• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Скаутинг

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:23 поподне

« претходна тема - следећа тема »

PeroMkd89

Јул 07, 2021, 02:57 пре подне #200 Last Edit: Јул 07, 2021, 03:01 пре подне by PeroMkd89
Цитат: Mare  Јул 07, 2021, 02:52 пре поднеPitanje je koliko kosta taj rodeo:D

'bem ti suncac  98cm max vertical  :taz:

Ma placaj Covke, isplatice se...

Strasan atleta, strasan. Mogu da zamislim sta bi radio sa Jovicem...💦
Tvrdim da je bolji od LiDeja, i duplo jeftiniji.
Нема дана, а да не мислим на тебе...

Zvezdomanija

Kameron je preozbiljan igrač i mislim nedostupan. Nije zbog plate već što je dečko odigrao odlično za Hjuston pri kraju sezone i sigurno želi da ostane u NBA.

PeroMkd89

Цитат: Zvezdomanija  Јул 07, 2021, 03:03 пре поднеKameron je preozbiljan igrač i mislim nedostupan. Nije zbog plate već što je dečko odigrao odlično za Hjuston pri kraju sezone i sigurno želi da ostane u NBA.

Ma, odigrao 4 utakmice sve u svemu, za Houston. ( 🙂 ) Vraca se on u Australiji, ali ako mozemo da ga ukrademo, pakuj!

Mare

I meni tako deluje.Ono su preozbiljne brojke na 10 day ugovoru, da bi prosle neprimecene.Deluje mi ko naucna fantastika da nakon letnje lige, ne ubode garantovan ugovor.

PeroMkd89

Јул 07, 2021, 03:10 пре подне #204 Last Edit: Јул 07, 2021, 03:19 пре подне by PeroMkd89
Na njegovoj poziciji su JaSean Tate, Olynyk., Christian Wood, DJ Wilson, Kenyon Martin pa i Danuel House. Cisto sumnjam da ce potpisati ugovor sa njima, kao sto sam rekao, vraca se u AUS :) Covke, cuj me!

Edit: izvinite, Kenyon Jr je SF, a ne PF. Mada, ako je House igrao na 4/5 u eri Hardena...

Mare

PeroMkd89

PeroMkd89

sinisamali123

Odličan je ovaj isaia cordinier ali mislim da ima ugovor za sledecu sezonu. I da nema msm da bi ga pokupili monaco ili asvel posto je francuz. A lego bi nam ko kec na 10

Zemlja Košarke RSB

Ništa dok se ne odluči ostaje li ili odlazi Čović.
Ima pritisaka da ode, što će direktno uticati kakav ćemo imati budzet, isto kao i ostanak u koliko do njega dođe. Dakle do kraja meseca ne treba očekivati konkretna pojačanja..

vlaDixXx93

PeroMkd89

Цитат: vlaDixXx93  Јул 08, 2021, 12:17 поподнеCudi me da ga nije pokupio neki francuski klub,lik je zverka
15.8 ppg 5rpg 3.5apg. Ostvario jedan tripl dabl, eksplozivan igrac na obe strane terena. Ako postoji neka sansa, Covicu cuj me!

Xavi Pascual

Cordinier je u komunikaciji sa Bruklin Netsima koji polažu prava na njega. Za sada ne postoje planovi o njegovom razvojnom putu, pre svega zbog njegovog eventualnog učešća na Olimpijskim igrama. Netsi su na čelu sa Šonom Marksom (GM) pokazali veliku želju za evropskim igračima, a svakako će dosta toga biti jasnije nakon održavanja NBA drafta i Letnje lige. Isaia Cordinier (Small-Forward) zbog svoje polivalentnosti može da odgovorima zahtevima na više pozicija, a kao jedan od kvalitetnijih dvosmernih igrača verujem da je nedostupan za naše trenutne uslove.

IlijaIka14

Vec sam ga kacio u želje, ali evo ponovo, ide na mini kamp sa Filadelfijom, ali mislim da je tanak za NBA, ali odlican za nas i da eksplodira :)

max37

Zvezdomanija

Kakve veze to ima sa skautingom?

Kem Oliver za sada nije dobio nijednu NBA ponudu.

#SamoKazem

Mare

Цитат: Zvezdomanija  Јул 14, 2021, 00:00 пре поднеKakve veze to ima sa skautingom?

Kem Oliver za sada nije dobio nijednu NBA ponudu.

#SamoKazem

Polako brtac, letnja liga pocinje tek sredinom avgusta 08.08.-17.08.

mitoska

Nathan Knight (208cm C/PF)
Na ovog dečka treba obratiti pažnju. Ovo nama treba. Moderna petica koja radi sve živo.

Pick & pop, rola, može licem ka košu, pretnja spolja.. Vrlo solidan defanzivno. Bombona igrač.

Prošle sezone je u Atlanti igrao za 500k doloresa, mada nije se baš naigrao. Oko 8 minuta u regularnom delu, jbg velika je gužva tamo na unutrašnjim pozicijama..

Video sam juče da je sad na two way ugovoru sa Minesotom, al opet, tamo su Naz Rid i MekDenijels, pitanje je koliko će igrati.

Ako se odluči za Evropu, bez razmišljanja bih mu dao ugovor na 2 godine jer se radi o ozbiljnoj mitskoj zveri i mislim da vredi uložiti u ovakvog igrača.

Ostavljam vam i scouting report našeg bivšeg forumaša @Aleksandar1989 . Sve je lepo analizirao da ne tupim ja sad previše.

sinisamali123

Цитат: mitoska  Авг 08, 2021, 12:14 поподне

Nathan Knight (208cm C/PF)
Na ovog dečka treba obratiti pažnju. Ovo nama treba. Moderna petica koja radi sve živo.

Pick & pop, rola, može licem ka košu, pretnja spolja.. Vrlo solidan defanzivno. Bombona igrač.

Prošle sezone je u Atlanti igrao za 500k doloresa, mada nije se baš naigrao. Oko 8 minuta u regularnom delu, jbg velika je gužva tamo na unutrašnjim pozicijama..

Video sam juče da je sad na two way ugovoru sa Minesotom, al opet, tamo su Naz Rid i MekDenijels, pitanje je koliko će igrati.

Ako se odluči za Evropu, bez razmišljanja bih mu dao ugovor na 2 godine jer se radi o ozbiljnoj mitskoj zveri i mislim da vredi uložiti u ovakvog igrača.

Ostavljam vam i scouting report našeg bivšeg forumaša @Aleksandar1989 . Sve je lepo analizirao da ne tupim ja sad previše.

Odličan ,podseća po nekim pokretima na cirbesa.Ima li interesovanja ili si ga predlozio reda radi