• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Скаутинг

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:23 поподне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

Green

Trebalo bi pratiti situaciju oko igrača koji se zove Kenny Wooten, trenutno igra za filijalu Ny Knicksa i nekoliko timova se interesuje za njega.

Ukoliko ne dobije nba angažman na kraju sezone, možda bi se otisnuo na put u Evropu.

D-Rose

Green

Цитат: D-Rose  Јан 12, 2020, 15:21 поподнеHuman pogo stick

Nenormalne predispozicije ima momak. Samo to, ukoliko ne unapredi ostale segmente igre, mu neće biti dovoljno da napravi karijeru u nba, ali u evropi bi pravio razliku u oba reketa.

D-Rose

Taman koju sezonu da napreduje individualno i fizicki u razvojnoj, pa onda za Evropu. Ima tamo brdo zanimljivih igraca, posle onog pocetnog deficita kad je pocela ekspanzija sad vec i G-League pocinje da pravi igrace za Evropu. Neverovatno je koliko vreme provedeno u NBA sistemima znaci na mnogo nivoa.

marinjo 12

Ova tema je malo nepravedno zapostavljena ::)
Pošto ide leto, a znamo da je nama to najlepši preiod godine, iako vlada mnogo neizvestnosti oko toga koje ćemo takmičenje igrati , a samim tim i kojim ćemo budzetom raspolagati imam slobodu da predlozim par igrača za koje sam sam siguran da bi imali jak uticaj na našu igru .

Prvi je Emannuel Terry igrač na poziciji 4/5 koji je posle odlične sezone u Bandirmi presao u Hapoel. Igrač izuzetnih motoričkih  i  energetskih  sposobnosti, odličan pik igrač koji završava oko obruča podjednako dobro sa obe ruke

Druga dva igrača su James Young sa Kentucky-ja koji trenutno igra u  Makabi Haifi i Justin Anderson koji trenutno igra u G Ligi. Oba igrača primarno igraju na poziciji 3, izuzetnih motoričkih sposobnosti. Young se već prilagodio na Evropsku košarku i mislim da moze biti bas dobar ubod jer je strašan strelac. Ima još dosta zanimljivih igrača, onih poznatih i manje poznatih , pa bismo mogli da ozivimo ovu temu u narednih par dana.

DelijaZabalj

Videcemo sta ce biti.  Prvo da vidimo ko ostaje od igraca i ko ce produziti ugovor , za pojacanja ima vremena  ne treba zuriti .Ima sigurno dosta igraca koje bi voleo da vidim u Zvezdi ali videcemo sta nam donosi leto pred nama .

Green

Цитат: DelijaZabalj  Апр 26, 2020, 12:23 поподнеVidecemo sta ce biti.  Prvo da vidimo ko ostaje od igraca i ko ce produziti ugovor , za pojacanja ima vremena  ne treba zuriti .Ima sigurno dosta igraca koje bi voleo da vidim u Zvezdi ali videcemo sta nam donosi leto pred nama .

Pre toga da vidimo ko će biti trener ekipe dogodine. To je apsolutno najvažnija stvar.

Ja se lično nadam Radonjić ili Obradović, ali ko zna.

DelijaZabalj

Videcemo ko ce biti trener . Dosta ce zavisiti od toga. Nadamo se najboljem resenju .

DelijaZabalj

https://www.youtube.com/watch?v=yc79poyhWwQ
Jedan od mojih zelja za narednu sezonu je Trevon Evans.Igrac koji ove sezone u proseku belezi oko 20 poena . Igra na poziciji plejmejkera . Predstavljao bi resenje na duge staze.

veljasinn

Nenad Dimitrijević bi predstavljao idealno rešenje na poziciji pleja, u početku bi bilo prirodno da bude drugi plejmejker, a vremenom da izraste u prvog pleja, mi bi mu bili idealna prilika da se dokaže u Evroligi i pokaže nesporan talenat.

Reprezentativac Makedonije, 1998. godište, već četiri godine u Huventudu igra standardno, mislim da je i u mlađim kategorijama igrao za njih, ove sezone je imao par odličnih poteza u Evrokupu i ACB ligi, mogao bi čak i Pero Antić da nam pomogne oko njegovog dolaska u Zvezdi.

северна страна

Цитат: radulekg  Мај 28, 2020, 12:21 поподнеhttps://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.theringer.com/platform/amp/2020/4/15/21220970/nba-draft-killian-hayes-2020-top-prospect&ved=2ahUKEwiikqu3ptbpAhXNlosKHaUbDnYQFjAfegQIDBAB&usg=AOvVaw35Ji873btgw789yJ7vuYuV&ampcf=1
Pisao Sam o ovom momku i tokom prosle sezone,da bi vredelo pokusati ga dovesti.
Предлажеш да покушамо да доведемо дечка који ће на овом драфту бити изабран као 6,7 пик прве рунде?

Marko035

Kako Filip Petrusev stoji sto se drafta tice ? Hoce li biti izabran ? Ako ne, eto nam sanse. Pratio sam ga na koledzu i zbog posla i generalno ovako, imao je brutalnu sezonu. Vidim sad da ga ocekuju negde na sredini druge runde.

Ивањица

Цитат: Marko035  Мај 28, 2020, 22:26 поподнеKako Filip Petrusev stoji sto se drafta tice ? Hoce li biti izabran ? Ako ne, eto nam sanse. Pratio sam ga na koledzu i zbog posla i generalno ovako, imao je brutalnu sezonu. Vidim sad da ga ocekuju negde na sredini druge runde.

Ako se prijavi za ovogodisnji draft, tipujem kraj prve runde, a ako ostane jos godinu dana na Gonzagi, po meni vrlo moguce i lutrijski pik 2021 ...

DelijaZabalj

https://www.youtube.com/watch?v=g6wGopcyGis
Veoma zanimljiv igrac. Ispod radara.Predstavljao bi odlicno resenje na duge staze !

Delije.Nis

@Kenny Wooten  Impresivan!Nebeski skok , brutalan rim protector!Iz ovih klipova hajlajts mu je banana oko obrica i alejup , nesto nisam siguran da je toliko dobar u napadu , morao bi neko ozbiljno da poradi sa njim...ali decko ima potencijala

Pefi

Јун 01, 2020, 16:47 поподне #17 Last Edit: Јун 03, 2020, 13:07 поподне by Pefi
Potpisao je za Nikse Wooten, al se povredio pa nije zaigrao

Green

Цитат: Pefi  Јун 01, 2020, 16:47 поподнеPotpisao je za Nikse Wooten, al se povredio pa nije zaigrao

Ja mislim daje potpisao two-way ugovor, nema neki višegodišnji garantovani. Ispravi me ako grešim

Pefi

Цитат: Green  Јун 01, 2020, 16:56 поподнеJa mislim daje potpisao two-way ugovor, nema neki višegodišnji garantovani. Ispravi me ako grešim

Jeste two-way, al neki fazon na 2 godine, potpisali bi ga ja mislim na neki garantovani, samo da su imali prostora u rosteru.