• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Нови тренер Црвене звезде?

Започео Селектор, Јун 03, 2020, 14:14 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли сте задовољни са избором Саше Обрадовића за новог тренера?

Да
Не
Нисам сигуран/на

noleRS

Цитат: aleksandar 991  Јун 09, 2020, 20:30 поподнеBrate, nemoj molim te da stavljaš u istu rečenicu/koš/kontekst dr Nebojšu Čovića i (dr) Zvezdana Terzića...

Brate, je li ti to ozbiljno ili me zezaš?

Kada već pominješ stavljanje u kontekst, ne bi bilo na odmet vratiti se na stranicu 15 i ispratiti tok diskusije kako bi se razumilo u kom duhu je ista vođena i poentu upisa.

noleRS

Јун 10, 2020, 00:54 пре подне #361 Last Edit: Јун 10, 2020, 00:58 пре подне by noleRS
Цитат: Celtic  Јун 09, 2020, 21:31 поподнеPorediš afirmisanog evroligaškog trenera i top prospekta, koji je kvalitet i potencijal dokazao i u nekim evroligaškim mečevima, sa početnikom na klupi i fudbalerom koji je čak i za naše (vrlo niske) kriterijume čist prosek. I to porediš na osnovu partija u linglong ligi bez takmičarskog značaja u ovoj fazi.

Zapravo nije mi bila poenta u poređenju dva trenera a pogotovo ne dva igrača, nego u želji da Sale bude taj trener koji će konačno "probuditi" i "oživiti" igrača koji u prethodnom periodu nije u nekom kontinuitetu pokazivao ono što se od njega očekuje i u skladu sa njegovim mogućnostima.

A ako bi mi već poenta bila na poređenju između odnosnih trenera, u tom slučaju poredio bih kako kažeš afirmisanog evroligaškog trenera sa trenerom početnikom koji se kao igrač afirmisao između ostalog i u najelitnijem klupskom fudbalskom takmičenju na svijetu, koje je uzgred budi rečeno i osvojio pored ostalih trofeja u svojoj bogatoj karijeri.

Što se tiče odnosnih igrača, zajedničko im je da su oba u određenim dijelovima svoje karijere pokazivali kvalitet i potencijal na mečevima u evropskim klupskim takmičenjima, ali sa druge strane dokazuju da nemaju konstantnost pokazivanja istog.

Друлић

Јун 10, 2020, 05:15 пре подне #362 Last Edit: Јун 10, 2020, 05:19 пре подне by Друлић
Цитат: Celtic  Јун 09, 2020, 21:31 поподнеPorediš afirmisanog evroligaškog trenera i top prospekta, koji je kvalitet i potencijal dokazao i u nekim evroligaškim mečevima, sa početnikom na klupi i fudbalerom koji je čak i za naše (vrlo niske) kriterijume čist prosek. I to porediš na osnovu partija u linglong ligi bez takmičarskog značaja u ovoj fazi.
Prosto nije za poređenje. U fudbalu, početnici u trenerskom poslu imaju veće šanse za uspešne rezultate. Da ne navodim sad primere iz naše lige i večitog rivala, a tek iz evropskog fudbala. Ako nastavi ovako, Dekiju se smeši karijera u Italiji, pisao sam već o tome.
S druge strane, prilično je upitno koliko je Boriša i dalje top prospekt, koliko god ga ja gotivio. Možda pre 4-5 godina, sada su mu 22, a on je ove sezone opet bio slabiji nego npr kod Tomića, a i kod njega je igrao samo dok je Faje bio povređen. Kod Šakote je imao mizernu ulogu.
Videh na drugoj temi, mnogi ljudi ga ne svrstavaju u 14-15 igrača sledeće sezone, što dovoljno govori kakav je utisak ostavio. Ja i dalje verujem da može postati solidan evroligaški igrač, mada neće biti lako.

