• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Рад управе клуба

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:41 поподне

« претходна тема - следећа тема »

FXGX

Zdravlje nema veze sa vezanom rukom, zna se tacno na sta je mislio

samo ti...

Цитат: FXGX  Јул 18, 2021, 12:35 поподнеZdravlje nema veze sa vezanom rukom, zna se tacno na sta je mislio
Bas tako.
Kad je zdravlje u pitanju onda nije jedna ruka vezana.

Sektor

Цитат: FXGX  Јул 18, 2021, 12:35 поподнеZdravlje nema veze sa vezanom rukom, zna se tacno na sta je mislio

Mislio je na drzavno politicki super projekat kakav nije vidjen na nasim prostorima a i u regionu - kk Partizan. To je mislio kada je spomenuo vezanu ruku. Zvezdi je vezana ruka nevidjenim do sada drzavnim favorizovanjem kk Partizan ove sezone !

A zdravlje je izgubio jer vec deceniju trpi golgotu partizanovaca, on i njegova porodica, a nikada ih niko nije zastitio. I Nebojsa Covic je verovali ili ne covek od emocija, nije od kamena pobogu

Крејзи Норт

Јасно је рекао да ће се руководити својим здрављем, саветима лекара, блиских људи итд. али и "статусом који имамо(звезда) у друштву". И онда додаје - "да појасним, нико не улази у борбу са једном везаном руком". Не видим шта друго може да се закључи, осим тога да не жели да наставља даље ако Звезда буде спутавана, односно тражи равноправност.
Врло елегантно и прецизно све изјављује и ради у последњем периоду, надам се да ће све бити добро.

Kaffu

Цитат: Sektor  Јул 18, 2021, 12:44 поподнеMislio je na drzavno politicki super projekat kakav nije vidjen na nasim prostorima a i u regionu - kk Partizan. To je mislio kada je spomenuo vezanu ruku. Zvezdi je vezana ruka nevidjenim do sada drzavnim favorizovanjem kk Partizan ove sezone !

A zdravlje je izgubio jer vec deceniju trpi golgotu partizanovaca, on i njegova porodica, a nikada ih niko nije zastitio. I Nebojsa Covic je verovali ili ne covek od emocija, nije od kamena pobogu
Kakav je ovo spin i atak na najuspešniji klub u Evropi uz Real Madrid. Klub u koji dodje najskuplji trener u Evropi besplatno i izazove popularni "Žocov efekat" gde ti se nude i dolaze igrači iz najbogatijih Evropskih klubova da igraju za minimalne plate. Gde privatne kompanije krenu naprasno da ulažu milione i milione eura omamljeni tim čuvenim efektom.

Eto i onda se nadju hejteru koji to pokušavaju da ospore i pričaju o nekim vezanim rukama, političkim projektima, nenormalnim dovodjenjem stranaca za rekordne ugovore dok je opšte poznato da evropski Boston Seltiksi nikada nisu dobili ni dinara od države nego oni vole da imaju 5 državnih kompanija na dresu pa ih stave iz inata jer ne dobijaju pare, tako da molim vas licemere da pogledate širu sliku. Uskoro će domaći Boston Seltiksi da dovode NBA pojačanja koja će da pohrle usled pojačanja "Žocovog efekta" iako se sticajem okolnosti samo (naglašavam da je to slučajnost) povećale cene goriva i namirnica.

Naravno, takodje je ogromna laž Predsednika države da im je dao više para nego nekoj tamo Zvezdi koja je samo šampion države, ABA i redovni učesnik Evrolige, kao što je takodje dezinformacija nekih tamo stranih novinara i podkast kreatora kako su dobili oko 15 miliona evra budzeta. Dokle više sa atakom na taj jadni klub??? Pitam.

A što se Čovića tiče, deluje mi da se čovek umorio više, iskreno nekako mi deluje kao da Sizifov posao koji radi ima svoje limite, nije problem gurati kamen do vrha brega ali kada sa vrha krenu da puštaju kamenje na tebe i tako iznova i iznova, čovek se umori, ipak je samo čovek.

max37

@ Kaffu

Eeee vala svaka ti je ka u Njegosa!

ajkula_bg

covic samo prica njihovim rijecnikom.
potpuno je obrnuo situaciju od pre dolaska n celo zvezde u svako pogledu.

samo da ga zdravlje posluzi...
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio

Zvezdomanija

Цитат: Sektor  Јул 18, 2021, 12:44 поподнеMislio je na drzavno politicki super projekat kakav nije vidjen na nasim prostorima a i u regionu - kk Partizan. To je mislio kada je spomenuo vezanu ruku. Zvezdi je vezana ruka nevidjenim do sada drzavnim favorizovanjem kk Partizan ove sezone !

Rekao je da niko ne ulazi u borbu sa jednom vezanom rukom, i da Zvezdi ruka nije vezana.

Zvezdomanija

Цитат: северна страна  Јул 17, 2021, 11:28 пре поднеПа и неће 3, нико није ни помињао то. Добиће 2,5 за 2 сезоне. Ако остане две.....
Kako niko? Pa Eurohoops je bukvalno tako napisao. 3 miliona/2 godine.

mostarac

ddacha

Они су добили, јасно је да то не можемо да променимо. Рекао бих да се ми сада боримо за једино што можемо - да добијемо и ми. На то ми личи Човићева прича да не гледамо шта се тамо дешава, не интересује нас, гледамо себе али не можемо да се такмичимо са једном руком везаном тј. нека имају они буџет, али да добијемо и ми, па да се такмичимо.

max37

Цитат: ddacha  Јул 18, 2021, 16:11 поподнеОни су добили...

A veruj mi dobice i od nas nesto.
Kako je izgledalo na pocetku,malo me je i uplasilo ali sad sam ubedjen da nasa baza + novi dobri igraci + nas trener,sta god oni kupili,nemaju sanse.
Sledi im glogov kolac!!!

vlada

Ljudi, mi imamo kontinuitet. kakav takav, ali je kontinuitet. Nije njima trener madjionicar. Mislim da ce se oni sasuti tamo na prolece, a Zeljko ce pokupiti prnje i otici. Svejedno, to je nebitno. Gledamo mi sebe i kako cemo mi. Da dovrsimo selekciju, da Cova ozvanici jos jedan mandat, pa polako :)