• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

КК Црвена звезда - Све сервисне информације

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:29 поподне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

Цењени форумаши, ова тема ће бити тема сервисних односно шалтерских информација. Како не би гушили остале теме са картама, Тв преносима и осталим сличним стварима, о томе питајте и одговарајте овде.

Аутоматски, било која шалтерска или сервисна питања на другим темама повлаче за собом и казну.

Smoke on the water

Pozdrav ljudi da li neko zna možda na kom sektoru se nalaze navijači Zvezde kada igramo protiv Bajerna u Audi Domu. Karte su već u prodaji i već bih želeo da obezbedim sebi i nekim drugarima ulaznicu. Pa eto ako bilo ko zna...

gradec1999

Цитат: Smoke on the water  Јан 08, 2020, 12:28 поподнеPozdrav ljudi da li neko zna možda na kom sektoru se nalaze navijači Zvezde kada igramo protiv Bajerna u Audi Domu. Karte su već u prodaji i već bih želeo da obezbedim sebi i nekim drugarima ulaznicu. Pa eto ako bilo ko zna...

Ovo i mene zanima, plus imam jedno pitanje, znam da se pominjao neki problem sa ulaskom u halu kad su nasi navijaci u pitanju, da li je to moguce i sada?

Smoke on the water

Цитат: gradec1999  Јан 08, 2020, 22:04 поподнеOvo i mene zanima, plus imam jedno pitanje, znam da se pominjao neki problem sa ulaskom u halu kad su nasi navijaci u pitanju, da li je to moguce i sada?
Ne znam stvarno protiv Ulma u Ratiopharm Areni nemaš nikakvih problema, pre ulaska traze ličnu kartu (pasoš) i ulaznicu i to je sve. Verovatno pretpostavljam da neće moći da se kupi karta za sektor sa organizovanim navijanjem preko online tickets sajta nekog već jedino preko kluba pa ne znam da li se isplati klub da se kontaktira nzm uopste da li će odgovoriti na emajl. Čuo sam i ja da su pojedinci ima li probleme da uđu na mečeve ali ja iskreno ne verujem da će da ti prave problem samo da dođeš malo ranije pred utakmicu poneseš kartu i dokumente normalno (bez upaljača i sličnih sitnica) i tjt.

ros

Цитат: Smoke on the water  Јан 08, 2020, 12:28 поподнеPozdrav ljudi da li neko zna možda na kom sektoru se nalaze navijači Zvezde kada igramo protiv Bajerna u Audi Domu. Karte su već u prodaji i već bih želeo da obezbedim sebi i nekim drugarima ulaznicu. Pa eto ako bilo ko zna...

za goste su predvidjeni K4, L3, L4, M3 i M4. mada je svejedno posto ce nas biti svakako vise od bajernovih navijaca.
prosli put je bio problem zato sto nisu hteli nasima da prodaju karte pred samu utakmicu, ali mislim da se to nekako sredilo uz pomoc policije.

inace, bajernova publika je prilicno pozorisna, kopiraju NBA (defence, defence) i ne prave nikakvu atmosferu. za razliku od nas i pirejske brace.

EDIT: gde si video da su karte u prodaji? na zvanicnom ticket-shop sajtu je poslednja utakmica za koju se mogu karte kupiti 4. marta bayern-baskonia

kompe

Imam i ja jedno pitanje.

Jel besplatan ulaz za klinca od nepunih 6 godina za mec u Evroligi, uz moju kartu za sektor 200?

Vodio bih prvi put sestrica na Evroligu protiv Zalgirisa ili Albe... 
Negde sam na forumu, cini mi se nekad procitao da je besplatno za klince do 6 godina, ali nisam vise siguran  ::)

zvezdass

Цитат: kompe  Јан 10, 2020, 17:26 поподнеImam i ja jedno pitanje.

Jel besplatan ulaz za klinca od nepunih 6 godina za mec u Evroligi, uz moju kartu za sektor 200?

Vodio bih prvi put sestrica na Evroligu protiv Zalgirisa ili Albe... 
Negde sam na forumu, cini mi se nekad procitao da je besplatno za klince do 6 godina, ali nisam vise siguran  ::)
Besplatan je ulaz, ali moras drzati dete u krilu, ako neko na karti ima numerisano mesto pored.

kompe

Hvala za brz odgovor.
Super, to je ok, a i logicno.

