да издржава све.

Из пијетета према њему нећемо на овој теми дискутовати о потенцијалној замени, све док евентуално не будемо имали нешто конкретно. Знате већ како иде, уходали смо се сви. Пратите форум и портал, када нешто буде било од информација, писаћемо.
хвала ти, мама, за најлепше 22 године у животу. Једва чекам да се сретнемо горе на небу, а тада се надам да ћеш ми рећи да си поносна на мене.

Vatrogasac

Sto se tice kresanja budzeta i mi cemo ga skresati.To je Covic juce vec najavio i to prilicno ako sam ga dobro razumeo
Mada smo skresali naredni budzet vec i ove sezone.Bila je prica da smo uzeli odredjeni novac od nadolazecih ugovora unapred

ДЕЛИЈЕ

Мај 27, 2020, 13:36 поподне #773 Last Edit: Мај 27, 2020, 13:44 поподне by ДЕЛИЈЕ
Цитат: Vatrogasac  Мај 27, 2020, 11:45 пре поднеSto se tice kresanja budzeta i mi cemo ga skresati.To je Covic juce vec najavio i to prilicno ako sam ga dobro razumeo
Mada smo skresali naredni budzet vec i ove sezone.Bila je prica da smo uzeli odredjeni novac od nadolazecih ugovora unapred
Jesmo jedan deo novca od naredne sezone potrošili u ovoj sad,upravo prekinuto sezoni.
Čović je posle odlaska Tomića rekao da smo napravili faktoring sa nekim sponzorima.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Smoke on the water

Gospodinu Draganu Šakoti hvala za gašenje požara u našem klubu. Hvala mu što je preuzeo klub dok je bio veliki pritisak zbog "neslaganja" jednog dela navijača sa Nebojšom u vezi igranja Filipa. Hvala mu što je ispravio "krive drine" koje je ostavio Tomić u rosteru. Želim mu mnogo zdravlja i da se jednog dana vrati i preuzme neku funkciju u klubu ako mu zdravlje dozvoli. Krivo mi je što nas nije napustio sa trofejom. Još jedno veliko HVALA !

Ogisha

Сада када је све фактички извесно, могу да кажем - Шале, хвала на свему! Дошао у врло тешкој и незахвалној ситуацији, и господски се носио.
хвала ти, мама, за најлепше 22 године у животу. Једва чекам да се сретнемо горе на небу, а тада се надам да ћеш ми рећи да си поносна на мене.

Stribor

Hvala Sakoti, ostaje jedno veliko ŠBB KBB da je on selektirao roster i odradio kompletne letnje pripreme. Srecno!

aleksandarasr

Ostacu pri stavu koji sam imao od prvog dana kada je Sakota dosao kod nas...Nije trener za nas, iz milion jednog razloga, da se sad ne vracamo opet na sve o cemu smo pisali mesecima unazad...Ali,u situaciji kada nas je Tomic ostavio na cedilu, verujem da boljeg resenje nije bilo...Sve u svemu, nek je ziv i zdrav, i da u miru uziva u penziji!

marakana11

Шакота, прави Звездаш. Дошао је у тешкој ситуацији, на нивоу задатка, и стабилизово клуб како у Евролиги тако у Јадранској лиги. Мислим да бројке кажу своје.

Рекорд клуба у Евролиги пре доласка - 3-7
Рекорд клуба у Евролиги испод њега - 8-10

Рекорд клуба у АБА Лиги пре доласка - 4-3
Рекорд клуба у АБА Лиги испод њега - 10-3

Хвала ти Драгане за свему урађено. Видимо се у неким бољим временима (за пар месеци у Евролиги)! Дао нам је коначну победу преко Олимпијакоса, био несрећан у пар утакмица... хвала још једанпут шефе!
Од малена, урезано у срце.
Увек уз тебе. Кроз најбоље. Кроз најгоре.
Да ли то била трећа лига или прва,
На целом свету, само је једна Црвена звезда.

rille83

Mi smo inace takvi da kad krenemo nekog da napadamo i krivimo za nesto ne znamo da prestanemo pa tako i kada dodje do nekog poboljsanja to ne primetimo.

I te kako je ovaj Sakotin tim poceo opasno da igra od kupa na ovamo a i pre toga u vise navrata.

Neko ce opet reci nije do njega. Ne, i te kako je do njega. Ako nista drugo eto jedan od igraca kojeg je licno on doveo je bio pun pogodak.
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!