• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Сезонске и чланске карте

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:21 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли ћете купити сезонску карту ове сезоне?

Да
Нисам сигуран
Не

marakana11

Сеп 04, 2020, 19:36 поподне #20 Last Edit: Сеп 04, 2020, 19:43 поподне by marakana11
Цитат: Звезда ле!  Сеп 04, 2020, 16:42 поподнеPošto nisam iz Beograda jel moguće da uzmem sezonsku online (imam sezonsku za sezonu 19/20) ? Unapred hvala  :ziveli:

И ја сам у истој ситуацији. Овако пише што се тиче продаје путем интернета -

Online prodaja počinje od druge nedelje prodaje, tačnije od četvrtka, 17. septembra.  Link za online kupovinu će biti istaknut na klupskom sajtu ili direktno na sajtu www.tickets.rs nakon pomenutog datuma.

По овоме, значи да неће бити могуће за нас сезонце да се купи преко онлајн продаје те прве недеље (9 до 17 Септембра). Онда 17 Септембра почиње продаја преко интеренета. Одеш на сајт наведен горе. Ако имаш налог од прошле године, улогуј се... ако немаш направи налог. Буди спреман са овом информацијом -

1. Prilikom kupovine sezonske, kupac je u obavezi da priloži lične podatke, kao i JMBG broj od ove sezone.

2. Pravo na cenu  sa popustom ćete moći da ostvarite ukoliko na uvid donesete sezonsku ulaznicu iz sezone 2019/20, kao i člansku kartu KK Crvena zvezda.

Значи да сумирам, одеш на сајт горе 17 Септембра, имај ЈМГБ, сезонску од прошле и чланску карту спремну за податке. То ставиш у сајт и требало би да функционише као и прошле године. Ја сам добио своју карту (у иностранству) путем достава поште.

Сигурно ће бити још детаља кад крене продаја за 2 недеље.

Реко би да колко год је КК добар у маркетингу, могли би да погледају шта је ФК Сервис за Чланство урадио ове године за нас који немају приступ Београду, а то је сајт где се чланарина и сезонска могу да заврше за пар минута. Све је на једном месту.
Од малена, урезано у срце.
Увек уз тебе. Кроз најбоље. Кроз најгоре.
Да ли то била трећа лига или прва,
На целом свету, само је једна Црвена Звезда.

00 Деки

Имајте једно на уму. Неће моћи сви прошлогодишњи сезонци да дођу и сад до сезонске.
30% Пионира је неких 2700 сезонских карата. Па ко први до карте.

Nemanja01

Bravo za klub! Od mene imaju 8000. Sa zadovoljstvom pa makar bez i jedne utakmice.

ant007

Auu kakav potez kluba. Alal vera. Ovi iz FK-a da zapisuju beleške kako se radi ozbiljan marketing. Uzmu se lepe pare, a opet se i potrošaču omogući da pored moralne satisfakcije da je pomogao klubu, dobije i nešto opipljivo. Naklon do poda gospodo  :hail:
Nadam se da će sve biti rasprodato.

Mauzeer

Сеп 04, 2020, 19:55 поподне #24 Last Edit: Сеп 05, 2020, 01:17 пре подне by Mauzeer
Jel ovo znači i da će EL da se igra u Pioniru ???

PS. Hvala na odgovoru Milwaukee !!! Da ja tebi odgovorim, moja ekipa, nas trojca stalnih, uzimamo sezonske..
The night is dark and full of trannies ... We are The People, We are The Power.

Palermo

Koleczv

To je valjda onaj pasoš koji je marketing tim uradio za predstavljanje igrača. Mnogo dobro odrađena stvar.

milwaukee

Цитат: Mauzeer  Сеп 04, 2020, 19:55 поподнеJel ovo znači i da će EL da se igra u Pioniru ???

Po svemu sudeci Pionir, jer Arena se planira da i dalje bude Covid bolnica ako opet udari Korona talas. U Areni je laksi prijem za bolesnike u odnosu na Sajam, sproveden je i kiseonik tako da nisam bas siguran da cemo smeti da rizikujemo sa Arenom ako se pandemija nastavi.

Neko je gore lepo konstatovao, mi smo prosle sezone imali oko 6.800 sezonskih karata ( zajedno sa Euro paketima), ako Euro paketi nisu usli u ovu raspodelu, onda mislim da ostaje oko 5000 ovih "obicnih" sezonskih karata.
Ako je kapacitet PIonira 8.600 , 30 % sto ce biti pusteno u prodaju je 2.600 sezonskih. Znaci vise od pola proslogodisnjih ostati bez. Ne znam kakvo je raspolozenje kod vecine sezonaca da li ce rizikovati sa kupovinom ne znajuci da li ce gledati ili ce oni hardcore sezonci ( njih oko 2.000) svakako kupiti pa makar ne odgledali, ne vidim puno prostora za one nove sezonce, a tek o mogucnosti pustanju u prodaju dnevnih karata da ne pricam.

Naravno ako bude interesovanje mozda ce se nasi i odluciti za Arenu u nadi da se Korona nece vratiti, to bi onda omogucilo skoro 7.000 sto sezonaca sto dnevnih gledalaca. Sada ono vecito pitanje , da li je bolje 7000 u Areni ili 2.500 do 3.000 u Pioniru?

Neka moderacija  ako se slaze pusti anketu da li ce i koliko odavde ljudi kupiti sezonsku ove sezone, neka klub a i mi vidimo ovde kako disu zvezdasi.Da li je strah od korone ili mogucnost od ne gledanje utakmice dovoljno jako da se ne kupi sezonska ili ce se kupiti bez obzira.

Звезда ле!