Generalno, zvezdaši su prilično nerealni navijači, i često idu iz krajnosti u krajnost. Uvek se setim primera kad je neko od forumaša uporedio Luku Mitrovića sa Savanovićem , napisavši da bi mogao da napravi karijeru sličnu njegovoj, na šta su svi živi skočili kao da ga je neko uporedio sa Čedomirom Vitkovcem. Nažalost, Luka za sada nije ni blizu Savana, ponajviše zbog povreda.
Terziću odlazi, uprava napolje! 24.10.2019.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 16:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Celtic

Toliko ste zaluđeni fudbalom da niste u stanju da vidite elementarno. Taj mučeni Ivanić da je karijeri odigrao 10% kvalitetno koliko i Boriša, sada bi verovatno bio kandidat za šestu Zvezdinu zvezdu. Naša linglong liga je na samom začelju Evrope po kvalitetu a ABA u samom vrhu. Apsolutno ništa nije za poređenje, a pogotovo ovo što igra Ivanić da onim što mi želimo da igra Boriša.
Predlažem fudbalerima sa sledeći put kada budu hteli da povuku neku paralelu preskoče košarku i uporede se sa hokejom na travi ili tako nekim sportom u kome smo na samom dnu.

mr nono

Цитат: DR  Јун 09, 2020, 16:21 поподнеSutra u 11:30 predstavljamo Saleta!

На пар места видим овај инфо, да ли је тачан?

aleksandar 991

Цитат: noleRS  Јун 09, 2020, 23:59 поподнеBrate, je li ti to ozbiljno ili me zezaš?

Kada već pominješ stavljanje u kontekst, ne bi bilo na odmet vratiti se na stranicu 15 i ispratiti tok diskusije kako bi se razumilo u kom duhu je ista vođena i poentu upisa.
Video sam sta pise na stranici 15 i bas zato ti kazem, bilo kakav kontekst, bio on ozbiljan ili posprdan...... Jednostavno mi se povraca kad cujem ime i prezime one vaske koja sedi i pije pice sa znackatrazima i prodaje mi realne i knjigovodstvene price za laku noc...
Svakim njegovim potezom sve vise i vise cenim rad dr Nebojse Covica!!!

Косјерац

Цитат: mr nono  Јун 10, 2020, 09:30 пре поднеНа пар места видим овај инфо, да ли је тачан?
Да. Промоција Саше је од 11:30.

mr nono

Цитат: Косјерац  Јун 10, 2020, 10:06 пре поднеДа. Промоција Саше је од 11:30.

Хвала, ваљда ће опет бити нешто на YT, као и за Шакоту.

lukacz

Јун 10, 2020, 10:19 пре подне #368 Last Edit: Јун 10, 2020, 10:21 пре подне by lukacz
Цитат: Celtic  Јун 10, 2020, 09:18 пре поднеToliko ste zaluđeni fudbalom da niste u stanju da vidite elementarno. Taj mučeni Ivanić da je karijeri odigrao 10% kvalitetno koliko i Boriša, sada bi verovatno bio kandidat za šestu Zvezdinu zvezdu. Naša linglong liga je na samom začelju Evrope po kvalitetu a ABA u samom vrhu. Apsolutno ništa nije za poređenje, a pogotovo ovo što igra Ivanić da onim što mi želimo da igra Boriša.
Predlažem fudbalerima sa sledeći put kada budu hteli da povuku neku paralelu preskoče košarku i uporede se sa hokejom na travi ili tako nekim sportom u kome smo na samom dnu.

Seltik, poznat si kao odmeren lik(bar po pisanju na ovom forumu), tako da bi bilo lepo da razmislis jos jednom o ovom delu.

Zanimljiva je ta pojava kod kosarkaskih fanatika(uglavnom onih koji fudbal ne prate uopste), da omalovazavaju fudbalske navijace(uglavnom one koji prate i fudbal i kosarku). Za ovo mislim generalno, ne za ovaj konkretan slucaj, jer raspravu nisam ni citao.

Krupnikovic

Цитат: Celtic  Јун 10, 2020, 09:18 пре поднеToliko ste zaluđeni fudbalom da niste u stanju da vidite elementarno. Taj mučeni Ivanić da je karijeri odigrao 10% kvalitetno koliko i Boriša, sada bi verovatno bio kandidat za šestu Zvezdinu zvezdu. Naša linglong liga je na samom začelju Evrope po kvalitetu a ABA u samom vrhu. Apsolutno ništa nije za poređenje, a pogotovo ovo što igra Ivanić da onim što mi želimo da igra Boriša.