Do koliko godina mogu deca da ulaze besplatno uz nekog starijeg? 6,7,8?
Pitam, ako mu se svidi, da znam do kad mogu tako da ga vodim  :)

zvezdass

Цитат: kompe  Јан 10, 2020, 19:41 поподнеHvala za brz odgovor.
Super, to je ok, a i logicno.

Do koliko godina mogu deca da ulaze besplatno uz nekog starijeg? 6,7,8?
Pitam, ako mu se svidi, da znam do kad mogu tako da ga vodim  :)
Zvanicno do 7 godine.
Nezvanicno...

SavaBoss032

Pozdrav forumasi, da li neko zna cene novih dresova 2019/20? Ne radi sajt fan storea pa ne mogu da dodjem do ove informacije. Hvala unapred!

Unos teksta (1991)

Закукаше Срби у невољи, ал' се живог Бога не сјетише, нити Бога ни својих гријеха.

_DelijaMomak_

Kakva su iskustva i procedura sa unosenjem torbi i takvih stvari u arenu tokom utakmice?Konkretno na zalgiris bi zeleo da udjem sa rancem sa stvarima za trening i naravno ne bih imao sitne i ostale zabranjene stvari u njemu,pa me zanima pre svega da li je to moguce/dozvoljeno?

Banesto

Цитат: _DelijaMomak_  Јан 13, 2020, 09:55 пре поднеKakva su iskustva i procedura sa unosenjem torbi i takvih stvari u arenu tokom utakmice?Konkretno na zalgiris bi zeleo da udjem sa rancem sa stvarima za trening i naravno ne bih imao sitne i ostale zabranjene stvari u njemu,pa me zanima pre svega da li je to moguce/dozvoljeno?

Zavisi na kakvog redara na ulazu naidjes, neki te samo puste dok te neki teraju da vadis sve iz ranca, ali ako nemas nista cime bi mogao da gadjas nekoga onda je okej (sitan novac, labelo...)

МilosМilos

Dozvoljeno je, sve prolazi kroz skener, uzimaju se kovanice, i te sitnice koje mogu da povrede

00 Деки

Сад против Бајерна лика испред мене цимали због слушалица. Као не може ни то да се унесе.

Цитат: МilosМilos  Јан 13, 2020, 09:59 пре поднеDozvoljeno je, sve prolazi kroz skener, uzimaju se kovanice, i te sitnice koje mogu da povrede

МilosМilos

Цитат: 00 Деки  Јан 13, 2020, 10:59 пре поднеСад против Бајерна лика испред мене цимали због слушалица. Као не може ни то да се унесе.

pa sve čime možeš da gadjas

_DelijaMomak_

Samo ti

Pa ti mozes da gadjas i kljucevima od stana.. Ili poneses neke kljuceve eto, cisto da imas. Ja uvek izvadim sitan novac, kljuceve imam uvek kod sebe. Unosio sam i ranac nikakav problem, sa sve olovkama, sestarima itd.

I naravno nikad nisam ni pomislio da ista upotrebim i naskodim klubu, dosao sam da podrzim svoj klub, a ne da se gadjam sa sudijama.
ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!

00 Деки

Ако желиш можеш чиме оћеш да гађаш. Те слушалице од 2грама не могу да долете до терена а не да их неко осети као ударац.
Пада киша, дођу људи са кишобраном и не можеш унутра са њим. Јебига опасно оружје.
А тек претурање по новчанику. Ту се увек свађам са њима, не може да претура. Да оћу да унесем нешто ставио би у патику, чарапу, гаће и курац би нашли.
Само се стварају редови тим детаљним претресима.

Као и забрана алкохола на стадиону, у хали. Ал' зато дроге колко оћеш.

drago

Цитат: 00 Деки  Јан 13, 2020, 13:41 поподнеАко желиш можеш чиме оћеш да гађаш. Те слушалице од 2грама не могу да долете до терена а не да их неко осети као ударац.
Пада киша, дођу људи са кишобраном и не можеш унутра са њим. Јебига опасно оружје.
А тек претурање по новчанику. Ту се увек свађам са њима, не може да претура. Да оћу да унесем нешто ставио би у патику, чарапу, гаће и курац би нашли.
Само се стварају редови тим детаљним претресима.

Као и забрана алкохола на стадиону, у хали. Ал' зато дроге колко оћеш.

Mogao bi i alkohol da imaš gde da sakriješ flašu rakije.