Цитат: marakana11  Сеп 04, 2020, 19:36 поподнеИ ја сам у истој ситуацији. Овако пише што се тиче продаје путем интернета -

Online prodaja počinje od druge nedelje prodaje, tačnije od četvrtka, 17. septembra.  Link za online kupovinu će biti istaknut na klupskom sajtu ili direktno na sajtu www.tickets.rs nakon pomenutog datuma.

По овоме, значи да неће бити могуће за нас сезонце да се купи преко онлајн продаје те прве недеље (9 до 17 Септембра). Онда 17 Септембра почиње продаја преко интеренета. Одеш на сајт наведен горе. Ако имаш налог од прошле године, улогуј се... ако немаш направи налог. Буди спреман са овом информацијом -

1. Prilikom kupovine sezonske, kupac je u obavezi da priloži lične podatke, kao i JMBG broj od ove sezone.

2. Pravo na cenu  sa popustom ćete moći da ostvarite ukoliko na uvid donesete sezonsku ulaznicu iz sezone 2019/20, kao i člansku kartu KK Crvena zvezda.

Значи да сумирам, одеш на сајт горе 17 Септембра, имај ЈМГБ, сезонску од прошле и чланску карту спремну за податке. То ставиш у сајт и требало би да функционише као и прошле године. Ја сам добио своју карту (у иностранству) путем достава поште.

Сигурно ће бити још детаља кад крене продаја за 2 недеље.

Реко би да колко год је КК добар у маркетингу, могли би да погледају шта је ФК Сервис за Чланство урадио ове године за нас који немају приступ Београду, а то је сајт где се чланарина и сезонска могу да заврше за пар минута. Све је на једном месту.
Hvala puno brate :D :ziveli:!

GRANDE DIAS

E ovako posto ce od drzave zavisiti da li cemo imati gledaoce na evroliginim mecevima mislim da cemo ipak imati mogućnost da pratimo kkcz jer prema svemu sudeci ako AV dozvoljava koncert Ace Lukasa 29.09. na Tašu zasto onda da mi budemo uskraćeni za kosarku.
Samo logicki razmisljam,mada nista me ne bi cudilo...

zvezdass

Сеп 04, 2020, 22:40 поподне #30 Last Edit: Сеп 04, 2020, 22:49 поподне by zvezdass
Da li ce biti publike zavisi od situacije oko korone u danima pred odigravanje utakmica. Koncert Lukasa iako je zakazan za cas posla se moze otkazati kao i tekme pred publikom. Bukvalno, info nista ne znaci!

Prodato je ukupno oko 4500 sezonskih, pakete ne racunam jer njihovi vlasnici nemaju pravo na popust.

Gotovo svi bi iskoristili veliki popust da nije korone, ali zbog potencijalne opasnosti mnogi ce pre izabrati da iz fotelje prate utakmice.

Mislim da ce brojka od oko 3000 sezonskih biti sasvim dovoljna za svakog ko zeli da obnovi i za predstojecu sezonu.

северна страна

Имате анкету, па да видимо какво је интересовање.

Ово око гарантованог броја утакмица је невероватно добра идеја. Свака част стварно. 

Апсолутно вреди купити сезонску.

Звезда ле!

Pošto nisam iz Bga a planiram da uzmem sezonsku online ako sam dobro razumeo pošto online prodaja kreće druge nedelje tačnije od četvrtka 17.septembra ja možda i neću moći da dođem do sezonske jer će se možda sve prodati već prve nedelje  :D ?

ognja

NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Zvezdale!

Imao obaveza milion, ne stizem ovde sve da ispratim, ali sam morao da dodjem i da kazem - bravo bravo BRAVO kako je odradjeno ovo sa sezonskim!!! Tacno se vidi da je neko sedeo razmisljao i nasao savrseno resenje koje pokriva sve slucajeve!

Meni ti slucajevi inace nisu bitni, u sredu odmah uzimam sezonsku, ali je bitno za ljude koji su na ivici da li bi uzeli ili ne.

Pravo je zadovoljstvo gledati u sta je nasa Zvezda porasla, top klub sa top menadzmentom, brigom o svojim navijacima i manirima! (sad zvucim ko Simonovic koji isto ovo ponavlja vise puta od kad se vratio ovog leta :D)

I posto sam kolekcionar, znaci mi sezonska i od ove godine, da se ne prekida niz ;)

marakana11

Цитат: ognja  Сеп 05, 2020, 10:41 пре поднеNece se sve odmah prodati, opusteno.

Слажем се са овим. ФК, који је генерално више популаран, продао је 1,940 сезонских улазница кроз неке 3 недеље продаје. Прошле године је продато 7,050 сезонских за ФК.

Тако, сигурно ће бити сезонских кад почне друга недеља продаје за КК.
Од малена, урезано у срце.
Увек уз тебе. Кроз најбоље. Кроз најгоре.
Да ли то била трећа лига или прва,
На целом свету, само је једна Црвена Звезда.

Bajudza

Moze neko da mi objasni sta ako ispucam 30 tekmi pre plej of-a aba lige i naseg prvenstva?

Biancorosso

Piše lepo sve na sajtu, nemojte da vas mrzi da čitate.

ЦитатVažno je istaći da će sezonske ulaznice 30 važiti za celu sezonu, ukoliko broj utakmica sa publikom bude premašio 30 događaja na domaćem terenu.
Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!
http://www.youtube.com/c/biancorosso013

czvnovi

A recimo ja kupim paket od 30, ako se odigra 20 utakmica, 10 se prenosi u sledeću sezonu? Ne razumem to baš najbolje.

00 Деки

Да, у саопштењу пише да ако буде мање утакмица да се остатак преноси у следећу сезону.