• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Драган Шакота и стручни штаб

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:20 поподне

« претходна тема - следећа тема »

ognja

Hvala Draganu Sakoti za to sto se prihvatio jako teske uloge u vrlo zajebanom trenutku. Predpostavljam da se vise nece baviti trenerskim poslom pa mu ovom prilikom zelim da sto duze uziva u penzionerskim danima.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

северна страна

Smoke

Ako Šakota dobije funkciju u klubu to će biti pun pogodak! Čović je najavio da Šakota ima ponudu Zvezde.

Vatrogasac

Hvala Sakoti veliko.Dosao je u jako teskom trenutku i uradio koliko je mogao
Korektan covek

Matuzalem88

Veliki gospodin. Svaka čast, i puno zdravlja i sreće u daljem životu/karijeri.

IlijaIka14

Јун 08, 2020, 13:44 поподне #785 Last Edit: Јун 08, 2020, 13:49 поподне by IlijaIka14
Dosao u nezgodnom trenutku,mozda nije za Zvezdu, ali je uradio dobar posao. Iškolovao je Mesinu,Sferopulosa,Pitina i tako dalje :)

Sve najbolje Sakota!

la vita e bella

Sve najbolje Šakota u EL smo bili žilav protivnik za sve i fino smo ih sve namučili!

Sada u nove pobede!
Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim i mrze nas zato sto uvek smo s' njim al' sever i dalje odjekuje tom navijackom pesmom najboljom RACUNAJTE NA NAS

СрбМКД

Fina konferencija i gospodski rastanak. Priznajem da mi je Šakota kidao živce svojim odlukama, ali se takođe mora priznati da se jedini prihvatio posla u vreme kad nismo znali đe udaramo i na tome mu hvala.

Hvala i srećno u budućem periodu ma šta god radio.
Цитат: Хлад Малиганович  Авг 02, 2013, 23:07 поподне
Замисли сањаш... Прилази ти Мира Фурлан... и каже ти, са оним меканим акцентом: "Хочу у Меџеџе." И ти је ухватиш за руку, поведеш је... а онда се пробудиш, а испред тебе смрди Мима Караџић, седи на столици, и каже ти "још нисам пронашао жену свог живота!"

Е тако је мени са Звездом, како крене која нова сезона. Сањам неку перверзију, а пробудим се у НЕКУ перверзију. Сан и јава који се понављају.

Ikac

Косјерац

Хвала Шакоти и желим му пуно среће у даљем раду и здравља што је најбитније. Може се рећи да је спасио екипу од даљих катастрофа у току сезоне, имајући у виду у ком тренутку је преузео клупу. Када је он дошао консолидовали смо се и коначно се знало "ко пије и ко плаћа" у екипи.
Имали смо онај један сјајан период у јануару када смо везали неколико добрих утакмица, па нешто слабије је било на Купу и онда смо поново подигли форму и таман пред одлучујуће утакмице деси се вирус. А верујем да би смо имали лепу завршницу у свим такмичењима.

Лоренцо је процветао код њега, Пантер је био пун погодак. Било је још ту позитивних ствари.

Још једном, хвала и срећно!

Beograd

Kada je dolazio pisalo se mnogo o dometima i sta ocekivati. Kada sagledam sve okolnosti njegovog dolaska i neka ocekivanja koja su se mogla postaviti ne mogu reci da sam razocaran. Ekipa je doselektovana, digla se nakon losih partija i zabelezeni su dobri rezultati. Ostaje zal za kupom jer smo ih imali i na glup nacin smo dozvolili da odlucuje jedna lopta i sudijska odluka. Svakako mu hvala sto se prihvatio posla jer je jasno da nije bio prvi izbor, ali izgleda prvi koji je hteo da prihvati.

Foks

Јун 08, 2020, 15:58 поподне #791 Last Edit: Јун 09, 2020, 06:31 пре подне by Foks
Šakoti hvala pre svega što se prihvatio posla u vrlo teškom i komplikovanom trenutku. Konsolidovao je ekipu koliko je mogao, zabeležio neke pobede i generanlo nas vratio u život. To što su naša očekivanja vrlo često nerealna je neka druga stvar. Jeste nam pokidao tonu živaca na KRK ali krajnju ocenu ne može da dobije pošto se sezona nije privela kraju.

Sve u svemu želim mu sve najlepše, šta god odlučio da radi na dalje ali bih ja lično voleo da ostane u klubu i dobije neku funkciju. Potrebni su nam ljudi sa takvim iskustvom.

ДЕЛИЈЕ

Ja sam prijatno iznenađen ovom konferencijom,najiskrenije kažem.
Juče sam možda napisao nešto što nisam trebao,ali prvi put od kako je Čović u klubu bila je ovakva konferencija pa sam bio iznenađen.
Nisam bio za ostanak Šakote i u narednoj sezoni,pre svega jer mislim da nam treba neko mlađi i neko rešenje na duže staze.

Pogledao sam sad konferenciju i mislim da je Šakota vrlo jasno rekao sve stvari koje su pratile ekipu od početka sezone i mislim da je čovek sve objasnio šta se i zbog čega dešavalo.
Ponašao se gospodski prema svima,došao je kad niko drugi nije hteo i podigao  na dosta veći nivo ekipu u odnosu na onaj haos u kojem ju je zatekao.
Prijatno me je iznenadilo ovo što je pričao o radu u Zvezdi,kao i to da bi doveo ljude iz Aeka u Beogradu da vide rad u našem klubu.

Šakoti hvala na svemu i želim mu pre svega dobro zdravlje.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

MalboroMekiKratki

Veliko poštovanje velikom gospodinu. Nikada neću zaboraviti rvanje sa svinjom, kup i odličnu sezonu u Uleb kupu. Veliko hvala!
Први пут сам на трибинама,
Ћале каже "сине знај"
Боже помози сад до победе

Бели Вук

Цитат: Ogisha  Јун 04, 2020, 13:59 поподнеСада када је све фактички извесно, могу да кажем - Шале, хвала на свему! Дошао у врло тешкој и незахвалној ситуацији, и господски се носио.

Upravo to. Došao je u trenutku kad je sezona krenula , kad je većina trenera imala klube u rezultatski loše krenutoj sezoni. Podigao je ekipu koliko je u datom momentu bilo moguće. Hvala Dragane na svemu!

Petkovic Miroslav

Hvala Draganu Sakoti na odlicnom odnosu, pokazao je stari vuk da moze da pomogne dosta, dva puta je oduvao italijana, i samo mu je glupost pantera otela kup. Uzivaj u penziji i hvala!

Селектор

Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

Delija sa Severa

Hvala Draganu Sakoti i sve najbolje u buducnosti.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

Petkovic Miroslav

Voleo bih da neko pokaze Sakoti ove upise Zvezdasa, bilo je i svega i svacega u toku sezone, jos jednim veliki dokaz koliko cigani vide kad se neko da 100%

Momir

Господине Шакота, дошли сте кад би мало ко дошао, а отишли кад је имао ко да дође. Хвала на свему и све најбоље Вама и Вашој породици. Праштај те.