Kk Zvezda je vec godinama medju 20 najboljih kosarkaskih klubova u Evropi. Fk Zvezda to svakako nije, ali je u sadasnjosti i bliskoj buducnosti u 50 recimo, to pokazuju rezultati. Shvatam tvoju poentu da ono gore nije skroz uporedivo, ali ni tvoje tvrdnje bas nisu tacne da nam je fudbal na dnu, ispodprosecan recimo da, ali na dnu nije.

Stevke94

Glupo je uopšte porediti košarku i fudbal. Ne moraš da vredjas fudbalski klub, valjda smo mi svi zvezdaši. A forumaš ko je počeo da uporedi fudbal i kosarku, to svakako nije mislio u nekom negativnom kontekstu. Nema potrebe da tako skačeš na njega.

adzo

Цитат: Krupnikovic  Јун 10, 2020, 10:36 пре поднеKk Zvezda je vec godinama medju 20 najboljih kosarkaskih klubova u Evropi. Fk Zvezda to svakako nije, ali je u sadasnjosti i bliskoj buducnosti u 50 recimo, to pokazuju rezultati. Shvatam tvoju poentu da ono gore nije skroz uporedivo, ali ni tvoje tvrdnje bas nisu tacne da nam je fudbal na dnu, ispodprosecan recimo da, ali na dnu nije.
KKCZ je vec godinama na samoj granici(nekad sa gornje nekad sa donje strane) TOP8 klubova u Evropi.
Navijati za Zvezdu je stvar kucnog vaspitanja

Krupnikovic

Јун 10, 2020, 11:01 пре подне #373 Last Edit: Јун 10, 2020, 11:03 пре подне by Krupnikovic
Цитат: adzo  Јун 10, 2020, 10:52 пре поднеKKCZ je vec godinama na samoj granici(nekad sa gornje nekad sa donje strane) TOP8 klubova u Evropi.

Ok, druze, ali prosle godine smo kratko stigli i u mucenom EK, jel to znaci da nismo ni u 30 u Evropi. Naravno da ne, kao sto nismo ni medju 8. To sto se nekad borimo za 8 je daleko iznad realnog stanja, jer mi cigani naravno nikad nismo bili neki realisti :)

Mislim ipak da je realno stanje 15-20 pozicija, jer uvek ima i nekoliko klubova u EK koji bi svojom snagom i formom konkurisali ozbiljno i u EL. To sto se mi cesto borimo za plejof EL je prosto uspeh, iznad realnih ocekivanja.

DR

Krupnikovic

Цитат: DR  Јун 10, 2020, 11:02 пре поднеVidećeš kad bude 11:30 😜

Kad smo se mi cigani zadovoljavali realnim 😁

I ja uvek ocekujem plejof EL. 😁

ДЕЛИЈЕ

Цитат: lukacz  Јун 10, 2020, 10:19 пре поднеSeltik, poznat si kao odmeren lik(bar po pisanju na ovom forumu), tako da bi bilo lepo da razmislis jos jednom o ovom delu.

Zanimljiva je ta pojava kod kosarkaskih fanatika(uglavnom onih koji fudbal ne prate uopste), da omalovazavaju fudbalske navijace(uglavnom one koji prate i fudbal i kosarku). Za ovo mislim generalno, ne za ovaj konkretan slucaj, jer raspravu nisam ni citao.
Ivanić dao gol mučenom Radu i Inđiji i odmah svi misle da je vaskrsao.Videćemo ga večeras na pašnjaku šta će da uradi.A poređenje njega i Boriše je bezvezno,bar po meni.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Stribor

Цитат: lukacz  Јун 10, 2020, 10:19 пре поднеSeltik, poznat si kao odmeren lik(bar po pisanju na ovom forumu), tako da bi bilo lepo da razmislis jos jednom o ovom delu.

Nista nije izneo sto nije izmerivo. Lako mozes da uporedis klupski nivo fk-a i kk-a. Postoje tabele, koeficijenti itd. Po meni je poenta njegovog upisa naredne dve recenice nakon one koje si boldovao. Potpuno je u pravu covek, ne znam sto ste se osetili uvredjenim.

Ogisha

хвала ти, мама, за најлепше 22 године у животу. Једва чекам да се сретнемо горе на небу, а тада се надам да ћеш ми рећи да си поносна на мене.