• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Сезонске и чланске карте

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:21 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли ћете купити сезонску карту ове сезоне?

Да
Нисам сигуран
Не

северна страна

Александар95

baloteli1986

Uh ovo za polusezonske nivo 400 za 2000 dinara je bas povoljno u odnosu na regularne cene imas 4 gratis tekme posto je 500 dinara regularna cena

redwish

Izgubio sam paket za Arenu kupljen na pocetku sezone. Jel ima neke sanse da mi izdaju novi ili da kupujem polusezonski? Jel zna neko proceduru?

Green

Цитат: redwish  Јан 12, 2020, 21:53 поподнеIzgubio sam paket za Arenu kupljen na pocetku sezone. Jel ima neke sanse da mi izdaju novi ili da kupujem polusezonski? Jel zna neko proceduru?

Ako imaš račun, odnosno onaj vaučer za sezonsku što se dobija uz nju (izgleda kao eventim karta za bilo koju utakmicu), samo idi sa time na Kalemegdan.

Ako nemaš, trebalo bi svakako da te imaju u bazi tamo, tako da u svakom slučaju idi na Kalemegdan i trebalo bi da možeš da dobiješ novu sezonsku a da se ona stara poništi.

sinamapongole

Јан 13, 2020, 10:15 пре подне #5 Last Edit: Јан 13, 2020, 17:18 поподне by sinamapongole
Пре неколико минута је почела продаја полусезонских пакета и појединачних карта за Жалгирис и Албу на tickets.rs. Карте се са ваучером преузимају на благајни Арене али тек од 15.1, немојте џабе до Арене. Каква неозбиљност.

Шапчанин

Замолићу вас да одвојите мало времена и гласате у анкети на ДиД теми.
Анкета је у директној вези са овом темом.

ДОНИРАЈ И ДОМИНИРАЈ - акција финансијске помоћи навијача КК Црвена звезда

Korektni

Da li se zna termin, makar okvirni, kada ce biti pustene u prodaju sezonske karte? Reklo bi se da postoje uslovi da se krene postepeno u prodaju, makar jedan kontigent od recimo 500 ili 1000 karata, pa bi se kasnije pratila dalja situacija? U krajnjem slucaju kao sto je bio predlog na anketi, da se kupi sezonska bez garancija za povratak navijaca u halu

Koleczv

Nema od toga ništa dok je kod nas ovakav haos sa koronom.

No. 8

SEZONSKE ULAZNICE KK CRVENA ZVEZDA MTS U PRODAJI!

PASOŠ KK CRVENA ZVEZDA

Uz kupovinu sezonske ulaznice svaki kupac dobija na poklon holder pasoš - Crvena zvezda republika, dok će za sve ostale njegova cena iznositi 1.500 RSD. Prilikom predstavljanja novih pojačanja imali ste priliku da vidite kako pasoš izgleda, a sudeći prema komentarima koje smo dobili ideja kreativnog tima Crvene zvezde mts naišla je na oduševljenje svih Zvezdaša. Na ovaj način svaki navijač je u mogućnosti da kupovinom pasoša direktno pomogne klubu.

estella roja

Какав потез маркетинга са пасошима и одабиром утакмица, врхунски. Одушевљен сам, све похвале.

ФК само да се угледа на ово

Косјерац

Veternik

Kao i uvek odlicno od ozbiljno organizovanog kluba. Nisam ni sumnjao.
Одлично, само, кад је Звезда - нека буде црвена.

Звезда ле!

Pošto nisam iz Beograda jel moguće da uzmem sezonsku online ( imam sezonsku za sezonu 19/20) ? Unapred hvala  :ziveli:

00 Деки

Хвала госн Весићу, великом визионару што је нагурао још 1500 столица у Пионир и сад газда може да прода 500 сезонских више  :nargila:

zvezdass

Ako sam dobro razumeo, sezonska 30 vazi za sve utakmice u narednoj sezoni, s tim da, ako se ne odigra 30 utakmica pred publikom na domacem parketu zbog korone, ostatak do 30 tekmi se prenosi u sezonu 2021/22?

00 Деки

zvezdass

Samo da tih 30 ne budu uglavnom ABA i srpska liga :)

Шапчанин

Иста је Звезда и у АБА лиги и у КЛС-у и у Евролиги.

Што се тиче публике у ЕЛ, већ је било говора да ће сваки клуб поступати по правилима у држави. Ако се добије зелено светло, биће у ограниченом капацитету навијача и на мечевима у Евролиги.

zvezdass

Сеп 04, 2020, 18:43 поподне #19 Last Edit: Сеп 04, 2020, 20:59 поподне by zvezdass
Da je bas ista i nije. Da igramo samo kls ili ABA niti bi imali ovakav sastav, strucni stab, marketing, aktivnih forumasa na forumu, upisa, broj ljudi na tribinama, cena sezonskih ne bi bila ista i jos mnogo toga.

Da ne bude zabune, smatram da je prodaja sezonskih odlicno odradjena marketinski i da je cena izuzetno fer prema vlasnicima iz prosle sezone.

Ispostovani smo maksimalno!!!

Drago mi je, sto su u klubu  shvatili da je odnos prema vlasnicima sezonskih izuzetno vazan segment uspesnog poslovanja kluba i da je iz godine u godinu odnos  na sve vecem nivou.